Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars PL - polskie serwery ruszą w sobotę!

449 postów w tym temacie

No nareszcie doczekalismy sie aktualizacji

A co do fotek od Tomkowa to nazwa jednego z przedmiotow powinna byc "Wulkaniczne Ostrze Z Ebonitu" jako ze ebonit jest materialem.
Przydalo by sie tez skonsultowac z graczami pewne nazwy wlasne jako ze albo nie brzmia tak jak "kucykowie" albo sa dalekie od orginalu(stone summici). Ale przynajmniej teraz w polska wersje mozna grac a reszta to szczegoly do dopracowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jeśli potwierdze stworzenie konta to nadal będę miał możliwość zmiany emailu?

I czy po zmianie emialu nadal będę miał to samo hasło czy też będzie ono do zmiany?

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2006 o 23:09, Hobbit85 napisał:

A co do fotek od Tomkowa to nazwa jednego z przedmiotow powinna byc "Wulkaniczne Ostrze Z
Ebonitu" jako ze ebonit jest materialem.


Niestety na razie jest to niemożliwe, jako że w grze nie ma odpowiednio zaimplementowanego systemu prefiksów dla języków, w których rzeczowniki i przymiotniki mają określony rodzaj - męski, żeński czy nijaki (czyli oprócz polskiego na przykład francuski, włoski czy rosyjski).

Dlatego, do chwili gdy ArenaNet przygotuje taki system, prefiksy trzeba bylo zmienic na sufiksy - stad mamy "Ostrze Ebonitu".

Zdaję sobie sprawę, że nie jest to dokładnie ten sam sens, bo tak być nie może - jednak pod względem językowym wyglada lepiej niż "Ebonitowy ostrze"

Zawsze można podejrzeć, jaka dany przedmiot ma nazwe po angielsku, wciskając prawy klawisz CTRL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm... No cóż, mam pewien problemik :) Otóż na temacie pisze że "Polskie serwery" ruszą w sobote,
zostały pzeniesione na niedziele ale nie to mnie martwi, gdzie są polskie serwery? widze tylko polski język lecz myłałem że polskie servy wyjdą również. czy coś zrozumiłem nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze nie jest mozliwe zrobienie "ebonitowego ostrza" ale Mi chodzi O "ostrze Z ebonitu" tak jak "wlocznia z mosiadzu" na obrazku obok. Ale nvm.
A tak przy okazji co zrobic z wszystkimi znalezonymi literowkami? Umieszczac je tutaj na forum czy moze gdzies wysylac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 03:38, Hobbit85 napisał:

Rozumiem ze nie jest mozliwe zrobienie "ebonitowego ostrza" ale Mi chodzi O "ostrze Z
ebonitu" tak jak "wlocznia z mosiadzu" na obrazku obok.


Ok. Zrobi sie.

Dnia 15.12.2006 o 03:38, Hobbit85 napisał:

A tak przy okazji co zrobic z wszystkimi znalezonymi literowkami? Umieszczac je tutaj na forum
czy moze gdzies wysylac?


Literowek raczej nie trzeba umieszczac. Raczej przypadki, gdzie na przyklad pomylone sa plcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować