Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Ta gra jest boska tak samo jak dodatki w pudełku. jestem onieśmielony geniuszem CDP. Doskonała polonizacja i wydanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś z Wawy dostał EK kurierem...?

Dnia 09.12.2006 o 10:54, Jatzoo napisał:


Też dzwoniłem do Masterlinka (od dobrej godziny wisiałem na telefonie aż ktoś łaskawie odbierze)
- zgodnie z ich danymi dostarczenie DOPIERO w poniedziałek..

Zabieram właśnie 4 litery i jadę po odbiór osobisty na Wólczyńską (teraz już wiem skąd ta ''gratisowa
dostawa kurierem'' w ofercie sklepu - chyba ktoś przewidział, że klienci sami sobie pojadą)...

Pewnie z CDP nikt nawet słowa ''Przepraszam'' nie powie..................


Cóż, mam to samo, za chwilkę kończę pracę i pędzę, dodam, że można tam dojechać tramwajem 13 - jesli się jedzie przez środek Wawy, na zakręcie przez Hutą w prawo wysiadamy, wielgachny budynek socjalistyczny i ponoć (zaraz się dowiem) niemiła blondynka w okienku.
Pozdrawiam wszystkich, którzy dzisiaj muszą (bo chcą mieć takie szanse jak inni) chwile szczęścia przeżyć z NN2 - nie winię CDP - chociaż kolejny raz coś jest za późno po premierze lub w jej czasie (zamawiałem też MTW2 - identyczna wpadka). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:55, YahooPL napisał:

Ta gra jest boska tak samo jak dodatki w pudełku. jestem onieśmielony geniuszem CDP. Doskonała
polonizacja i wydanie :)

Gratuluję farciarzu, ja zamówiłe grę na początku preorder i nie dostanę jej dzisiaj, chyba że sam pojadę, Warszawka jest boska... gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:49, Anzelmo napisał:

a ja mam pytanie do CDP. Dopiero teraz obejrzałem koszulke.... dostałem rozmiar M ;/ a mam
195 cm wzrostu wiec do małych nie naleze ;/ czy jest mozliwosc wymiany koszulki na wieksza
? ;/

A ja dostałam XL. Tą koszulke to chyba tacie podaruję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:35, Venom napisał:

> a ja mam dalej napisane, że grę dostane 11 algo 12 grudnia.

Taka informacja wyświetlana jest systemowo wszystkim, ponieważ nie oferujemy normalnie dostawy
na sobotę i nie da się takiej informacji wprowadzić. Natomiast paczki zawierające NWN2 EK będą
miały pierwszą próbę doręczenia w sobotę. Jeżeli kogoś nie bedzie pod adresem dostawy w sobotę
otrzyma swoją paczkę w poniedziałek.

Problem polega na tym, że nie ma nawet prób doręczenia w sobotę, bo masterlink nie zrobi tego, nie wyda Warszawie chyba że sobie Warszawa do nich pojedzie, przewisiałem dzisiaj z godzinę na telefonie, zapłacę za taksówkę, kogo mam obarczyć rachunkami za niespełniane ostatnio obietnice CDP i brak profesjonalizmu MSL? Gra dwa dni przed premierą, trochę za to się też płaci, czyż nie? Kolejna obsuwa, kolejny tył. Może warto przesuwać termin odpowiednio wcześniej, zamawiam grę dziecku, które na nią czeka jak na zbawienie, mam zawieść dziecka zaufanie? Mam jako dorosły nawalić? Wy, kochani Wydawcy i Dostawcy robicie to doskonale, na dzień przed wysyłacie maila z przeprosinami i uważacie że gra. Nie gra, tak się nie robi. Ktoś kiedyś upomni się swoich raw, gorzej, gdy zgodnie z namową jednego z postowiczów zrobią to wszyscy... na przykład odmówią odioru przesyłki po terminie i skoczą za róg do Empiku by kupić sobie inny egzemplarz. Naprawdę, ludzie, robicie to swoim odbiorcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Warszawy i mam coś takiego:
1 . 09/12/2006 09:21:00 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
2 Przyjęcie linehaul 09/12/2006 02:11:06 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:48:54 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 20:38:06 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
Pewnie też będę zmuszony sam się ruszyć, Masterlink to banda partaczy...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 13:09, Kretol napisał:

Jestem z Warszawy i mam coś takiego:
1 . 09/12/2006 09:21:00 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
2 Przyjęcie linehaul 09/12/2006 02:11:06 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:48:54 Przesyłka odebrana przez kuriera
WA1
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 20:38:06 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
Pewnie też będę zmuszony sam się ruszyć, Masterlink to banda partaczy...





Jak chcesz się ruszyć, to masz mało czasu mi powiedzieli, że sortownia do 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może zrobimy mini ankietę i dowiemy się, które z oddziałów MasterLinka gorzej działają, może to się w przyszłości przyda CD Projektowi i gram.pl.

Proszę napiszcie: w których miastach gra jeszcze nie doszła do forumowiczów, z adnotacjami: czy ma ją kurier, lub czy leży sobie w sortowni:

-Moja paczka nadal leży w sortowni - WA1(czyli Warszawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem swoją EK Lawful Good.
W szczegółach zamówienia miałem napisany przewidywany czas dostawy 11 - 12 grudnia 2006. Widać więc, że Ekipa gram.pl się stara aby wszystkie paczki dotarły jak najszybciej.
Dziękuję !
Pozdrawiam wszystkich wyczekujących i nie martwcie się, do was też może jeszcze dzisiaj przyjechać kurier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radator.... ja jestem z Wawy i mi powiedzieli ze powinna dojsc do tej 16... po prostu wiecej jest przesylek do doreczenia w Warszawie (nie mowie tu tylko o nwn2 tylko o calej reszcie stuffu) zapewne kurierzy jezdza sobie samochodzikami i nie maja tylko do dostarczenia naszych gier wiec moze zejsc sie im troszke dluzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 09.12.2006 o 12:57, Radator napisał:

Cóż, mam to samo, za chwilkę kończę pracę i pędzę, dodam, że można tam dojechać tramwajem 13
- jesli się jedzie przez środek Wawy, na zakręcie przez Hutą w prawo wysiadamy, wielgachny
budynek socjalistyczny i ponoć (zaraz się dowiem) niemiła blondynka w okienku.
Pozdrawiam wszystkich, którzy dzisiaj muszą (bo chcą mieć takie szanse jak inni) chwile szczęścia
przeżyć z NN2 - nie winię CDP - chociaż kolejny raz coś jest za późno po premierze lub w jej
czasie (zamawiałem też MTW2 - identyczna wpadka). Pozdrawiam


Zgadza się telefonów nikt nie ma zamiar odbierać bo pewnie dziala magazyn/sortownia. Też swoje na telefonie odsiedziałem. Lepszy numer ja swoją paczkę zamówiłem do pracy w której właśnie siedzę a masterlink jest po przeciwnej stronie ulicy i jakoś nie udało im się jeszcze do mnie dojechać. Pewnie będę musiał sam się do nich pofatygować. Są prwaie tak samo profesjonalni jak nasz GLS :( ech szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 13:11, Paladynka napisał:

A może zrobimy mini ankietę i dowiemy się, które z oddziałów MasterLinka gorzej działają, może
to się w przyszłości przyda CD Projektowi i gram.pl.

Proszę napiszcie: w których miastach gra jeszcze nie doszła do forumowiczów, z adnotacjami:
czy ma ją kurier, lub czy leży sobie w sortowni:


-Moja paczka nadal leży w sortowni - WA1(czyli Warszawa)

-Moja paczka nadal leży w sortowni - WA2(czyli Warszawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 13:14, smolen napisał:

> A może zrobimy mini ankietę i dowiemy się, które z oddziałów MasterLinka gorzej działają,
może
> to się w przyszłości przyda CD Projektowi i gram.pl.
>
> Proszę napiszcie: w których miastach gra jeszcze nie doszła do forumowiczów, z adnotacjami:

> czy ma ją kurier, lub czy leży sobie w sortowni:

>
> -Moja paczka nadal leży w sortowni - WA1(czyli Warszawa)
-Moja paczka nadal leży w sortowni - WA2(czyli Warszawa)

Moja tak samo - RZE, już na miejscu od 9.00 i dalej leży! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HeHe kurier się zjawił:) Na przesyłce data dzisiejsza wiec tak jak mówiły chłopy z CDP na sobotę będzie gra:) Kurier powiedział ze to jakieś szaleństwo. Sporo u mnie w mieścinie zamówiło (Rybnik). Cóż, życzył mi orgazmu przy graniu:) Podziękowałem oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 13:02, Eilene napisał:

A ja dostałam XL. Tą koszulke to chyba tacie podaruję...



To może sie zamienimy? :D ja mam czarna M ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować