Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars PL - polskie serwery ruszą w sobotę!

449 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 15:47, Jaku Trin napisał:

jedeń dzień moge zaczekać, a to wszystko po to by pobiec do miejscowego "wow guru" i wyśmiać
go z powodu, ze "wow nie jest spolonizowany!" (buuuuuu xD),

mmm, a skoro ruszają polskie serwery to beda mniejsze lagi ? xD wymolestujcie kogos kto sie
tym zajmuje o precyzyjna odpowiedz :D


Serwery pozostają te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:05, gregstach napisał:

Super, znowu przesunęli [i to po raz drugi], nie mogę się doczekać!!!
Zapewne jutro przesuną termin na niedzielę.



No właśnie! A jeśli ja w niedzielę muszę jechać do babci na obiad? To kiedy sobie pogram! No kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 16:23, kontestator napisał:

gimmeth H, gimmeth A, gimmeth Ń, GIEF B, a także A. wciąż czekam na człeka pełnego zrozumienia
dla mego od guild wars uzależnienia...


Dokładnie! Hańba! Hańba! A miało byc tak pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje cos takiego: Jak już będzie polska wersja i polskie serwery to nie będziemy na nich grać :->
A tak na serio to lepiej żeby błędy wyszły chwilę przed premierą niż po, bo byśmy zaczęli grać a tu nagle nasza postać zostanie usunięta bez powodu albo coś. Niech poprawiają ale niech się w tym pospieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieje ze juz w sobote bedzie mozna pograc w posko wersje :P jak tak to wroce znowy do pve i zaczne przechodzic wreszcie nightfalla (kiedys wkocu trzeba a kupilem na premiere nighfall ale nie chcailo mi sie przechodzic bo ostatnio tylko na pvp gram :P) i beda napisy polskie pod dialogami?? a polskie dialogi tez sa nagrane? znam angielski ale mysle tu o moim koledze ktory nie zna wogle angileskiego (no moze tylko takie zwroty ktorych uzywal w diablo) i powiedzial ze dopoki nie bedzie polskiej wersji gw to se go nie kupi... a namawiam go juz ponad rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oi! czw, mam skierować mój dehańbizator w twoim kierunku? hańba to zarejestrowany znak handlowy. jakoś nie czuję tego BÓLU w twych wypowiedziach, nie jesteś dość REAL żeby móc używać tego słowa-klucza, jakże potężnego, jakże przynoszącego ulgę uciśnionym jak świat szeroki długi głęboki i wysoki. hańba? a jakże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem real? Grałam w GulidWars od ZAWSZE i jak tylko sie dowiedziałam, ze będzie PL wersja, to wręcz sie rozpłakałam że nareszcie będę mogła pograć w swoją ukochana grę w języku ojczystym! Myslę, że GW to religia dla tak wielu ludzi, że przesuwanie terminu udostepniania serwerów jest niczym wbijanie noża w serce kgracza, którego dusza rwie sie do magicznego świata... Skieruj więc swój dehańbizator w strone CDP, a ode mnie - basta, ziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozbroiłaś mnie tekstem "Myslę, że GW to religia dla tak wielu ludzi" :D. Nie przesadzajmy każdy normalny człowiek, nie jest uzależniony od zwykłej gry, żeby zapomnieć o życiu na ziemi :D. Dla mnie spolszczenie może wyjść jutro, jak również za rok, bo i tak na poslkie serwery w życiu nei wejde :) i nie sądze, że tylko ja tak postąpie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż, czw (co to za ksywa swoją drogą?!) - ten post był zbędny. pogrzebałeś (-aś?) się w odmęcie hańby, ha! jak wszyscy wiedzą, że w MMO _nie grają kobiety_ (SCREENSHOT OR IT DIDNT HAPPEN, wink wink!). ta pseudo-elaborate ściema, jednakże niekoniecznie poparta nawet prostym researchem całkowicie burzy wiarygodność wykreowanej postaci. to już nawet nie hańba, to zwykły, prosty WSTYD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem przygotowany na to że będzie przełożone bo prawie zawsze co ma być nowością jakąś to chyba zawsze zostało przełożone. Ale chyba były też jakieś wyjątki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WSTYDEM jest twoje szowinistyczne podejście do sprawy. Nawet nie wiesz, ile razy pewnie dostałeś w tyłek od jakiejś kobiety "po drugiej stronie kabla". Ściemą jest twoje podejście i nieczysta polszczyzna. Wejdziesz na pl serwer to pogadamy. See you in hell!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sobota 9.12.2006:Przepraszamy za zaistniałe problemy,ale spolszczenie gry Guild Wars (wraz z pierwszymi polskimi serwerami) będą miały miejsce w najbliższy poniedziałek.Za zaistniały problem przepraszamy----oto news który zobaczymy jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować