Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy brutalnych gier do więzienia?

178 postów w tym temacie

No właśnie, pewnie koleś grał w Call fo Duty, a tam sie strzela do ZŁYCH niemców.
Znajomi z jego klasy też byli niemcam,i to pomyślał sobie chłopak że oni też są ŹLI.

------------------------------------------------

A może on brał cukierki od Obcych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w Polsce wejdą takie przepisy jak w Niemczech to od razu przerzucam się na nieocenzurowane pirackie gry!!! Sorry ale spapranych, ugrzecznionych gierek - ponieważ na nazwę gra to coś już zasługiwać nie będzie - nie będę kupował za ciężko zarobioną kasę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedział Einstein:
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chore... To nie wina dzieci ze graja w gry od 18 lat tylko starych ktorzy nie pilnuja swoich pociech.
P.S. Ja jak zagram np. w takie GTA nie mysle sobie ''O, teraz wezme noz i wyjde na ulice kogos zamordowac bo to takie rajcujace jest''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale, że niby Niemcy będą chciały ekstradycji twórców brutalnych gier np. z USA bądź innego kraju, czy to tyczy się tylko "ichniejszych" programistów. Czy może podstępem będą organizować targi komputerowe i nagranicy zatrzymywać wszystki odpwiedzialnych za brutalne gry? I nie zdziwiłbym się jakby ten kolo miał problemy z narkotykami i pochodził z patologicznej rodziny. Kiedyś bodajże w rozmowach w toku, bądź innym podbnym programie wypowiadał się taki jeden dziennikarz. Powiedział, że zazwyczaj w artykułach o graczach, którzy w realu też postanowili sobie postrzelać, pomija się właśnie informacje o tym, ze brał narkotyki, pochodził z rodziny patologicznej, bo wtedy sam fakt grania w brutalne gry byłby raczej nieistotny, a tak ma się sensację i można ludziom ciemnotę wcisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, karanie twórców gier to istny debilizm (sorki za obraźliwe słowo, ale i tak zminimalizowałem je jak tylko mogłem). To tak jak zabronić sprzedawania gazet w kiosku :/

Każdy ma prawo robić co chce i każdy ma prawo to wydać, państwo może dać ograniczenie wiekowe i zarządać np. DUŻEJ informacji na pudełku o zawartości gry, ale nie może położyć łapy na wolności do wykonywania zawodu!!! Jak tak to ja chce zabronić wypowiadania się głupim osobą i izolatki dla owych osobników, przy niestabilnym reaktorze jądrowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa... Moim zdaniem równie dobrze filmy, które są emitowane w polskej telewizji, także powinny być ocenzurowane. Tylko pytanie: Co byłoby z naszą Polską kinematografią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to wprowadzą to legalne będą tylko gry edukacyjne i to nie wszystkie. Ktoś pełnoletni będzie mógł grać w gry w których ucze się pisać czy liczyć, poprostu chore to jest. Bardziej szkodzą filmy i bajki, może pamiętacie co robiły pokemony w niektórych szkołach. Dzieciaki biły się udając pokemony itp. , wtedy to jest wina rodziców i psychy dzieci ale i troszkie tej chorej bajki. Jak niewierzą że bład leży w wychowaniu to niech przyjadą do mnie, zobaczą mojego 6 letniego brata który gra dzienie przynajmniej godzine w unreala i jak nie jest nasycony nienawiścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest chore nic tu nie dadzą żadne kary bo po sieci i tak będą krążyły jakieś FPS-y lub jeżeli ktoś się postara znajdzie może horrorek. Chore po prostu chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym momencie straciłem wiarę w ludzkosc , czekam jeszcze na ogólne zakazanie innych gier iż edukacyjne ... matko , jak można byc tak bezgranicznie tępym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra co się będziemy cackać. Zakazać brutalnych filmów, książek w których jeden bohater daje drugiemu psztyczka w nos. Zabrońmy czytać "Czerwonego Kapturka" przecież to strasznie brutalna baśń. Zakażmy sztuk walk, boksu, nawet wszelkiego sportowego współzawodnictwa (przecież to agresje budzi) no normalnie nawet dzieci do piaskownicy nie wypuszczajmy, przecież się z innymi dziećmi mogą pobić... Ech Ludzka Głupota mnie czasami dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie sa wlasnie efekty bezsensownego demonizowania gier komputerowych. Jezeli tworcy brutalnyh gier to dlaczego nie np tworcy brutalnych filmow, ktorych tez przeciez nie brakuje? Brutalne gry zwykle maja ograiczenia wiekowe 16+ lub nawet 18+, wiec jezeli gra w nie jakies dziecko to winni sa jego opiekunowie a nie tworca gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne i powinni jeszcze dodać na przynajmniej 1/3 opakowania napis "GRANIE ZABIJA" albo "POWODUJE RAKA I CHOROBY SERCA". Jak znam życie to już niedługo nasze kaczorki też cosik podobnego wymyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby do tej tragedii nie doszło trzeba by było odizolować tego dzieciaka od wszelkiej rozrywki (telewizja, komputer, książki, czasopisma, reklamy i konsole), kolegów i koleżanek i od broni oczywiście. Wtedy by nikogo nie zabił i by był spokój.

jeśli chcą aresztować za robienie brutalnych gier (wolność słowa...) to popadną w skrajność. Zabronią wszytkich filmów sensacyjnych, horrorów, gore i ksiażęk wszelkiego gatunku, nawet podręczników do historii (bo mamy dość "ostre" przebiegi bitew). Upadną wydawnictwa, studia growe i...hollywood! No więc? PRL-owska cenzura??
Co się dzieje z tą demokracją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O boze...przeciez to tylko i wylacznie wina graczy, ze slaba psychika! To ten Sebastian powinien zostac oddany do jakiegos psychiatryka a nie tworcy gry xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować