Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 17:07, Venom napisał:

Paczki dziś trafią do Masterlinka, w nocy zostaną rozwiezione do odpowiednich odziałów głównych
i w sobotę rano kurierzy wyruszą z paczkami do Waszych domów, więc pierwsza próba doręczenia
będzie w sobotę.

Uff...
No to jeszcze jedno wredne pytanie;). Będzie nie na temat, ale zanim jeszcze kiedys doczekam się kogoś z CDP minie pewnie sporo czasu. Nie wiesz przypadkiem kiedy ci co zamówili Nightfalla i obiecane im zostały upominki-zadośćuczynienia, je dostaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi koszulkę z napisem "I love CD Projekt" :P. Czego byście o nich nie powiedzieli, to i tak faktem jest, że się starają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:08, zergh napisał:

Człowieku jakie to ma znaczenie?! Powiedział, że WSZYSTKIE EK będą dostarczone jutro, to po
co sie głupio pytasz? Masterlink w sobote w ogóle nie pracuje, a oni to zalatwili, czaisz?

Kolego, jeśli myślisz, że ML w ogóle w soboty nie pracuje, to ja z Tobą dyskutować nie będę. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>WSZYSTKIE EK będą dostarczone jutro, to po

Dnia 08.12.2006 o 17:08, zergh napisał:

co sie głupio pytasz? Masterlink w sobote w ogóle nie pracuje, a oni to zalatwili, czaisz?


Wszystkie, które wyślą, bo podobno jeszcze kilkadziesiąt zostało do zapakowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Venom ----> Tylko mam nadzieję, że kurier będzie dzwonił na tel., bo podałem adres firmowy jako dostarczenie, a w soboty mam wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:09, Evil Khan napisał:

Biorąc pod uwagę że moja paczka jest pakowana od wczoraj nie liczę że będzie jutro u mnie....


Wczoraj miał rozpocząć się proces pakowania, ale niestety towar nie dotarł do nas na czas, więc paczki fizycznie zaczeły być pakowane dopiero dziś rano.

Dnia 08.12.2006 o 17:09, Evil Khan napisał:

Nadal status jest bez zmian...


Statusy zmieniamy, gdy dostaniemy od magazynu potwierdzenie spakowania i numer przesyłki. Narazie koncentrujemy się na pakowaniu, część statusów będziemy uaktualniać po odebraniu przesyłek z magazynu przez kuriera Masterlink.

Dnia 08.12.2006 o 17:09, Evil Khan napisał:

Może nie trzeba bylo mi zamawiać 2 EK - za duże są by je zapakować czy co ?


Żarty z mojej strony będą teraz nie na miejscu więc napiszę tylko, że nie jest to problem.

Dnia 08.12.2006 o 17:09, Evil Khan napisał:

Generalnie nie mam za złe małej obsuwy - i tak w weekend nie ma mnie w domu :(


W takim razie paczka będzie doręczona do Ciebie w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:12, smolen napisał:

Venom ----> Tylko mam nadzieję, że kurier będzie dzwonił na tel., bo podałem adres firmowy
jako dostarczenie, a w soboty mam wolne.

Ja zamówiłem na adres szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to to akurat nie ma znaczenia czy to miasta czy nie... mają swój okręg i tyle... ale jeśli faktycznie będą dostarczać w soboty to wg mnie należy się plus dla CDP za próbę jakiegoś zadośćuczynienia dla graczy bo z tego co wczoraj pisano gdzieś tutaj to dostarczenie w sobotę jest obarczone kosztami równymi 50% ceny nadania przesyłki, czyli od 6 - 8zł. Zresztą nie rozumiem dlaczego tak wszyscy jadą na CDP i mają niewiadomo jakie pretensje. Oczekujecie od CDP żeby byli wporządku wobec was a sami nie jesteście w porządku wobec nich. Jak narazie jest to pierwsze taka sytuacja jeśli chodzi o mój kontakt z CDP i dlatego nie mam do nich pretensji w końcu tam też ludzie pracuję. To, że coś poszło nie tak, niekoniecznie musiało być z ich winy, bo, tak jak ktoś już tu pisał, wątpię, ażeby specjalnie opóźnili przesyłki bo i co im po tym... śmiem twierdzić, że wolą mieć wielu zadowolonych klientów, a wkurzonych ignorantów (bez obrazy). Po prostu nie rozumiem trochę waszego podejścia, no ale to już inna historia a ja nie chcę się już bardziej na ten temat rozwodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może to już nieco nieaktualne bo jutro będe miał NWN...ale przypominam że wciąż nie ma wizualizacji LG(chyba że była ale przeoczyłem bo dopiero o 16 byłem w domu):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:10, Eilene napisał:

> Paczki dziś trafią do Masterlinka, w nocy zostaną rozwiezione do odpowiednich odziałów
głównych
> i w sobotę rano kurierzy wyruszą z paczkami do Waszych domów, więc pierwsza próba doręczenia

> będzie w sobotę.
Uff...
No to jeszcze jedno wredne pytanie;). Będzie nie na temat, ale zanim jeszcze kiedys doczekam
się kogoś z CDP minie pewnie sporo czasu. Nie wiesz przypadkiem kiedy ci co zamówili Nightfalla
i obiecane im zostały upominki-zadośćuczynienia, je dostaną?



Witam

Będą wysyłane w przyszłym tygodniu. Na stronie "Moje zamowienia" pojawi się zamówienie wygenerowane przez nas, żebyście mieli numery listów nadawczych.

Mil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:12, smolen napisał:

Venom ----> Tylko mam nadzieję, że kurier będzie dzwonił na tel., bo podałem adres firmowy
jako dostarczenie, a w soboty mam wolne.


Tego zagwarantować nie mogę. Niestety kurier nie ma takiego obowiązku. Nie wiem także, jak z działem obsługi klienta ML w soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:11, Moriarek napisał:

Dzieki za oficjalną wiadomość. Szkoda, że nie trochę wcześniej (mniej nerwówki), ale dobrze
wiedzieć że na 100% dzisiaj wszystkie wyjdą


A wiesz co mówią o nadziei???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:14, Venom napisał:

>Nie wiem także, jak
z działem obsługi klienta ML w soboty.

Będzie musiał dzwonić na numer dyżurny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:18, Gothic15 napisał:

A ja dostanę NWN 2 jutro czy w poniedziałek

a nie lepiej poczytać wcześniejsze posty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:14, Kyo-San napisał:

Z tego co wiem to to akurat nie ma znaczenia czy to miasta czy nie... mają swój okręg i tyle...
ale jeśli faktycznie będą dostarczać w soboty to wg mnie należy się plus dla CDP za próbę jakiegoś
zadośćuczynienia dla graczy bo z tego co wczoraj pisano gdzieś tutaj to dostarczenie w sobotę
jest obarczone kosztami równymi 50% ceny nadania przesyłki, czyli od 6 - 8zł. Zresztą nie rozumiem
dlaczego tak wszyscy jadą na CDP i mają niewiadomo jakie pretensje. Oczekujecie od CDP żeby
byli wporządku wobec was a sami nie jesteście w porządku wobec nich. Jak narazie jest to pierwsze
taka sytuacja jeśli chodzi o mój kontakt z CDP i dlatego nie mam do nich pretensji w końcu
tam też ludzie pracuję. To, że coś poszło nie tak, niekoniecznie musiało być z ich winy, bo,
tak jak ktoś już tu pisał, wątpię, ażeby specjalnie opóźnili przesyłki bo i co im po tym...
śmiem twierdzić, że wolą mieć wielu zadowolonych klientów, a wkurzonych ignorantów (bez obrazy).
Po prostu nie rozumiem trochę waszego podejścia, no ale to już inna historia a ja nie chcę
się już bardziej na ten temat rozwodzić...

Moja to nie jest pierwsza taka sytuacja dlatego nadal jestem zła. Jak myślisz dlaczego te sytuacje wciąż się powtarzają? Bo jak w końcu gracz dostanie paczkę to zawsze wychwala gram pod niebiosa zapominając o tym co było wcześniej. Gram myśli więc, że nic nie trzeba się martwić bo wszyscy są zadowoleni...i tak do kolejnego razu, przekleństw i eufori:(.
Oczywiście doceniam, że ktoś postanowił się wogóle odezwać. Jednak było to konieczne, inaczej CDP chyba całkiem straciło by twarz. A takto widac, że przynajmniej cos staraja się zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 15:33, RedSqll napisał:

Ja juz mam swoja NwN 2 Biała edycje :P ( o 14:12) ale mam problem... z kompem... ;P wszstkie
wymagania spelnione mam (minimalne) i sie tnie... wszystkoo jest na low ustawione a sie tnie
jak na full..? (Full detale = low detale)... o co chodzi plz o pomoc?! ;(


może coś ci spowalnia?jakieś programiki w tle?powyłączaj wszystkie anty-wirusy, zdefragmentuj dysk, albo nawet od nowa sformatuj.mi z gothicem 3 bardzo pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować