Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars PL - polskie serwery ruszą w sobotę!

449 postów w tym temacie

Ja mam takie pytanko do autor newsa co on rozumie pod pojęciem "polskie serwery" . W GW nie ma serwerów jako takich ,a to że polskich dystryktów nie bedzię to już dawno wiadomo (a może się myle?). Zwracan na to uwagę bo widzę że sporo osób chyba nie rozumie na czym polega to spolszczenie , a tytuł newsa może być troche mylący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tymi polskimi serwerami?. Ja myślę, że będziemy normalnie grać na globalnych serwerach, tak jak teraz, tylko że sama gra będzie spolszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi nie o serwery w kontekscie klasycznych gier mmo , czyli takie do których przypisana jest postać gracza. Tak dla wyjaśnienia w GW jest tylko jeden serwer "globalny" (oczywiście na wielu serwerach fizycznych) podzielony na pare regionów (europa, ameryka i kilka azjatyckich) między którymi nie można się przeność ( defakto to można ale nie wszędzie i tylko pare razy). Dalszy podział to mapy( zależne od kampani jaką się posiada) ,miasta i misje oraz w obrębie tychże dystrykty ( swoboda ruch między tymi miejscami jest nieograniczona) . No to powinno wszytko wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"No właśnie! A jeśli ja w niedzielę muszę jechać do babci na obiad? To kiedy sobie pogram! No kiedy? "

Lol... zalosny post...

A kogo to obchodzi ? Lol sory ale Wy to tylko byscie narzekali naprawde ... gralem w WoW''a praktycznie 2 lata i nigdy nie plakalem , ani nie rzucalem oskarzeniami i durnymi tekstami typu " DLACZEGO NIE MA WOWA PO POLSKU ?! TO DYSKRYMINACJA" ( przynajmniej ja odbieram tak Twoje posty jak narazie ... ).

Uwierz mi , ze oni NIE MUSZA robic Polskich serverow ale MOGA i mysle ze narzekanie z tego powodu jest tylko znakiem braku szacunku bo juz inaczej nie moge tego powiedziec. I z pewnoscia wszyscy beda plakac dlatego ze czw nie pogra w GW bo w niedziele jedzie do babci -,- naprawde ...

"Myslę, że GW to religia dla tak wielu ludzi..."

Rozumiem przenosnie ale zostawie to bez komentarza.

I dokladnie nie wiesz co to jest szowinizm. I jak czytam te biedne komentarze na temat dziewczyn w sieci to jest prawda ze graja [ sam spotykalem ich duzo z roznych krajow w tym Szwecji , Polski etc. ] Ale Twoje teksty [ moim zdaniem ] sa bardzo feministyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 19:28, graczomaniak napisał:

Dziecko drogie, widać, że nie wiesz co znaczy słowo szowinizm :). Najpierw radze zrozumieć
to słowo, a nie używać pojęć, których nie rozumiesz :). Moim zdaniem kolega kontestator bardzo
dobrze Ci odpowiedział.

Dlatego także nei wejde na polskie serwy, żeby nie spotakć tak yntelygentnych osób :).

PS. Ile ty masz lat, że takimi głupotami zaśmiecasz nasz wątek??:)


A ty wiesz co to znaczy postawa szowinistyczna oparta na tle płciowym? Koleżanka właśnie to miała na myśli a Ty jesteś kolejnym przykładem takiej postawy. ( " Nasz wątek???" )
Pewnie w rzeczywistości również tak bardzo obawiasz się konfrontacji z pięknymi i inteligentnymi kobietami, że wogule się z nimi nie spotykasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej CD-P powiedziało wprost <CD Projekt informuje, że w wyniku problemów technicznych, jakie niespodziewanie pojawiły się podczas implementacji poprawki polonizującej do gry Guild Wars, premiera polskiej wersji językowej została przełożona na sobotę. W chwili obecnej trwają wytężone prace, aby jak najszybciej uporać się z tymi kłopotami. CD Projekt i Arena.net gorąco przepraszają za zaistniałą sytuację.>
Lepiej mieć dopracowaną wersję gry nic jakiegoś "buggerfalla" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jedno slowo odnosnie opoznien. Tak generalnie. Wiem, ze opoznienia nawet 24h sa bardzo napietnowane przez klientow i absolutnie nie kwestionujemy prawa do wymagania od nas dzialania z precyzja 1h. I do tego dazymy i nie spoczniemy aby wszystko bylo na czas lub bylo tak komunikowane aby nie bylo rozczarowan.

Trzeba jednak pamietac, ze branza gier komputerowych nie dosc, ze jest bardzo mloda (co sie rowna calkiem srednim poziomem organizacji) oraz jest materia wyjatkowo zlozona (duzo bardziej niz np. premiery filmowe).
W zwiazku z tym opoznienia trapia branze od czasow niepamietnych i nie omijaja niemalze zadnej firmy, wlaczajac najlepsze.

Zapewne za lat nascie/dziesiat, gdy produkcja gier i wszystkie dodatkowe aspekty beda juz rozpracowane co do najmniejszego szczegolu, premiery gier beda sie odbywac tak jak premiery filmowe. Pol roku wczesniej ustalony termin i spokojne, niemalze matematyczne wyliczenie pozwalajace oszcowac niezbedny czas na ukonczenie prac.

Niestety na ten moment trzeba jeszcze poczekac. Choc tak jak pisalem, nie zwalnia nas to z dazenia do doskonalosci. Jestem przekonany, ze z kazda premiera w 2007 bedzie lepiej i precyzyjniej, bo mamy juz kilka pomyslow jak tego dokonac. Czy tak bedzie zobaczymy, a Wy sami to ocenicie (jak zwykle surowo;)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie po polsku. Dziękujemy i doceniamy nakład pracy włożony w polonizację.

Ale, dystryktów polskich nie ma.
A ta czcionka mi się nie podoba, mniej czytelna i jakaś niedopasowana. Ucina od dołu ogonki od q y p g j.
Gdzie można oficjalnie zgłaszać błędy tego typu lub w tłumaczeniu jeśli jakieś się pojawią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować