Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

Uspokuj się i nie napędzaj tematu ja czekam już od momentu gdy na gram.pl pojawiła się informacja o pre orderze więc poczekam jeszcze te kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:15, moreus napisał:

EK jeszcze nie doszły donas tylko do sklepów...


"Poczytaj sobie posty niebieskich potem dopiero rzucaj takimi tekstami... EK dopiero sa ladowane na ciezarowke wysylajaca gry do sklepow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie sam czekam ale się tak nie ekscyuje, jakby cały świat się miał zawalic bo dostanę girkę (w sumiet Tylko gierkę) w Poniedziałek albo jeszcze później i co z tego. Troszkę cierpliwości. Jakbyście ludzie innych problemów w życiu nie mieli. Pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:15, moreus napisał:

Taaa dzisiaj...jak Preeordery EK jeszcze nie doszły donas tylko do sklepów...
jakaś rekopesata bendzie?

Pewnie taka sama jak za opóźnienie z Nightfallem...czyli nic! Obiecali, że przyślą ludziom coś w ramach zadośćuczynienia gdy ci odboirą paczki. Jasne, tylko gdzie jest ten zaległy upominek, bo ja jakoś nic nie dostałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczcie na poniedziałek ^^ . Jeżeli przyjdzie wcześniej, np. w sobotę, to będzie to jedynie miła niespodzianka ;>

Z jednej strony, to nawet dobrze, lol. Muszę zrobic jeden projekt w weekend, a z Nwn 2 na biurku nic bym nie zrobił ]:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:19, Xarodon napisał:

Liczcie na poniedziałek ^^ . Jeżeli przyjdzie wcześniej, np. w sobotę, to będzie to jedynie
miła niespodzianka ;>

Z jednej strony, to nawet dobrze, lol. Muszę zrobic jeden projekt w weekend, a z Nwn 2 na biurku
nic bym nie zrobił ]:P


Dziś bedie wysłane a jutro dostarczone. Musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:18, Mario Falcon napisał:

W sumie sam czekam ale się tak nie ekscyuje, jakby cały świat się miał zawalic bo dostanę girkę
(w sumiet Tylko gierkę) w Poniedziałek albo jeszcze później i co z tego. Troszkę cierpliwości.
Jakbyście ludzie innych problemów w życiu nie mieli. Pozazdrościć.


Tu chodzi też o zasadę. Obiecano i dalej tak jak w reklamie wyborczej PO...
Chyba trzeba odpowiadać za swoje słowa, tym bardziej, że jak czytam wątki to dochodzę do wniosku, że ta sytuacja nie jest odosobniona i w przypadku innych premier tak też bywało.
Firma powinna wyciągnąć wnioski i albo poprawić funkcjonowanie albo nie pisać kretyńskich tekstów o 2 dni przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:16, Mistic napisał:

> EK jeszcze nie doszły donas tylko do sklepów...

"Poczytaj sobie posty niebieskich potem dopiero rzucaj takimi tekstami... EK dopiero sa ladowane
na ciezarowke wysylajaca gry do sklepow....


to dlaczego wi Media Mark są?
cytat:"Tak dziś już można dostać NWN2 w sklepie. W media markt widziałam już EK. Po prostu cudownie. "
autor: ~fiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NWN2 rządzi, nieprzespana noc niezdarzyla mi się od dawna.... :) Hasło przewodnie -> "Skończyły się dożynki, zaczęły się zaduszki" btw. Ja dostałem przesyłke wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:18, Mario Falcon napisał:

W sumie sam czekam ale się tak nie ekscyuje, jakby cały świat się miał zawalic bo dostanę girkę
(w sumiet Tylko gierkę) w Poniedziałek albo jeszcze później i co z tego. Troszkę cierpliwości.
Jakbyście ludzie innych problemów w życiu nie mieli. Pozazdrościć.


ale zamawiająnc w pree order głównym atutem było ze dostaniemy gre przed innymi a nie po innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:29, moreus napisał:

cytat:"Tak dziś już można dostać NWN2 w sklepie. W media markt widziałam już EK. Po prostu
cudownie. "
autor: ~fiona


Tego nie wiedziałem, ale jeśli to prawda - potwierdza to moją teorię, że z dużym trzeba się liczyć a małego można o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2006 o 11:29, moreus napisał:

cytat:"Tak dziś już można dostać NWN2 w sklepie. W media markt widziałam już EK. Po prostu
cudownie. "
autor: ~fiona



To EK nie jest limitowane i dostępne jedynie na gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:29, moreus napisał:

to dlaczego wi Media Mark są?
cytat:"Tak dziś już można dostać NWN2 w sklepie. W media markt widziałam już EK. Po prostu
cudownie. "
autor: ~fiona


A za przeproszeinem co mnie obchodzi co MÓWI fiona? Niech zrobi zdjecie to uwerzymy, CDP tez o to prosilo, bo skoro nam gier nie wyslalo, a mowia ze dopiero dzisiaj pakuja do ciezarowek gry do sklepow no to jakim cholernym cudem ma sie EK pojawie w MM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować