Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2006 o 14:26, Michallov napisał:

Qrde to ciekawe do której pracują w Katowicach :/


Już pisałem - twierdzą, że 14 to koniec pracy kuriera. Przynajmniej mi tak powiedziano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah niby zły adres podałem i kurier zwrócił paczkę do magazynu ? Okej dzwonie na centrale .... nikt nie odbiera ....
dzwonie do kuriera ... kurier mowi ze jest w terenie ze nikogo nie ma na centrali i się go pytam kiedy moge dzwonic .... w poniedzialek ... no to ja mogę zrobić tak że NIE DAM MU INSTRUKCJI JAK DOJECHAC DO MIEJSCOWOŚCI W KTOREJ MIESZKAM i kupić grę w sklepie. Bo jak tak wygląda ich centrala w Krakowie to powodzenia już poczta polska lepiej się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 14:29, Michallov napisał:

Jak na tej paczce będzie napis "Na sobote" to ja tam pojade i powiem im co myśle o ich godzinach
pracy....


I naprawdę myślisz, że ich to obejdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 14:30, piotrekcneo napisał:

Hah niby zły adres podałem i kurier zwrócił paczkę do magazynu ? Okej dzwonie na centrale ....
nikt nie odbiera ....
dzwonie do kuriera ... kurier mowi ze jest w terenie ze nikogo nie ma na centrali i się go
pytam kiedy moge dzwonic .... w poniedzialek ... no to ja mogę zrobić tak że NIE DAM MU INSTRUKCJI
JAK DOJECHAC DO MIEJSCOWOŚCI W KTOREJ MIESZKAM i kupić grę w sklepie. Bo jak tak wygląda ich
centrala w Krakowie to powodzenia już poczta polska lepiej się sprawdza.


Problem w tym, że tak naprawdę to kuriera to nie obchodzi czy przyjmiemy przesyłkę, czy nie. On ma płatne za jej rozwóz (pomijając szczególne sytuacje jak np. zniszczenie przez niego przesyłki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem problemy z ML zależą od tego, jacy kurierzy obslugują dany teren, na którym mieszkamy. Ja na przykład na kurierów nie narzekam, jak na razie, ale za to centrala mnie wpienia strasznie, jak już muszę tam zadzwonić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak btw. nikt do mnie nie dzwonił ale dla kuriera 10 km od krakowa to daleko więdz stwierdził że zadzwonie w poniedziałek i mu będę tłumaczył gdzie mieszkam i tu się chłop myli bo ja w poniedziałek nie mam czasu ani na telefony do ich CENTRALI 1-osobowe ani na granie w NWN 2 : < mam dziś i jutro kupiłem gre więc mam ją mieć w terminie ogolenie FAJNIE PRZED PREMIERĄ :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 14:38, KILLER-84 napisał:

Zastanawiam się, czy wieczorem nie znajdę nagle na stronie Masterlinka informacji że np. nikogo
nie było żeby odebrać przesyłkę...


A to akurat jest jak najbardziej prawdopodobne. Miałem już taką akcje z medievalem 2- napisali na stronie że umówiony inny termin dostawy a nikt sie nie umawiał ze mną.

PS: Co do NWN2, ja już mam jakieś 4 godziny :) ale i tak w ten weekend nie mam czasu grac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafi... dzwonie tam znowu... czekam 5 minut... po czym do szalu doprowadza mnie dzwiek zajetosci ;| !@#$% o co chodzi ?! CDP ZROBCIE COS Z TYM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP nie jest bez winy, bo jako duży klient tego zasranego ML powinien interweniować grożąc dużymi konsekwencjami za niewywiązanie się z umowy.
Ja przyżekam w poniedziałek nie odbiorę przesyłki od kuriera i pognam go na kopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie z kolei trafia jak czytam, że "Informujemy, iż z uwagi na bezpieczeństwo paczki Edycja Kolekcjonerska [tu wstaw tytuł gry] wysyłana jest wyłącznie przesyłką kurierską. " EK CoH dostałem z instrukcją poharataną nożem, a okładka instrukcji do EK NWN2 wygląda jakby ją pies wszamał i .... Nie po to płacę ciężkie pieniądze żeby dostać towar w takim stanie. Skoro to edycje KOLEKCJONERSKIE to niech takie będą nie tylko z nazwy!!!!! Może przesadzam ale uważam, że skoro EK można kupić tylko poprzez sklep.gram.pl to powinny być IDEALNE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy na sprzecie:Procesor:
Pentium(R) 4 3.0 GHz lub odpowiednik
1 GB RAM
i Karta Geforce 5500 128 mb
gra powinna chodzic? a przynajmniej dzialac plynie na najmeniejszych wymaganiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat jest juz twoja wina te po trochu bo powinienes sprawdzic stan przesylki przy kurierze w chwili odbierania ... co nie zmienia faktu ze ML ssie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Thanlis

Stan przesyłki nie budzi zastrzeżeń. Te felery to nie wina kuriera tylko byle jakiej kompletacji przesyłki przez sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować