Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

Dodzwoniłem się około 16 do sklepu gram.pl. Powiedziano mi, żeby nie patrzeć na to, że jest napisane: "przewidziana dostawa 11-12 grudnia". Pani zapewniła mnie, że przesyłka dostarczona będzie jutro.
Cóż, mam nadzieje, że jak powiedziała, tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:56, Fokusia napisał:

Napisali że postarają się - więc mogli by też
teraz sprecyzować na forum, czy udało im się dogadać z Masterlinkiem, czy też nie, i której
dacie wierzyć.


Tak, ustaliliśmy z firmą Masterlink, że paczki z NWN 2 będą dostarczać w soboty. Wcześniejsze wątpliwości w tej kwestii wynikały z faktu, iż Masterlink nie oferuje dostawy w soboty dla tak dużych wysyłek i wymagało to ogromnych nacisków z naszej strony i uruchomienia dodatkowych kurierów przez dział operacyjny ML.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"kilkadziesiat pudełek do spakowania" - w tym moje :(( oby ci, co pakują w te nasze paczki już 2 dni zdążyli do 18, jak przyjedzie ten kurier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:03, mikolajmix napisał:

poda ktoś strone masterlinka?

NGdy twoją paczke wyślą to dostaniesz link do strony z nią w bazie danych masterlinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:02, Venom napisał:

> Wszystkie pudełka już zostały wysłane?

Fizycznie paczki kurier odbierze z naszego magazynu około godziny 18. My natomiast oznaczamy
jako spakowane paczki, które już leżą na palecie i są w 100% gotowe.

Najświeższe wieści z magazynu to jeszcze kilkadziesiąt pudełek do skompletowania.

Informacje na stronie "Moje zamówienia" mogą zostać zaktualizowane później niż o godzinie 18,
chociaż postaramy się aby tak nie było.

Jeszcze jedno pytanie. Mówisz, że gry będą jutro. Czy aby napewno. Bo jeśli jutro będą dopiero w Warszawie to zanim dojdą na południe polski minie więcej niż jeden dzień. A w niedzielę Masterlink paczek nie dostarcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:04, Kalee napisał:

Czy istnieje możliwość, że ktokolwiek otrzyma nwn2 ek jeszcze dzisiaj?


Niestety pudełka z grą dopiero dzisiaj rano dotarły do naszego magazynu i nadane zostaną dopiero dziś, więc pierwsza próba dostarczenia będzie jutro - czyli w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:04, Venom napisał:

> ciach

Czy wszystkie oddziały ML dostarczają przesyłki w sobotę? Czy dotyczy to tylko miast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gdyz paczka powinna byc nadana chyba do 15 jeżeli ma być dostarczona w tym samym dniu i odnosi sie to chyba ylko do miasta w ktorym została nadana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczki dziś trafią do Masterlinka, w nocy zostaną rozwiezione do odpowiednich odziałów głównych i w sobotę rano kurierzy wyruszą z paczkami do Waszych domów, więc pierwsza próba doręczenia będzie w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:05, Eilene napisał:

Jeszcze jedno pytanie. Mówisz, że gry będą jutro. Czy aby napewno. Bo jeśli jutro będą dopiero
w Warszawie to zanim dojdą na południe polski minie więcej niż jeden dzień. A w niedzielę Masterlink
paczek nie dostarcza...


Właśnie. Mnie to też interesuje, bo mieszkam w Dąbrowie Górniczej i tam masterlink oddziału nie ma. Przesyłka pewnie będzie przez Katowice szła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo. w mailu dostałem info,ze gra będzie jutro. a w zamówieniu, że 11-12. chyba trzeba jutro rano zadzowonić do masterlinka.tak zrobiłem ostatnio i pani podała mi komórkę do kuriera, który miał moja przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:06, jarken napisał:

> > ciach
Czy wszystkie oddziały ML dostarczają przesyłki w sobotę? Czy dotyczy to tylko miast?


Człowieku jakie to ma znaczenie?! Powiedział, że WSZYSTKIE EK będą dostarczone jutro, to po co sie głupio pytasz? Masterlink w sobote w ogóle nie pracuje, a oni to zalatwili, czaisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że moja paczka jest pakowana od wczoraj nie liczę że będzie jutro u mnie....
Nadal status jest bez zmian...
Może nie trzeba bylo mi zamawiać 2 EK - za duże są by je zapakować czy co ?
Generalnie nie mam za złe małej obsuwy - i tak w weekend nie ma mnie w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:06, jarken napisał:

Czy wszystkie oddziały ML dostarczają przesyłki w sobotę? Czy dotyczy to tylko miast?


Dotyczy to wszystkich paczek. Przykładowo odział Katowicki obsługuje nie tylko samo miasto ale i całą podległą mu okolicę. Czyli i każda najmniejsza miejscowość jest obsługiwana przez któryś z głównych odziałów ML.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować