Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - wróć już dziś na Wybrzeże Mieczy!

490 postów w tym temacie

SolidusPL--> Jaja sobie robisz? Dobre spolszczenie? Amie w czasie gry (nie cut-scenek) ma męski głos, Bravil gada jak mag, a duergary vel szare krasnoludy mają kobiece głosy. Jeżeli sam początek tak wygląda to nie wiem czy chce wiedzieć jak będzie dalej. Mam nadzieje ze jakis geniusz z CDP wyda szybko jakiś patch bo gra zamiast być klimatyczna jest wydaje się śmieszna. Poza tym aktorzy wogóle nie oddają klimatu sytuacji która akurat ma miejsce. Mówią jakby bez przekonania. Nie równa sie to z orginalną wersją jeszykową a nawet z pierwszym nwn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom... Juz lece kupować.
Ponad 6 stów na sprzęt, żeby gra poszła. Dziękuje pięknie... Postoje.
Gratuluje rodziców co to młodym sprzet kupują...
Fajnie jest. Kolejna gra którą bym kupił. A tu kiszka.
Wkurzony jestem i już!!! NIe stać mnie i co mi zrobicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 22:40, karolj napisał:

Niestety dostałem koszulke w rozm. M Kupie XL karolj@onet.pl


XL nie jest wiele większa - choć z mojego punktu widzenia M nie jest wiele mniejsza niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:16, Venom napisał:

Na pewno nie jest także tak, że nie czytamy wszystkiego co piszecie. Niestety w czasie dnia
mamy do wyboru, albo dołożyć wszelkich starań aby eliminować problemy albo odpisywać na forum
i jesteśmy zuszeni wybierać tę pierwszą opcję.


a co z problemami ktorych nie mozecie juz naprawic? np taki jak ten:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15763&pid=882

pozwole sobie pofantazjowac na temat powstania tego stanu rzeczy.
zamowienia mozna bylo skladac cirka juz od wrzesnia, grubo przed premiera wszystkie egzemplarze zamowione. ktos w CDP wpada na pomysl doprodukowania wieksze ilosci egzemplarzy edycji kolekcjonerskiej - sie sprzeda online, a czesc rzuci do sklepow. pewnie pierwotne pudelko edycji kolekcjonerskiej bylo juz wydrukowane, ale ze gra ma tez trafic do sprzedazy w sklepie, wypadaloby zeby na pudelku byly informacje o zawartosci zestawu, wymaganiach, jakies screeny, opis ect (swoja droga sprzedawany w empiku gothic3 kolekcjonerska tego nie mial i jakos do skorzanego boxa hamsko tektury nie doklejaliscie). no to idac po najmniejszej lini oporu - sie dodrukuje tekturke pasujaca stylistycznie do boxa, wrzuci wszystkie potrzebne informacje i sie doklei, bo po co wyrzucac juz wyprodukowane pudelka...

brzmi jak teoria spiskowa, ale wg tak wlasnie wygladaly kulisy ''zepsucia'' w moich oczach pudelka edycji kolekcjonerskiej nwn2. niestety, najwyrazniej tylko mi to przeszkadza, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się na polskich tłumaczeniach. Patche do NWN1 się opóźniały. Kupiłem NWN2 w edycji kolekcjonerskiej i jest ta sama sytuacja - od ponad tygodnia nie pojawia się patch 1.03 w polskiej wersji językowej przez co nie można łączyć się z praktycznie żadnym serwerem. Taka organizacja jest po prostu nie do przyjęcia. Następnym razem nie uwierzę w żadne specjalne wydania i po prostu będę sprowadzał gry w wersji angielskiej. Być może CDP mogłoby otworzyć sprzedaż angielskich wersji gier i oszczędzić wszystkim nerwów, towarzyszących wyczekiwaniu na upragnione tłumaczenia?
Liczę na odpowiedź kogoś z CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EEee.. Mam ten sam problem co Ravalad. Znaczy ekran powitalny, a potem: "could not find any compatible Direct3D devices. The application will now exit". A kartę mam może nie najnowszą, ale na pewno nie antyka bo Gainward GeForce 4ti 128mb i nowe sterowniki no i do tego directX 9c... to niech mi ktoś powie co jest?? Prooooszę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 09:59, szczotek1 napisał:

EEee.. Mam ten sam problem co Ravalad. Znaczy ekran powitalny, a potem: "could not find any
compatible Direct3D devices. The application will now exit". A kartę mam może nie najnowszą,
ale na pewno nie antyka bo Gainward GeForce 4ti 128mb i nowe sterowniki no i do tego directX
9c... to niech mi ktoś powie co jest?? Prooooszę !!



Poczytaj: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=671&p=932
Jak byk w tabelce stoi że, cytuje:

"Nieobsługiwane karty graficzne
1. NVIDIA:
Nvidia GeForce 2MX; 2GTS; 4MX; 4TI; 5200*; 5600*; 6200*; 7300*.
2. ATI:
ATI Radeon 7200; 7500; 8500; 9000; 9200; X300*; X1300* "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już się bałem, że nie pogram sobie (mam GeForce FX 5200). Ale ta gwiazdeczka przy numerku mojej karty spowodowała, że jestem happy ;). Jednakże grę mam JUŻ... Ciekaw jestem, kiedy umożliwią grę na kartach z gwiazdką. Niestety będzie spora różnica pomiędzy kartami obsługiwanymi teraz, a tymi drugimi, bo te nie obsługują PixelShader 2.0 ;/ Będą musieli przystosować grę do wersji 1.1 specjalnie dla tych kart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 19:13, ANDRE3W napisał:

A już się bałem, że nie pogram sobie (mam GeForce FX 5200). Ale ta gwiazdeczka przy numerku
mojej karty spowodowała, że jestem happy ;). Jednakże grę mam JUŻ... Ciekaw jestem, kiedy umożliwią
grę na kartach z gwiazdką. Niestety będzie spora różnica pomiędzy kartami obsługiwanymi teraz,
a tymi drugimi, bo te nie obsługują PixelShader 2.0 ;/ Będą musieli przystosować grę do wersji
1.1 specjalnie dla tych kart...



Zapewne jeszcze dłuuuuugo przyjdzie Ci poczekać.
Ciekawe w jakim patchu wesprą te karty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować