Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2006 o 11:47, GuzikTheGreat napisał:

jak czyta sprzet CD ? od srodka do obrzezy czy odrotnie ?


od środka do zewnątrz (więc słuchaj na ostatnim/ostatnich utworach), rysy idące po promieniu powinne być automatycznie korygowane, ale nie na każdym sprzęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zostalem poinformowany, że przy paczce nie ma żadnej adnotacji żeby dostarczyć w sobotę. Zarówno od oddziału Katowickiego jak i z centrali Warszawskiej. Czy CDP ma zamiar w związku z tym coś zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to czy dostanę paczkę w sobotę, czy w poniedziałek, nie jest ważne. Ważne jest podejście do sprawy. Specjalnie wstałem dzisiaj rano, żeby poinformować ludzi z masterlinka, że w weekend jestem pod innym adresem, żeby nie jeździli niepotrzebnie. Człowiek chce zrobić lepiej innym, ale widzę, że tylko wychodzi na wioskowego głupka. Po prostu brak słów. Z mojej strony EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 11:59, libero85 napisał:

> Czyli wychodzi na to, że najwięcej kłopotów z dostaniem paczki jest w Warszawie. A do
ML to
> się wcale nie mogę dodzwonić :(((

Hej sprawdz swoj status , u mnie wlasnie sie pojawila adnotacja o kurierze ktory laskawie
wzial ta gupia paczke :/ do 14tej pewnie dojedzie :/


U mnie nie dość, że nie ma żadnej zmiany, to w trakcie pisania tego posta udało mi się dodzwonić do ML i pani która odebrała, poinformowała mnie, że paczka ma adnotację: dostarczyć w najbliższy dzień roboczy, czyli dostanę ją w poniedziałek :(((( No i co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje pierwsze wrażenia.edycja LG jest piękna i pachnie wielką przygodą!.prezentuje sie znacznie lepiej niż na zdjęciach. fajnie, że jest klasyczne pudełko, lubię to (oba Baldursy i Tormenta mam do dzisiaj). ładna koszulka (L), niczego sobie breloczek. najfajniejsze są art booki - naprawdę nieźli graficy pracowali nad grą.szkoda, że takie małe,bo nic tylko wyciąć i w antyramkę:-).
największe wrażenie robi jednak podpis marcina iwińskiego. widać, że facet już miał rękę na statywie (po podpisaniu takiej ilości EK) :-)
wracam do czytania instrukcji,wciąż nie moge zdecydować się jaka grać klasą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:08, smolen napisał:

Tak naprawdę to czy dostanę paczkę w sobotę, czy w poniedziałek, nie jest ważne. Ważne jest
podejście do sprawy. Specjalnie wstałem dzisiaj rano, żeby poinformować ludzi z masterlinka,
że w weekend jestem pod innym adresem, żeby nie jeździli niepotrzebnie. Człowiek chce zrobić
lepiej innym, ale widzę, że tylko wychodzi na wioskowego głupka. Po prostu brak słów. Z mojej
strony EOT.

Zaprawdę powiadam ci.
Nietylko ty tak postąpiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budzę się rano, patrzę 8.51 ?! O kurcze zaspałem (przeważnie zawsze muszę zadzwonić do Masterlinka zanim wydadzą paczkę kurierowi, abym zdążył powiedzieć w których godzinach będę i aby dali takiemu kurierowi, który w tych godzinach będzie jeździł), nadmienię tylko, że mieszkam w Poznaniu.
Z telefonu dowiaduję się, że paczka już wydana ?! o zgrozo ?! pytam kiedy będzie... między 11-12... ufff jeszcze będę w domciu :) idę spać dalej.... budzi mnie domofon jest 10.30 (całe szczęście, że się obudziłem)

Po półgodzinnej walce z ładnym odlepianiem plomb otwieram... a tam brak papierowych zawartości Diamentowej edycji z Platyny... a jak dzwoniłem przed potwierdzeniem zamówienia i pytałem, czy wkładają Państwo tę diamentową edycję w takiej formie jak jest w Platynie uzyskałem odpowiedź TAK, powtórzyłem pytanie "czy po prostu pudełko z platyną się znajdzie", TAK... teraz otwieram a tu... nic tylko płyta.. oczekuje, że papierki z wersji Platynowej NWN1 CDP udostępni w PDFach!, bo głównie dlatego zmówiłem EK (co prawda mam Złotą Edycję NWN i papierki do podstawki i dodatków, ale wprowadzono mnie w błąd informując o zawartości EK NWN2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję... Może trzeba było się trochę wykłócić? Ja powiedziałam gostkowi w ML, że już jest afera z tą grą i może dlatego mi ją wysłał dziś? Też twierdził, że planowana wysyłka jest w poniedziałek. Ale w końcu posłał ją dziś, po mojej interwencji. Może warto spróbować jeszcze raz? Choć z drugiej strony już jest trochę poźno i szkoda, że nie dzwoniłaś wcześniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

być może to zależy od rzetelności, pracowitości, sumienności itp. danego oddziału masterlinka, bo nie sądzę, żeby CDP postanowiło, że część ludzi nie dostanie jej dzisiaj. byłoby to iście sadystyczne.
ja na swoim kartonie miałem dużą naklejkę: "sobota".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:08, Paladynka napisał:

> > Czyli wychodzi na to, że najwięcej kłopotów z dostaniem paczki jest w Warszawie.
A do
> ML to
> > się wcale nie mogę dodzwonić :(((
>
> Hej sprawdz swoj status , u mnie wlasnie sie pojawila adnotacja o kurierze ktory laskawie

> wzial ta gupia paczke :/ do 14tej pewnie dojedzie :/

U mnie nie dość, że nie ma żadnej zmiany, to w trakcie pisania tego posta udało mi się dodzwonić
do ML i pani która odebrała, poinformowała mnie, że paczka ma adnotację: dostarczyć w najbliższy
dzień roboczy, czyli dostanę ją w poniedziałek :(((( No i co wy na to???


Och, u mnie na paczce była naklejka SOBOTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:10, strajker napisał:

PS
Już nie jestem zły na Masterlinka za wpadkę z "Gothiciem 3 EK":)

Ja też po dostawie Medievala EK i NWN2 uważam, że Masterlink w końcu stał się odpowiedzialny, nie to co rok temu AoE3 pięć dni po Poznaniu jeździło, co skutecznie odstraszało mnie od wybierania później tej formy dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak kupic EK w wersji Lawful Good a w srodku opakowania znalesc kartke skierowana do posiadaczy wersji Chaotic Evil ;] z podpisem wspolzalozyciela jest Dobrym Awanturnikiem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:14, Adbel de Sarghagland napisał:

Och, u mnie na paczce była naklejka SOBOTA!

U mnie nalepki "Sobota" nie było, a doszło sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bracia i siostry, łącze się z wami w smutku i mam nadzieję, że swoje egzemplarze EK Lawful Good otrzymacie jak najszybciej! Akurat gram w NwN2 ale jestem smutny, że wy jescze nie dostaliście swojej gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować