Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2006 o 12:12, Toszka napisał:

Współczuję... Może trzeba było się trochę wykłócić? Ja powiedziałam gostkowi w ML, że już jest
afera z tą grą i może dlatego mi ją wysłał dziś? Też twierdził, że planowana wysyłka jest w
poniedziałek. Ale w końcu posłał ją dziś, po mojej interwencji.


Moje tłumaczenia nic nie pomogły.
A swoją drogą jestem na forum jedną z niewielu osób, która wszystkich pocieszała, że dostaną swoje paczki w sobotę i będę jedną z niewielu, które jej dzisiaj nie dostaną. Ironia co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:12, zolenderek napisał:

Paczuszka doszła i to z czerwoną nalepką "SOBOTA"!


WłAśNIE !!

Dzwonię dzisiaj do Masterlinka (oczywiście najpierw 20 minut słuchałem muzyki), podaję numer przesyłki i pytam kiedy tą paczkę dostanę, bo powinna do mnie przyjść dziś. A tu słyszę: "Według moich informacji paczka powinna przyjść w poniedziałek"
Tak samo było z G3. Miałem dostać dwa dni przed premierąa przyszła dwa dni po...
Jeżeli to nie jest pomyłka i dzisiaj tej paczki nie dostanę, to nie zamawiam już nic na Gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się awanturowałem od Katowic po Warszawę i wszędzie mnie informowano że nie wyślą bo nie ma adnotacji żeby wysłać w sobotę. Tak więc pewnie pozostaje mi czekać do poniedziałku i ewentualnie powiedzieć wtedy kurierowi żeby sobie przesyłkę zawiózł z powrotem (chyba że mi przejdzie do poniedziałku, ale poważnie zastanawiam się czy nie lepiej pójść do sklepu i kupić sobie "zwykłą" wersję). Ja wiem, że niby to nie wina CDP, ale bądź my poważni. Skoro firma zawaliła, to powinna dopilnować (w domyśle ktoś powinien trzymać rękę na pulsie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yes yes yes ! w końcu !
11:45 kurier puka do mych drzwi, chwile potem zostaje wgnieciony w ziemię widokiem mojej pięknej "chaotycznej" edycji kolekcjonerskiej. Nic więcej nie pisze, tylko instaluje neverwinterka i żeby zatopić się w ten wspaniały świat. Obyście dostali swoje "klucze" do przygody jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:18, Paladynka napisał:


Moje tłumaczenia nic nie pomogły.
A swoją drogą jestem na forum jedną z niewielu osób, która wszystkich pocieszała, że dostaną
swoje paczki w sobotę i będę jedną z niewielu, które jej dzisiaj nie dostaną. Ironia co.....


Chcesz moja ? wysle masterlinkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:16, Dirnaith napisał:

Nie ma to jak kupic EK w wersji Lawful Good a w srodku opakowania znalesc kartke skierowana
do posiadaczy wersji Chaotic Evil ;] z podpisem wspolzalozyciela jest Dobrym Awanturnikiem
:>

Ta kartka jest standardowa w obu wersjach (z jednej strony ma kolor CE a z drukgiej z nadrukiem (bo jasna) LG).
Dobrze zrobiłem wybierając CE, jednak biała koszulka z z logo NWN nie prezentuje się ciekawie. Gdyby była możliwość "przekładania" koszulek pewno wybrałbym LG, ale generalnie stylistyka CE jest milsza dla oka, kontrastowe kolory idealnie odzwierciedla klimat NWN, LG jest taka jakaś mdło żółtawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:18, Paladynka napisał:

> Współczuję... Może trzeba było się trochę wykłócić? Ja powiedziałam gostkowi w ML, że
już jest
> afera z tą grą i może dlatego mi ją wysłał dziś? Też twierdził, że planowana wysyłka jest
w
> poniedziałek. Ale w końcu posłał ją dziś, po mojej interwencji.

Moje tłumaczenia nic nie pomogły.
A swoją drogą jestem na forum jedną z niewielu osób, która wszystkich pocieszała, że dostaną
swoje paczki w sobotę i będę jedną z niewielu, które jej dzisiaj nie dostaną. Ironia co.....

Może trzeba było zrobić tak jak ja? Ja się pogodziłem z tym, że dostane gre w poniedziałek albo jescze więcej. A tu prosze niespodzianka! Gre otrzymałem rano, dokładnie o 9:15 :) Ale nie martw się Paladyni są z tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :-)
no urywa mi sie w po 2min i 20sekundach utworu nr 21 a chyba mialo ich byc 24 o ile pamietam :-(

hmm sadzicie ze ten podpis jest odreczny ? mi sie wydaje ze to nadruk jest... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie zaskoczyło to to: Twarzy bardzo mało tak samo jak fryzur. Zarost to całkowita porażka, chyba dwa do wyboru. Głosy postaci standardowe z NwN1.

Na początek trzeba się przyzwyczaić do innego interfejsu i kamery bo dla mnie jakoś tak dziwnie ona działa, troche inaczej niż w NwN1. Ale to kwestia przyzwyczajenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Magazyn: wydanie kurierowi 09/12/2006 09:32:07 Przesyłka wychodząca z sortowni SDE
2 Linehaul: przyjęcie 09/12/2006 09:06:09 Przesyłka wchodząca do sortowni SDE
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:49:07 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 21:19:06 Przesyłka wchodząca do sortowni"

To jakas czysta kpina. Nie umiem znalesc slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a ja jestem zła, zainstalowałam sobie i wszytko fajnie, chce grać, a tu mi wyskakuje komunikat, że znaleziono wirtualne napęu software do tego (oczywiscie po ang, wiec niekoniecznie wszyscy by wiedzieli o co chodzi). Program typu Alkohol chyba zakazany nie jest, a wirtualny napęd to też moja sprawa, rozumiem, jakbym miala pirackiego Nevera, ale mam EK i chce w nia pograć. Odinstalowałam ten napęd i Alkohol, a on nadal się do tego dopierdziela, co mnie irytuje, gdyż nie znam się na kompach aż tak dobrze by wiedzieć co to jeszcze odemnie chce. Może ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować