• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Soliders

Dungeon Keeper 2 problem z dzialaniem na xp :-(

Pytanie

Cześc mam problem bo chcial bym sobie pograc z bratem w Dk2 przez lan ale mam problem bo gra sie wylancza pokazuje sie blad cracka i sie wylacza. Jak pisalem w temacie obaj mamy na kompach windowsa xp co zrobic aby sie gra nie wylancala ???? Pliz pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 08.12.2006 o 15:32, Soliders napisał:

Cześc mam problem bo chcial bym sobie pograc z bratem w Dk2 przez lan ale mam problem bo gra
sie wylancza pokazuje sie blad cracka i sie wylacza. Jak pisalem w temacie obaj mamy na kompach
windowsa xp co zrobic aby sie gra nie wylancala ???? Pliz pomozcie...


probowaliscie odpalac w trybie zgodnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.12.2006 o 15:39, moonman napisał:

> Cześc mam problem bo chcial bym sobie pograc z bratem w Dk2 przez lan ale mam problem
bo gra
> sie wylancza pokazuje sie blad cracka i sie wylacza. Jak pisalem w temacie obaj mamy na
kompach
> windowsa xp co zrobic aby sie gra nie wylancala ???? Pliz pomozcie...

probowaliscie odpalac w trybie zgodnosci?

czyli jak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Klikasz prawym przyciskiem myszy na pliku .exe gry w katalogu glownym. Wybierasz opcje Wlasciwosci i szukasz zakladki ''Zgodnosc''. Dalej sobie powinienes poradzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.12.2006 o 15:32, Soliders napisał:

Cześc mam problem bo chcial bym sobie pograc z bratem w Dk2 przez lan ale mam problem bo gra
sie wylancza pokazuje sie blad cracka i sie wylacza. Jak pisalem w temacie obaj mamy na kompach
windowsa xp co zrobic aby sie gra nie wylancala ???? Pliz pomozcie...

Jak pokazuje się błąd cracka to trzeba zrobić tak by sobie gra radziła bez niego... no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.12.2006 o 15:32, Soliders napisał:

pokazuje sie blad cracka


a może trzeba po prostu zacząć od załatwienia drugiej kopii gry? (albo obu kopii gry... O_o )
jeżeli masz oryginalną, spatchowaną wersję gry, to pod XP śmiga aż miło :) nie pamiętam czy w trybie zgodności czy bez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety czytając różne wypowiedzi na forach można zauważyć, że zazwyczaj Dungeon Keeper 2 nie chodzi prawidłowo na windowsie xp, również przy zastosowaniu trybu zgodności. U mnie też są problemy, mniej więcej po 20-30 minutach gra automatycznie się wyłącza.

W necie znalazłem małą instrukcję jak odpalić DK2 na XP autorstwa da.killa:
http://www.golf-olszewka.pl/blog/2006/04/04/dungeon_keeper_2_pod_windows_xp/

Patch 1.7 to podstawa, ale widzę, że piszesz o "błędzie cracka". Wnioskuję więc, że masz piracką wersję gry. Pozostaje ci kupno trudno dostępnego oryginała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować