Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 16:35, Eilene napisał:

Tyle dni minęło, a oni dopiero od wczoraj pakują paczki. Mogli się domyslić ile osób szacunkowo
potwierdzi zamówienia i paczki zacząć pakowac z tydzien wcześniej.


Gdybyśmy tylko mieli taką możliwość na pewno byśmy tak zrobili. Problemem był jednak fizyczny brak gier w naszym magazynie.

Pudełka miały wyjechać wczoraj rano, niestety ze względu na problem z konfekcją dojechały dopiero dzisiaj rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:53, Venom napisał:

Przesyłki zawierające edycję kolekcjonerską Neverinwter Nights 2 zostały nadane z doręczniem
na sobotę. Numery przesyłek dostępne są w dziale moje zamówienia, na stronie Mastelinka będą
aktywne prawdopodobnie dopiero dzisiaj późno wieczorem.

Niestety nasz system domyślnie nie obsługuje doręczeń w sobotę więc podaje datę poniedziałek/wtorek,
co nie zmienia faktu, że drogą wyjątku przesyłki z EK NWN 2 będą doręczane w soboty.

Trochę mnie to pocieszyło, ale nie wiele. Uwierze dopiero gdy kurier jutro zapuka do mych drzwi(lub zadzwoni;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak u wielu innych forumowiczów status ciągle jest "pakowane i przygotowywane do wysyłki. Właściwie to mam do Was takie pytanie: paczkę trzeba odebrać osobiście czy wystarczy aby ktokolwiek był w domu? Wszystko jest już opłacone jeśli to ma jakieś znaczenie. Mnie np jutro cały dzień nie ma w domu bo mam ważne spotkanie w związku z pracą i nie mogę z niego zrezygnować, tylko dlatego że CDP robi sobie żarty z datą dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim w mailu napisane było że dołożą wszelkich starań. Co jest wyrażeniem niezobowiązującym. Tak więc do wszystkich którzy w oczekiwaniu na NWN2 EK obgryzają paznokcie, rzucają mięsem, mają wypisane tabliczki "Uwaga!!! Wściekły - nie zbliżać się na odległość rzutu" - pamiętajcie, że cierpliwość jest cnotą, a jeszcze nie raz życie da Wam (Nam) w nasze szanowne 4 litery.

P.S. Wiecie przeczytajcie wątek. Praktycznie wszystko co piszecie zostało już napisane wcześniej. Może tak coś nowego??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:55, Venom napisał:

> Tyle dni minęło, a oni dopiero od wczoraj pakują paczki. Mogli się domyslić ile osób szacunkowo

> potwierdzi zamówienia i paczki zacząć pakowac z tydzien wcześniej.

Gdybyśmy tylko mieli taką możliwość na pewno byśmy tak zrobili. Problemem był jednak fizyczny
brak gier w naszym magazynie.

Pudełka miały wyjechać wczoraj rano, niestety ze względu na problem z konfekcją dojechały dopiero
dzisiaj rano.


Wszystkie pudełka już zostały wysłane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:51, Mistic napisał:

A czy dostaliscie maila rano co bedzie z przesylkami? Dostaliscie! Napisane jest ze postaraja
sie wszystkie paczki dostarczyc w sobote, i tak bedzie, slowo postaraja sie odnosi sie do sprawy
o ktorej pisal migem badz Mike, kurierow w Sobote jest za malo aby dostarczyli te 1500 paczek
ale negocjowano sciagniecie dodatkowych kurierow.


Tyle tylko że CDP obiecał już nam tyle różnych rzeczy, że trudno powiedzieć, na ile maile wysłane wczoraj po północy są jeszcze teraz aktualne. Napisali że postarają się - więc mogli by też teraz sprecyzować na forum, czy udało im się dogadać z Masterlinkiem, czy też nie, i której dacie wierzyć. Ja rozumiem ich problemy, problemy kurierów czy też problemy niezależne od nikogo - tylko że miło by było wiedzieć, na czym się stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:55, heyboy napisał:

Ja mejla nie dostałem. I co teraz powiesz szanowny panie?


Że masz lipe i pompe szanowny panie. Sprawdz ustawienia antyspamu, albo po prostu nikt nie ma zamiaru ci paczki wyslac <demoniczny smiech>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:56, Ravalad napisał:

U mnie jak u wielu innych forumowiczów status ciągle jest "pakowane i przygotowywane do wysyłki.
Właściwie to mam do Was takie pytanie: paczkę trzeba odebrać osobiście czy wystarczy aby ktokolwiek
był w domu?


Paczkę będzie mógł odebrać każdy z domowników. A jeżeli zdarzy się tak, że nikogo nie będzie w domu kurier będzie dostarczał paczkę w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:57, Mistic napisał:

> Ja mejla nie dostałem. I co teraz powiesz szanowny panie?

Że masz lipe i pompe szanowny panie. Sprawdz ustawienia antyspamu, albo po prostu nikt nie
ma zamiaru ci paczki wyslac <demoniczny smiech>


Hahaha. Nie mam na poczcie włączonego antyspamu, a przesyłkę jedną już wysłali <równie demoniczny śmiech>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2006 o 16:55, Venom napisał:

Gdybyśmy tylko mieli taką możliwość na pewno byśmy tak zrobili. Problemem był jednak fizyczny
brak gier w naszym magazynie.

Pudełka miały wyjechać wczoraj rano, niestety ze względu na problem z konfekcją dojechały dopiero
dzisiaj rano.

No dobra, to nie mogliście wszystkiego zrobic jakoś odpowiednio wcześniej- Skoordynować, ustalić kiedy macie dostać pudełka, kiedy bedą płyty z grami etc. Gdybyście to zrobili wczesniej to żaden problem który by wyskoczył nagle nie opóźniłby wysyłki tak bardzo. Czy zawsze wszystko musi byc na ostatnią chwilę? Ktoś musi być koordynatorem całego procesu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:53, Venom napisał:

Przesyłki zawierające edycję kolekcjonerską Neverinwter Nights 2 zostały nadane z doręczniem
na sobotę. Numery przesyłek dostępne są w dziale moje zamówienia, na stronie Mastelinka będą
aktywne prawdopodobnie dopiero dzisiaj późno wieczorem.

Niestety nasz system domyślnie nie obsługuje doręczeń w sobotę więc podaje datę poniedziałek/wtorek,
co nie zmienia faktu, że drogą wyjątku przesyłki z EK NWN 2 będą doręczane w soboty.


A co z paczkami, które są ciągle "pakowane"? Też zostały wysłane dziś i przyjdą jutro, tylko jeszcze nikt nie zdążył zmieć statusu, czy też ciągle są niewysłane (a jeśli tak, to czy będą jeszcze dziś?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a czy przy okazji mozesz powiedziec czy ten baner z wstazka w sklepie odnosi sie do jakiejs promocji swiatecznej czy jest tylko dla reklamy? :-) PO czesci odnosi sie to do NWN2 bo pojawia sie tam obrazek pudelka, ha! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:56, heyboy napisał:

Wszystkie pudełka już zostały wysłane?


Fizycznie paczki kurier odbierze z naszego magazynu około godziny 18. My natomiast oznaczamy jako spakowane paczki, które już leżą na palecie i są w 100% gotowe.

Najświeższe wieści z magazynu to jeszcze kilkadziesiąt pudełek do skompletowania.

Informacje na stronie "Moje zamówienia" mogą zostać zaktualizowane później niż o godzinie 18, chociaż postaramy się aby tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:58, Mistic napisał:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15735&pid=363

Tu juz masz wyjasnione przez niebieskiego czemu termin dostarczenia jest taki i taki ^_^
Polecam jednak naprawde siasc spokojnie i czekac do jutra na paczke. Wszystko jednak zalezy
juz od Masterlinka, czy sie spisze czy sprawe oleje.

Pisałam posta zanim ukazał się ten ''niebieski'' ;). Oby tylko teraz pan kurier nie zawalił sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować