Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2006 o 20:55, PioMrex napisał:

To może jeszcze poproszę o ustosunkowanie się do drugiego fragmentu tego mojego postu ( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15804&u=59)
z tego wątku.
Podkreślam, mam ZE NWN1, ale na CDkach, więc o zakupie EK NWN 2 zdecydowało dodanie wersji
NWN 1 na DVD (bo oszczędzi mi to miejsca, w "pudłach muzealnych") i oczekiwałem że będą tam
materiały drukowane z Platyny (tzn. całe takie pudełko z całą zawartością, jak w platynie,
bo tak wynikąło z informacji telefonicznej i na tej podstawie potwierdziłem zamówienie), więc
mam nadzieję, że przynajmniej te "papierki" postawi CDP na FTPie w postaci PDFów.


Czy aby na pewno nie ma PDFow na plytach?

A tak swoja droga jesli ktos Ci udzielil takiej informacji u nas przez tel, to prosze skontkatuj sie z nami, obietnica to obietnica...

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam goorszy problem, dostałem pieknie gre wszystko wporzadku. Ładnie zainstalowalem. Ale jak chce grac to mi sie tnie strasznie. Mimo iz spełniam wymagania
Procesor: 3000 MHZ
Karta: nividia 5500 fx.
Ram:1024
-> nie mam zielonego pojecia co z tym problemem zrobic..ktos miał juz taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mike proste pytanie:
Jak myślisz ile klientów straciło gram.pl przez wybryk ML/CDP z NWN2 EK?
Ja uważam,że jest to 2/3 osób które nie otrzymały paczki w terminie (zresztą cały dzień który miałem zaplanowany na nwn2 obserwowałem posty na forach i stronkach i mam wrażenie, że jest sporo osób, które kupią/kupily nwn2 w ten weekend w sklepie przez dostawę w poniedziałek i zapierają się, że już nigdy nie kupią nic na gram.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...to chodzi o kase...
Skoro kurier ma jakies ...7 zł?poprawcie mnie jesli sie mylę za dostarczenie mojej paczki,a ma pokonac 20 km z centrum wa-wy do Leginonowa...
CZY WIECIE ZE KURIERZY MAJA PRYWATNE,NIE SŁUZBOWE TELEFONY?
Tak przynajmniej poinformowano mnie w biurze obsługi klienta...
Z drugiej strony skoro czesc z Was doatała nr tel do kurierów,czemu tak sie wzbraniano przed ułatwienim mi bezprośredniego kontaktu z kurierem...w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! :/ Początkowo miałem dostać paczkę w piątek. Ale NIE. Następnie w sobotę. Czekałem cały dziń... i się nie doczekałem. 20 minut temu dzwoniłem pod numer dyżurny i łaskawie usłyszałem, że paczka dojdzie w poniedziałek... :/ Zasatnawiam się, na co cdp wydaje kasę, skoro kurier działa wolniej niż Poczta Polska ?! Jak dla mnie żenda. Pierwsza i ostatnia gra, jaką zamówiłem. Niestety, ale po zawiodłem się. Oczekiwałem więcej profesjonalizmu od cdp i masterlink... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja naiwna...chyba by ukoic nasz gniew i rozzalenie trza 10 Mików,bo ten jedyny sie wystraszył i uciekł:)
No cóz jak sie piwa nawarzyło ...ktos je wypic musi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 21:08, Mike napisał:

Czy aby na pewno nie ma PDFow na plytach?

Nie wiem, nie instalowałem. Zobaczę, nie wiem czy zawsze CDP dodaje wszystkie elementy papierowe także w wersji elektronicznej (razem z wersjami papierowymi).
Ja generalnie mam za dużo rzeczy do zrobienia a na granie czasu brak, kolekcjonuje gry... na emeryturę... :)

Dnia 09.12.2006 o 21:08, Mike napisał:

A tak swoja droga jesli ktos Ci udzielil takiej informacji u nas przez tel, to prosze skontkatuj
sie z nami, obietnica to obietnica...

Mam dzwonić znów do pani Katarzyny..?
Wspomnianą panią Kasię męczyłem z trzy razy w tygodniu, który się zakończył (był to bodaj drugi telefon, około środy), pytałem wtedy też, czy można koszulkę wymienić, ale to miała się dodatkowo dowiedzieć i w emailu już odpisała, że nie można koszulek podmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie ML jest napisane. 17:54 (plus minut 5 minut) - nieudane dostarczenie przesyłki. Avizo na drzwach
godzina 18:02 Przesyłka w magazynie
Mały problem. Godzina 17:54 (plus minus 5 minut) tata w domu, brak aviza na drzwiach.
CD-Projekt. Możecie delikatnie mówią ochrzanic Masterlink?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 21:09, Feliosal napisał:

...to chodzi o kase...
Skoro kurier ma jakies ...7 zł?poprawcie mnie jesli sie mylę za dostarczenie mojej paczki,a
ma pokonac 20 km z centrum wa-wy do Leginonowa...
CZY WIECIE ZE KURIERZY MAJA PRYWATNE,NIE SŁUZBOWE TELEFONY?
Tak przynajmniej poinformowano mnie w biurze obsługi klienta...
Z drugiej strony skoro czesc z Was doatała nr tel do kurierów,czemu tak sie wzbraniano przed
ułatwienim mi bezprośredniego kontaktu z kurierem...w warszawie?


7 zł to by była bajka. Podziel to przez 2 i odejmij trochę. Aha, sobota dostaję 50% więcej. Czyli prawie 5 zł.
Telefon do kuriera możesz dostać tylko za jego zgodą. (ochrona danych osobowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to wam zazdroszcze, wy bedziecie ja miec w poniedzialek i pewnie bedzie działac. ja mam ja dzis i mi nie działa xD! wiec nie marudzcie bo nie wiecie jak to jest miec przed soba nwn 2 w ktorego niemozecie pograc poniewaz sie tnie xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 20:56, ruffi30 napisał:

Pytam:CO CDP MA ZAMIAR W TEJ SPRAWIE ZROBIC?
Bo krótko mówiac ,gdyby nie t ze mieszkam w Legionowie juz dzis pognałabym do Empiku,a tak...uczynie
to..jutro.


Hej Karolina,

Pewnie we wtorek bedziemy sprawdzac ilosci dostarczen w sobote i poniedziak. Zobaczymy jak to wyglada w skali kraju. Jesli bedzie skandalicznie przyspieszy to poszukiwanie nowej firmy kurierskiej.

Oczywiscie masz prawo kupic gre w Empiku i odmowic przyjecia, nikt nie bedzie robil Ci z tego powodu wyrzutow.

Sadze, ze zwlaszcza w Wawie, bylo zbyt malo kurierow a zbyt duzo przesylek. Zreszta zawital tu nawet kurier z Masterlinka o dokladnie o tym pisal.

Odnosnie tych 2 dni. To takie bylo zalozenie preorderow. Jednak w momencie w ktorym sie okazalo, ze nie ma szansy aby tego dotrzymac, podejrzewam, ze gram usunelo to z opisow preorderow. Oczywiscie pewnie mogli tez wyslac o tym emaila do uzytkownikow. Ale sadze, ze w natloku spraw tak sie nie stalo.

Generalnie tej jesieni ze wzgledu na ilosc premier i totalnie minimalne czasy jakie mielismy na ich przygotowanie wiele rzeczy nie poszlo tak jak planowalismy. Nie bede sie tu rozpisywal zbytnio, ale zlozylo sie kilka czynnikow ktore zburzyly nam misternie ulozony plan. I najwyrazniej nie starczylo sil na zamiary. Niestety. Za co moge jedynie przeprosic.

Oczywiscie jest tak, ze wyciagamy wnioski. W tej chwili firma jest przeorganizowywana tak abysmy w przyszym roku udzwigneli i wieksze wyzwania. Wiele nowych osob juz zaczelo zasilac nasze szeregi, a kolejne przyjda w styczniu i lutym. Planujemy tez zmiane systemu preorderow. Tak aby z jednej strony dostawy byly pewniejsze i z wiekszym wyprzedzeniem a z drugiej strony abysmy byli jeszcze bolesniej karani w przypadku porazek. Bedzie tez inny system informowania do datach premier. Tej jesieni przekonalismy sie, ze konkretna date mozna podac dopiero naprawde calkiem blisko premiery, gdyz ilosc wypadkow trudnych do przewidzenia jest wlasnie "nieprzewidywalna" i nawet nie chodzi tu o ilosc, ale tez jakosc.

(byla np. taka historia np. ze osoba z masterem leciala z dublina nie 3h tylko ponad 24h, bo samolot nie mogl wyladowac w PL i po kolowaniu nad Wawa, Krakowem, zawrocil do Kopenhagi, gdzie pasazerow polozono spac, nastepnie wylecial rano, po to aby po kolowaniu nad Wawa zawrocic do Gdanska, gdzie wyladowal i skad wszyscy zostali zabrani na autobusami do Wawy gdzie dojechali po 6h jazdy, wydaje sie malo prawdopodone, a z zycia wziete:)

Generalnie podsumowujac, wyciagamy wnioski i bardzo sie staramy aby wpadek bylo coraz mniej a jakosc wydan byla coraz wyzsza. Jest tak praktycznie od poczatku istanienia naszej firmy i jak widac nauka jest procesem ciaglym;)

Oczywiscie za Twoje perypetie w imieni CDP i Gram bardzo przepraszam!

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo Cie prosze rafale-s ,skontaktuj mnie z Panem JB2, chetnie mu powiem co o nim myslę w wyrafinowanych słowach:):):)Rozumiem ze mu sie za 5 zeta nie chcialo ale chociaz mógł wymyslec bardziej spojna wersje wydarzen niebyłych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 21:02, PioMrex napisał:

Poza tym przynajmniej dla zamówień składanych na długo przed premierą (nie wiem ile potrzeba
na to czasu- miesiąc?) powinien być wybór rozmiaru takich rekwizytów jak koszulka!


Omawialismy juz to w zeszlym tygodniu i nie chce nic obiecywac na wyrost, ale bedziemy starac sie aby tak wlasnie bylo w przyszlosci.

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 21:09, piotrekcneo napisał:

Mike proste pytanie:
Jak myślisz ile klientów straciło gram.pl przez wybryk ML/CDP z NWN2 EK?
Ja uważam,że jest to 2/3 osób które nie otrzymały paczki w terminie (zresztą cały dzień który
miałem zaplanowany na nwn2 obserwowałem posty na forach i stronkach i mam wrażenie, że jest
sporo osób, które kupią/kupily nwn2 w ten weekend w sklepie przez dostawę w poniedziałek i
zapierają się, że już nigdy nie kupią nic na gram.pl)


Nie chce robic zadnych szaconkow. Ale tej jesieni stracilismy bardzo duzo klientow i duzo za duzo. I to cholernie boli, gdyz zawsze klienci byli dla nas najwazniejsi i w sytuacji gdy nie jestesmy w stanie wywiazac sie z obietnic, to gwarantuje, ze wiele osob u nas w firmie cholernie zle sie z tym czuje...

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 21:19, PioMrex napisał:

telefon, około środy), pytałem wtedy też, czy można koszulkę wymienić, ale to miała się dodatkowo
dowiedzieć i w emailu już odpisała, że nie można koszulek podmieniać.


Mecz dalej:) Ja juz Ci w tym nie pomoge;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 21:25, Mike napisał:



Mike,
czesciej i szybciej taki miód na uszy..tfu oczy...
MY NAPRAWDE CHCEMY CZUC SIE WAZNI I NIE IGNOROWANI.
Porozpieszczacie nas bardziej w przyszosci i bedziecie informowac na bieżąco?
Obiecujesz?:):):)


Ps.A Masterlinkowi i tak nie daruje!;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 21:19, Feliosal napisał:

O ja naiwna...chyba by ukoic nasz gniew i rozzalenie trza 10 Mików,bo ten jedyny sie wystraszył
i uciekł:)
No cóz jak sie piwa nawarzyło ...ktos je wypic musi...


Pije je ostatnio regulernie:))) i tylko wirtualnie.

Czas juz na mnie. Kolacja stygnie:)

Na koniec wszystkich jeszcze raz chcialem bardzo przeprosic za to ze dalismy ciala i ze gry nie sa dwa dni przed pemiera tylko kilka dni po premierze.

Mam nadzieje, ze dacie nam szanse sie zrehabilitowac w nadchodzacym 2007. Bedzie nowy system wysylek, nowe zasady i mam nowy poziom zadowolenia z naszych uslug.

A tymczasem pewnie zawita tu ktos w poniedzialek z CDP zobaczyc jak sie macie (jutro mam inne plany;)

Pozdr!
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie pojadę w poniedziałem do oddziału masterlinka i odbiorę NWN 2 EK bo jak dzisiaj zadzwoniłem do nich to powiedzieli mi że nie mogę odebrać. A ciekaw jestem dlaczego nie postąpili tak jak w przypadku GW:NF że w sobotę kazali jeździć kurierom a wg mnie NWN EK jest bardziej wyczekiwaną grą niż kolejna część GW. I rozśmieszyło mnie tłumaczenie typu że nie wyrobili się z opakowaniami do EK. To mogli chociaż puścić te które były gotowe. Kolejny raz CDP/gram.pl daje plamę.

P.S. A najbardziej mnie bolało jak zaszedłem na Nowy Świat do MPKu(bez kryptoreklam ;)) i ujrzałem wyczekiwaną grę KTÓREJ JESZCZE NIE MAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować