Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy brutalnych gier do więzienia?

178 postów w tym temacie

To taj jak by zamknąc Philip Morris Polska bo młodziaki palą papierosy wytworzone w wyżej wymienionej fabryce.... To nie przejdzie, ale jeśli to zawsze zostaje eBay i allegro nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to ten rząd wywołał we mnie większą agresje niż wszystkie gry,filmy,książki do kupy wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcecie mi powiedzieć że przez to że bronicie GTA to że brutalizm w szkole nie wywodzi się głównie z tego i patologii w rodzinie ? NIE BROŃCIE GTA ANI TO GÓWNO GRAFY NIE MA ANI NIC STRATA PIENIĘDZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i słucham , czyżby Niemcy chcieli może stworzyć coś w stylu Equilibrium.........heh, przemoc jest wszedzie, chłopakowi odwaliło i tyle, mało takich ludzi na świecie, a co sie w USA dzieje, tam to dopiero mają problem, nie da sie jej wyeliminować całkowicie.......... to sprawa emocji ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego przez jeden przypadek na swiecie (moze kilka) mamy byc karani my??!! tamten koles musial miec juz swira albo cos z glowa miec....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde i właśnei tego się najbardziej bałem.Już podobne wiadomości słyszałem w telewizji 2razy a teraz taka prawdziewa dobitka.Załózmy że wszyscy orosli graja w brutalne gierki niektore dzieciai takze to wyobrazic se ile by kasy straculy te firmy przez to ze te gierk iwycofuja.Gta tez nie bezie robione a neich mnei pocaluja w pi*****.Nie wiem trzeba czekac ja jedynei w te gry gram.Jezusie jakis bachor zagral sobei w nie wiem(manhunta) zabll kogos w budzie i teraz nam każa za to placic.Już nei wiele byl otakich przypadkow w Niemcahc oraz Wielkiej Brytanii.Nie wierze by je tak wycofano za duza strata.Treaz to będzie wojna.Pomiędzy graczem a grą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo oni uważają, że z powodu gier ludzie robią się brutalni. A może jest odwrotnie? Może to ludzie brutalni po prostu lubią brutalne gry - dlatego są znajdowane na ich komputerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nocnyszakal5, naucz się pisać :D By The Way, jakoś jestem lektorem, byłem harcerzem, dobrze sie ucze i choć gram w brutalne gry, to udaje mi się do tej pory NIE ZABIJAć nauczycieli, księży i drużynowych... eh, sam nie wiem, czy mi się śmiać chce czy płakać, kiedy słyszę "pomysły" jak ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od powstania gatunku ludzkiego prowadzimy wojny i mordujemy się nawzajem.Niestety niektórzy zapominają że agresja w człowieku jest wrodzona i żadna ustawa nie zlikwiduje tego problemu.Czy np. I i II Wojna Światowa albo terroryzm powstał pod wpływem gier komputerowych?W czasach powstawania tych wydażeń nikomu do głowy nie przyszło że taka forma rozrywki będzie możliwa.Każdy człowiek i to nieważne czy grający w brutalne gry,czy chodzący do Kościoła (każdy wierzący w jakąkolwiek religię potępiającą przemoc w dowolnej formie,czyli praktycznie każda religia) ma zakodowaną agresję i to kiedy zostanie ona uwolniona nie zależy od nas a tym bardziej od ustawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to trochę lekkim nieporozumieniem winić twórców gier przeznaczonych od 18 lat, w które grają małolaty. Powinni pilnować bachorów, żeby nie grłay i nie kupowały takich gier... jak dla mnie dzieciak, który zabił kolegę, bo za dużo grał w et, nie jest normalny nawet gdyby nigdy nie miał komputera. Ciekawe, czy gdyby przeczytał brutalną książkę, to czy też wybiegłby z nożem na ulicę zabijać ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby, że jak na pudelku napisane, że od 18+ to znaczy, że od 18+, a nie, że sprzedawca popatrzy, że dziecko z rodzicami(opiekunami) i im sprzedaje. A jeśli taka sytuacja ma miejsce to proste: rodziców (opiekunów)do pierdla, a smarkacza do ośrodka psychoterapeutycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem sen, piękny sen. W tym śnie grałem w Quake 3 i już miałem zdobyć kolejnego jakże wymarzonego fraga, kiedy nagle na ekranie pojawiła mi się wielka czerwona krowa w kapeluszu pełnym kwiatów i powiedziała: przemocy NIE! Nigdy więcej takich snów.
A tak na poważnie to nikt nie jest w stanie upilnować małolatów żeby nie grali w gry od 18 lat. Może ktoś kiedyś wpadnie na pomysł zrobienia rejestracji w necie z użyciem dowodu osobistego. Chcesz grać, podaj nr. dowodu. Zapewne i to by nic nie dało lub zostało złamane w ciągu 2 tygodni ale zawsze można spróbować. Jak narazie nie widze sposobu żeby temu zapobiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 20:43, JohnLenon napisał:

Jak dla mnie jest to trochę lekkim nieporozumieniem winić twórców gier przeznaczonych od 18
lat, w które grają małolaty. Powinni pilnować bachorów, żeby nie grłay i nie kupowały takich
gier... jak dla mnie dzieciak, który zabił kolegę, bo za dużo grał w et, nie jest normalny
nawet gdyby nigdy nie miał komputera. Ciekawe, czy gdyby przeczytał brutalną książkę, to czy
też wybiegłby z nożem na ulicę zabijać ludzi...

Nie czytałeś? To był 18-latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest smieszne. Dlaczego nie pomysla tak:
1. Znikaja ciala po zabiciu - czyli co dostal kulke i co sie z nim dzieje?? Moze sprawdzimy?
2. Brak krwi - Zobacz to nie boli! Nawet go nie drasnolem!
Przeciez taki psychol moze tak odbierac ta tak zwana cenzure! Podszedlem do sprawy troche ironicznie, ale to co wymylaja politycy...
bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że to nawet dobrze ..
Bo gdy przychodzi bachor do sklepu kupuje jakąś koszmarną zabijankę i sobie spokojnie gra..
a póżniej rodzice maja pretensję że jest agresywny.
Ale żeby do więzienia...
To co kupuje maluch powinni rodzice kontrolować a nie rząd..
to jest normalnie chore!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo starzy dewoci rządzą i oni mają stare pomysły... pozatym jesli się nie da czegoś pokonać trzeba sie do tego przyłączyć... robić bardziej krwawe gry aż dzieciaki nie będą chciały w to grać bo będą sie im śniły koszmary typu: ide sobie do szkoły kolege potrąca samochód i obryzgało mnie krwią.... takie chore koszmary (przykład mój kolega jak grał w A.V.P.2 i sie zbełtał wieczorem bo miał chyba wątróbke czy żeberka wyglądające jak resztki człowieka po spotkaniu z obcym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować