Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars PL - polskie serwery ruszą w sobotę!

449 postów w tym temacie

papryk, czyzby znajomy? ;)

programowales kiedys? jak nie, to nie mozesz wiedziec ile rzeczy moze byc nieprzewidzianych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boję się tego, że jeśli polskie serwery będą właśnie na naszych łączach to mogą być niezłe jazdy. :/
Poza tym mam pytanie: czy wreszcie doczekamy się prezentów za opóźnienie dostaw GW do odbiorców? Chyba czas na to najwyższy: pamiętam, że miały być gotowe w ciągu 2 tygodni, a tutaj już miesiąc ani widu ani słychu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BUAHAHAH! Juz nie moge wyrobic jak to CDP sie chwali ze nie trzeba bedzie placic za polska wersje ani kupowac plytek. Przeciez to normalne, bo MMORPG nie mozna inaczej spolszczyc, jak dogadac sie z producentem i postawic wlasne serwery (w tym przypadku) polsko-jezyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można było sie tego spodziewać... Na szczęście nie zależy mi tak bardzo na tym polskim języku, angielski mi w zupełności wystarcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasna cholera... kuj żelazo póki gorące.

Ja tam nie narzekam... wole wstac w Sobote i pastwic sie GW po Polsku. :)


PS> Ciekaw jestem ile dzieci w wieku 14 lat ucieklo ze szkoly tylko po to zeby pogarc w GW po PL heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:29, KATO napisał:

Ciekawe, jakie bedzie tlumaczenie. Mam nadzieje ze lepsze niz to z guildwars.pl :) Wiecie,
te tlumacznie skilli w stylu: "Okulawiajaca Antyfona" itd.

Przepraszamy, że został użyty język inny niż prosty polski...
Za to ja mam nadzieję, że zauważyłeś, że było to całkowite tłumaczenie ponad 1000 skilli, z czego wszystko było robione za friko, a nie za grubą kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Piszecie ze w sobotę ale którą !!!
Im się nie podoba ze w ogóle muszą coś robić bo najlepiej by kasę brali za darmo i az nic by nie odpowiadali !!!
> Zwykle w domyśle mówi się o najbliższej
Zwykle nie tyczy się CDP bo nagle się okaże ze to ma być w ogóle sobota w 2008 roku i to ze nie napisali daty to jest ich wybieg
> Sobota jest jutro
Sobota jest jutro jak i za tydzień jaki i za rok
> Od siebie (lol)
Od siebie to już dawno miało być GW po Polsku a dalej tego nie ma !!!
> Datę już podali. Co do godziny - podejrzewam, że to zależy, jak tylko się wyrobią.
Ja daty nie widzę tylko dzień tygodnia ale z tym wyrabianiem się u nich jest bardzo ciężko !!!.

Jutro nie będzie GW po Polsku tylko kolejne przesuniecie ale to już przecież pewne jak w banku :)
Co najmniej tak rzecz jest pewna i to mnie trzyma na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć co poniektórym, pozazdrościć - jeżeli tylko takie macie problemy, że gra - a nawet nie gra, tylko polonizacja jest opóźniona... Naprawdę myślicie że dla firmy (w tym przypadku CDP) jakiekolwiek opóźnienia to świetna zabawa, na złość klientom ?!
Skoro nie ruszyło zgodnie z założeniami - widocznie coś nie zadziałało - to się niestety zdarza. Najgorzej na tym wychodzi... Wydawca, więc darujcie sobie ciągłe ględzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować