Zaloguj się, aby obserwować  
SzarQ

"Dowódcy poszukiwani" - Gdzie jest moja nagroda ?!

6 postów w tym temacie

Otóż, sprawa wygląda następująco: Jakieś 2 tygodnie temu wygrałem konkurs "Dowódcy poszukiwani" (Zająłem 3 miejsce). Po przesłaniu swojego adresu e-mailem, kontakt się urwał. Nie otrzymałem żadnej informacji czy nagroda została wysłana, pomimo, ze pisałem w tej sprawie kilka e-maili na adres konkurs@gram.pl. Jak dotąd nie otrzymałem żadnej informacji o stanie sytuacji, więc zaczynam się trochę niecierpliwić...
Czy zawsze trzeba tyle czekać na przesyłkę? Na jaki adres powinienem wysłać zapytanie o sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 13:05, SzarQ napisał:

Czy zawsze trzeba tyle czekać na przesyłkę?


Ja z doświadczenia wiem, że przesyłka dociera bardzo powoli...
Mimo, iż Pocztex to niby szybkie przesyłki to do mnie paczka szła ponad 2 tygodnie chyba :P

A kontaktowałem się z BOK-iem w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości. 2 tygodnie to wcale nie tak dużo, jak się wydaje (a na pewno nie wtedy, kiedy masz otrzymać coś za darmo ;)). CDP to porządna firma. Sam wygrałem klawiaturkę w konkursie nt. AoE3. Trochę na nią czekałem, ale dostałem za to gierkę w ramach rekompensaty :) Od Cenegi też zdarzyło mi się wygrać Hearts of Iron 2 i czekałem ponad 1,5 miesiąca, ale gierkę dostałem. Musisz uzbroić się w cierpliwość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 13:13, lampak napisał:

Musisz uzbroić się w cierpliwość :(



No cóż... mimo wszystko spróbuję się skontaktować z BOK-iem. Znacie może numer lub e-maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 13:30, Piotrek K. napisał:

Czy naprawde uwazasz, ze powazna firma nie umiescila takich informacji na swojej stronie? Przeciez
to by bylo smieszne

http://www.gram.pl/kontakt.asp



Ależ nie wątpie! Po prostu jestem leniwy. Wolę gdy ktoś za mnie poszuka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować