Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Buszmen - sobota jest - nie sądzę, żeby pracowali w sobotę. Zresztą co mogą zrobić? Chyba tylko to samo co my... i paladynka, która akurat nie chce się jak na złość żadnej modlitwy w intencji otrzymania paczki zadeklamować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:18, Bewolf napisał:

Buszmen - sobota jest - nie sądzę, żeby pracowali w sobotę. Zresztą co mogą zrobić? Chyba tylko
to samo co my... i paladynka, która akurat nie chce się jak na złość żadnej modlitwy w intencji
otrzymania paczki zadeklamować :P

Może jak padniemy przed nią na kolana i bardzo bardzo bardzo bardzo ładnie poprosimy to może przynajmniej ona..:):)
Ehhhh.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że wysyłka była opóźniona, to jeszcze problem z kurierem. MasterLink jest pierwszą firmą kurierską, która NIE POTRAFI ODNALEŹĆ DOMKU JEDNORODZINNEGO NA OSIEDLU WIEŻOWCÓW i oznacza to jako zły adres. Nie było takich problemów ani z DHL, ani z UPS, o Poczcie Polskiej nie wspominając. Co ciekawsze nie spostrzegłem nawet samochodu ML, a tak się składa, że mieszkam przy skrzyżowaniu dwóch głównych ulic osiedla (reszta to wewnętrzne). Śmiem wątpić, czy w ogóle kurier się pofatygował. Do tego nawet nie szło się do nich dodzwonić... Po prostu CDP nawaliło z całą premierą NN2.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie będę narzekał na Mastelinka. Nic a nic. Kompletnie się nie denerwuję. Przecież kto by się przejmował jakimśtam graczem. Mam tylko prośbę do gram.pl lub ewentualnie CDP - weźcie nawiążcie współpracę z jakimś innym kurierem, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem swoje 2 EK Wszystkie w stanie idealnym i pachnące świeżością :D Po raz pierwszy Masterlink nie dał ciała :D Paczkę odebrałem o 13. Niestety dzisiaj sobie nie pogram :( Mam imprezę w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:20, Deathscythe napisał:

Nie dość, że wysyłka była opóźniona, to jeszcze problem z kurierem. MasterLink jest pierwszą
firmą kurierską, która NIE POTRAFI ODNALEŹĆ DOMKU JEDNORODZINNEGO NA OSIEDLU WIEŻOWCÓW i
oznacza to jako zły adres. Nie było takich problemów ani z DHL, ani z UPS, o Poczcie Polskiej
nie wspominając
. Co ciekawsze nie spostrzegłem nawet samochodu ML, a tak się składa, że
mieszkam przy skrzyżowaniu dwóch głównych ulic osiedla (reszta to wewnętrzne). Śmiem wątpić,
czy w ogóle kurier się pofatygował. Do tego nawet nie szło się do nich dodzwonić... Po prostu
CDP nawaliło z całą premierą NN2.

Pozdrawiam
C.



Ze mną się niby kontaktowali .... ML ma swój własny wirtualny świat więc wiesz .. Napisali, że mam zły adres co jest ciekawe bo nawet gdy podawałem bez adresu Poczty to przesyłki z allegro od różnych ludzi różnymi firmami zawsze dochodziły a tu podałem nawet miejscowość gdzie znjaduje się najbliższa poczta (jakos 450 m od mojego domu ) więc jeżeli chłop miał takie info dokładne jak kod poczta , miejscowosc, numer domu i imię nazwisko (juz nie wspomne że mieszkam obok sklepu co wskazuje że kuriera nie było w okolicy) Jak kupiłem na allegro monitor przesyłka przez jakąś małą firmę to podjechali i zapytali się w sklepie gdzie mieszka owy Pan (na szczęscie stałem obok :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:20, marcelusVega napisał:

> to samo co my... i paladynka, która akurat nie chce się jak na złość żadnej modlitwy w
intencji
> otrzymania paczki zadeklamować :P
Może jak padniemy przed nią na kolana i bardzo bardzo bardzo bardzo ładnie poprosimy to może
przynajmniej ona..:):)
Ehhhh.......


Chłopaki bez przesady nie padajcie na kolana ;) , ja się poprostu boję, że w zdenerwowaniu słowa modlitwy przekręcę i piorun magiczny walnie w sortownie i wcale tych paczek nie dostaniemy ;))

Ps. Tylko poczucie humoru forumowiczów podnosi mnie i myślę, że nie tylko mnie, na duchu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 16:28, Paladynka napisał:


Chłopaki bez przesady nie padajcie na kolana ;) , ja się poprostu boję, że w zdenerwowaniu
słowa modlitwy przekręcę i piorun magiczny walnie w sortownie i wcale tych paczek nie dostaniemy
;))

Ps. Tylko poczucie humoru forumowiczów podnosi mnie i myślę, że nie tylko mnie, na duchu :)))

No wiesz..:)
Ja zarryzykuję zwłaszcza, że nie jestem tym oczekującym, z zamowienia zrezygnowałem nie chciało mi się targać włosów z głowy... a mam Medievala to też jest w co grać.....
Musisz pamiętać że niektórzy z nas już z powodu CD-P i ML są tak sfrustrowani że jak na te kolana padną to już nie wstaną i będzie po nas....
Potem będziesz mogła zaintonować jakąś modlitwę za nasze marne duszyczki..:)

PS: Ej dobry pomysł może w Niebie mają już EK... NN2...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że prezesem ML jest jakiś potężny nekromanta. Chyba jednak udał się w jakieś dalekie wojaże, bo ta banda zombie, którą zostawił kiepsko sobie radzi jak nie jest w pobliżu. Także chyba piorun w sortownię byłby wskazany - jednak dopiero po dostarczeniu przesyłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja teraz dostałem powiadomienie od poczty głosowej że dzwonił do mnie kurier (widać trafił na moment gdy byłem w łazience). Dzwoniłem do faceta, stwierdził że dzwonił wcześniej czy ktoś jest w domu by na darmo nie jechać (wcześniej się z taką praktyką nie spotkałem ale niech będzie) i tyle. Potraktował to jako fakt że nikogo nie było w domu. Kłócił się nie będę (wspomniał że na paczce jest faktycznie dopisek dostarczyć w sobotę). Umówiliśmy się na poniedziałek i to tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och wstrzymaj pani swe gromy przepotworne, utrzymaj je na wodzy, gdyż unicestwienie sortowni jedynie wydłużyło by męki i potępieńcze jęki oczekujących ze zniecierpliwieniem ogromnym na przesyłki błogosławione praworządnością, lub splugawione złem chaosu... Nie powinno się igrać z przepotężnymi siłami natury ku dobru jednostek nielicznych, gdyż natura może się zemścić na nas i to srogo za takie postępowanie, zatem postępujmy zgodnie z naturą, oddajmy się medytacji w oczekiwaniu na nasze przesyłki...

BTW. Mój egzemplarz prawdopodobnie został dostarczony, ale nie pogram i tak, gdyż dopiero w poniedziałek po pracy znów trafię na stancję, gdzie to moja przesyłka rzekomo została dostarczona...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspominając o Niebie przypomniałeś mi rewelacyjną lokację na serwerze Land of Nordock Wirtualnej Polski. Odżyły dawne wspomnienia i to jak dzielnie zdobywałem Faith of Steel - miecz-artefakt, który jak komuś pokazywałem to resetował serwer :) Piękne czasy - jako pierwszy to zdobyłem :) Ehh ten NwN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pewne są trzy rzeczy:
>1. umrzesz
>2. proś mikołaja o słownik ortograficzny
>3. neostradę dostałeś zdecydowanie za wcześnie :)
>
>Wesołego jajka :P


Fajnie masz chce ci się czekać co chwile inny termin
Słownika nie dostane, bo byłem niegrzeczny :P
Dostałeś już grę???chyba, że nie zamówiłeś
Jak jestem zły i walę w klawiaturę yo różne żeczy mi wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:18, Bewolf napisał:

Buszmen - sobota jest - nie sądzę, żeby pracowali w sobotę. Zresztą co mogą zrobić? Chyba tylko
to samo co my... i paladynka, która akurat nie chce się jak na złość żadnej modlitwy w intencji
otrzymania paczki zadeklamować :P


Tyle że po pierwsze oni są nadawcą (czyli dla firmy kurierskiej oni się liczą, nie odbiorcy), a po drugie są chyba w stanie jakiś tam nacisk wywrzeć. Jak już wcześniej pisałem - mnie jako odbiorce Masterlink olał. Zarówno oddział Katowicki jak i centrala w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować