Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 18:39, baru02 napisał:

Ja akurat nie mam pretensji do gram.pl. Rozumiem, że po prostu wynikła niekorzystna sytuacja.
Fajnie, że są przeprosiny i starają się nam to wysłać w sobotę (narażając się na dodatkowe
koszta).


Mam nadzieję, że już jutro będe mógł sobie poodkrywać jakieś sekrety single player- a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wycofuję się z twierdzenia, (nie wiem jak dużo błędów gramatycznych teraz popełniłem ale nie mam wiele czasu na zastanawianie się :-)), że zamówiłem grę na dotarcie 2 dni przed premierą i że nie jestem zadowolony z tego, że przyjdzie dzień po premierze. Ale i tak was kocham CDP i gram.pl! Jutro mój Drow wyruszy na podbój Faerunu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:36, El Pingwinho napisał:

Przepraszam bardzo, ale um mnie nadal jest pakowane... Czy to że jestem pingwinem, znaczy
ze jestem gorszy i nie dostane?


Rzeczywiscie Twoje zamowienie nie zostało zaktualizowane, natomiast ZOSTAŁO WYSŁANE. Postaram się dopilnować, aby jak najszybciej pojawiły się tam wszystkie wymagane dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:35, Venom napisał:

> a ja mam dalej napisane, że grę dostane 11 algo 12 grudnia.

Taka informacja wyświetlana jest systemowo wszystkim, ponieważ nie oferujemy normalnie dostawy
na sobotę i nie da się takiej informacji wprowadzić. Natomiast paczki zawierające NWN2 EK będą
miały pierwszą próbę doręczenia w sobotę. Jeżeli kogoś nie bedzie pod adresem dostawy w sobotę
otrzyma swoją paczkę w poniedziałek.



Witam:) Mam pytanko. Czy zdanie "Natomiast paczki zawierające NWN2 EK będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:42, Digin985 napisał:

A ja w ciąż mam "pakowane i przygotowywane do wysyłki". Powiniennem sie martwić?


Poprosze jeszcze o odrobinkę cierpliwości. Paczki są już u kuriera, natomiast zostało nam do wczytania dosłownie kilkanaście statusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jest tak jak być powinno :) Swoją drogą nie da się uciec od obserwacji, że NWN i CDP mają raczej burzliwą historię, fatum to jest wręcz. Ci, którzy pamiętają premierę pierwszej części Neverwinter Nights i skutki tego wydarzenia wiedzą o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sadze ze powinnismy poczekac do jutro, zeby cos powiedziec, moge tylko dodac, ze jesli jutro caly dzien zmarnuje na czekanie na paczke w domu i nie bede miala okazji pograc w ten weekend podczas gdy na necie od miesiaca krazy juz NWN2 w wersji amerykanskiej a ja wydaje pieniadze na wersje oryginalna, to bedzie to prawdopodobnie ostatnia gra jaka kupuje i choc rozumiem fakt, ze moze nie stalo sie to za sprawa serwisu "gram" to jednak jako klient mam prawo wymagac terminowosci, poniewaz za to place i nie moja sprawa jest dogadywanie sie z cd.projekt, jezeli sie pisze:GWARANTOWANE na dwa dni przed premiera to chyba trzeba sie zastanowic czy sie jest w stanie to spelnic i czy istnieje ryzyko ze sie to nie uda,.. w koncu chyba nie od wczoraj rozpoczela sie wspolpraca z cd.projekt ...klient skarzy sklep, sklep moze zaskarzyc dostawce...taki jest lancuszek. Mojej cierpliwosci mam nadzieje starczy jeszcze do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:58, liza4 napisał:

moge tylko dodac, ze jesli jutro
caly dzien zmarnuje na czekanie na paczke w domu

jutro sobota wiec mysle ze paczki powinny zostac dostarczone do 14... ale nigdy nic niewiadomo...
:P

ps
CDP dzieki za konketne info...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Za zaistniałe opóźnienie najmocniej przepraszamy, zapewniając jednocześnie, że dołożymy wszelkich starań, by możliwie wszystkie pudełka z grą dotarły do adresatów w dniu jutrzejszym." hmm... nie wiem w jaki sposób CDP ma zamiar zmusić firmę kurierską do rozesłania wszystkich EK, ale ja swojej na pewno nie dostanę jutro
( mieszkam na podhalu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 19:07, maciek-rey napisał:

Nie wiem czy to jakiś błąd, ale jak chce sprawdzić co dzieje się z przesyłką wyświetla mi się
informacja o złym numerze przesyłki. Dlaczego tak jest?


Ze zly nr przesylki to przeczytales, ale tego co pogrubione nizej juz nie raczyles.

Wprowadzono błędny numer przesyłki
Powodem tego może być:
wprowadzenie niepoprawnego numeru
numer listu przewozowego nie został jeszcze wprowadzony do naszego systemu informatycznego
UNISOFT - bardzo prosimy o ponowne wpisanie numeru przesyłki następnego dnia po nadaniu w godzinach porannych
numer dotyczy przesyłki nadanej przed 1 marca 2000 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radze oczyscic dysk C przed instalacją... Jestem w początkowej fazie rozgrywki i nie moge zapisac stanu gry, bo wyskakuje komunikat, ze mam zbyt malo miejsca (1,2 Gb to za malo okazalo się...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 19:05, kill69 napisał:

ale ja swojej na pewno nie dostanę jutro ( mieszkam na podhalu)


Nie widzę związku. Tak jak pisałem wcześniej wszystkie paczki zawierające NWN 2 EK będą miały pierwszą próbę dostarczenia w sobotę 9 grudnia 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 19:07, maciek-rey napisał:

Nie wiem czy to jakiś błąd, ale jak chce sprawdzić co dzieje się z przesyłką wyświetla mi się
informacja o złym numerze przesyłki. Dlaczego tak jest?


Tracking przesyłek na stronie Masterlink będzie dostępny dopiero po wprowadzeniu przesyłek do systemu ML, czyli od późnych godzin nocnych, co nie zmienia faktu, że przesyłki są już u kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 19:10, Venom napisał:

> ale ja swojej na pewno nie dostanę jutro ( mieszkam na podhalu)

Nie widzę związku. Tak jak pisałem wcześniej wszystkie paczki zawierające NWN 2 EK będą miały
pierwszą próbę dostarczenia w sobotę 9 grudnia 2006.

Pytam po raz drugi - czy ta próba oznacza, że do każdego z nas kurier jutro zajrzy, czy tez oznacza, że będzie próbował zajrzeć i może mu się nie udać. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować