Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars PL - polskie serwery ruszą w sobotę!

449 postów w tym temacie

Poważnie jest w sobote 09.12.2006 roku iż to ruszy ? bo najgożej jest oszukiwać zwodzić poprostu powieźieć iż nie jesteście pewni ale powiedzmy za tydzień są szanse .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważnie jest w sobote 09.12.2006 roku iż to ruszy ? bo najgożej jest oszukiwać zwodzić poprostu powieźieć iż nie jesteście pewni ale powiedzmy za tydzień są szanse .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja z niektóych nie moge czy wy nie macie nic innego do roboty tylko granie, macie dzień wolnego odwiedźcie babcie idzcie kupic kwiaty dziewczynie, posprzątajcie przy kompie. a w między czasie pomyślcie ile razy kupowaliście w gram.pl i ile razy wynikło jakieś opóźnienie, a przy okazji WoW i tak jest lepszy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 15:18, Anim napisał:

:)

Hmm... za tak "rozbudowany" komentarz przy tak "sprecyzowanym fragmencie" już dostałbyś warna od modka lub innego "niebieskiego"... Wy to macie dobrze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:46, DragonLord napisał:

> Ciekawe, jakie bedzie tlumaczenie. Mam nadzieje ze lepsze niz to z guildwars.pl :) Wiecie,

> te tlumacznie skilli w stylu: "Okulawiajaca Antyfona" itd.
Przepraszamy, że został użyty język inny niż prosty polski...
Za to ja mam nadzieję, że zauważyłeś, że było to całkowite tłumaczenie ponad 1000 skilli, z
czego wszystko było robione za friko, a nie za grubą kasę...


rofl
no tak..teraz slowniki to rarytas...przeciez kosztuja fortune...
nie wspominajac o darmowych translatorach chocby na onecie...

"strzaly Rambo" rox ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 15:19, robada napisał:

Poważnie jest w sobote 09.12.2006 roku iż to ruszy ? bo najgożej jest oszukiwać zwodzić poprostu
powieźieć iż nie jesteście pewni ale powiedzmy za tydzień są szanse .


Dostałem w odpowiedzi od naszych zachodnich partnerów informację, że potrwa to jeden dzień dłużej, ponieważ dziś jest piątek - uznałem, że jutro jest sobota na zasadzie doświadczeń życiowych.

Mam podobnie jak wy nadzieję, że nic więcej się nie wydarzy i nie wcisnę w pulpit klawisza r-ctrl co próbowałem w porannym amoku uczynić moją śliczną łuczniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 15:23, DragonLord napisał:

> :)
Hmm... za tak "rozbudowany" komentarz przy tak "sprecyzowanym fragmencie" już dostałbyś warna
od modka lub innego "niebieskiego"... Wy to macie dobrze :P.



Człowiek miał tam talent - doceniam go, powinien był brać udział w konkursie NXK, laptop, albo monitor miałby jak w banku, albo Benq :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden dzień dłużej to nie znaczy że jutro. Może to byc równie dobrze poniedziałek, nie wiem czy w soboty pracują.Wszytkie eventy zawsze były dodwane w piątek. Ale miejmy nadzieje. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden dzień dłużej to nie znaczy że jutro. Może to byc równie dobrze poniedziałek, nie wiem czy w soboty pracują.Wszytkie eventy zawsze były dodwane w piątek. Ale miejmy nadzieje. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedeń dzień moge zaczekać, a to wszystko po to by pobiec do miejscowego "wow guru" i wyśmiać go z powodu, ze "wow nie jest spolonizowany!" (buuuuuu xD),

mmm, a skoro ruszają polskie serwery to beda mniejsze lagi ? xD wymolestujcie kogos kto sie tym zajmuje o precyzyjna odpowiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować