Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2006 o 08:07, GuzikTheGreat napisał:

> > idiota...
> Bardzo proszę - bez takich zwrotów.

przepraszam... zwyczajnie sie mocno zdziwilem i znieszmaczylem ze ktos moze sie posunac znowu
tak daleko i znowu zarzucic nieuczciwosc ot tak... :/
to jest zarazliwe od tego co sie u nas w polityce dzieje...czy Polak zwyczajnie jest walniety
?? :/
ja sam rozne rzeczy pisalem, ale mowienie ze ktos jest nieuczciwy przekracza dopuszczalne granice...zbyt
czesto sie to u nas w Polsce slyszy bez pokrycia.... i bez konsekwencji :/
---
sado82 - wypraszam sobie...



Hmm
1. jestem pozytywnie zaskoczony tym jak męczy sie tutaj z ludźmi CDP - DUŻY SZACUNEK dla Was Panowie za siedzenie w weekend, w zasadzie po godzinach pracy.

2. GuzikTheGreat - nie wiem kim jesteś - to co opisałem jest formą nieuczciwości. Matreiały przedstawione na stronach www, umowa - zamówienie - złożone drogą elektroniczną jest praktycznie tak samo ważne jak umowa podpisana na papierze, obowiązują tu pewne reguły i zobowiązania.
Jak sam napisałeś - bez pokrycia. Mam nadzieję, że wobec ML zostaną wyciągnięte jakieś wnioski, na konsekwencje nie liczę.

3. Co do uczciwości w polityce się nie wypowiem - wszyscy widzą jak jest ...

4. GuzikTheGreat - proponuje kiedyś spóźnić się z płaceniem pieniędzy urzędowi skarbowemu albo bankowi. Gwarantuje doświadczenia nowych i niezwykle ekscytujących doznań.

5. nie jestem "walnięty" jak napisałeś - chce po prostu otrzymać to co zamówiłem, w terminie który jest ustalony - to uważam za uczciwe i normalne. Brak krytyki w przypadku gdy coś działa źle, to godzenie się na to co dzieje się w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko dla ludzi którzy maja już Polska wersje NVN2. Interesuje mnie czy można i czy są kompatybilne updaty z wersji anglojęzycznych ? Bo wersja angielska to teraz już 1.03 i jeśli mam na każdy update czekać aż będzie spolonizowany to mnie to nie urządza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę psuć waszego szczęścia z posiadania EK. Niektórzy jednak tego nie mają. Kurier do mnie nie przyszedł jednak w statusie przesyłki jest, że kurier był o 14.00. Masterlink to chamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mike, tak apropo wydań - w tych kartonowych pudełkach które zawsze "ochraniają" DVD BOX''y przydałoby się, o ile to nie problem, sklejać grzbiet pudełka razem z tą tylną ścianką, gdyż z tego co się orientuję tylko jest składana, przez co, gdy już wyjmie się z tego kartonowego pudełka DVD BOX po pewnym czasie siłą rzeczy karton zaczyna się samoistnie "rozkładać", przez co raz, że robi się taka mało estetyczna "dziura", dwa, pudełko traci resztki stabilności ("spód" się lekko deformuje) i nie chce ładnie stać na półce, bo się wywraca jak głupie. Teraz jest już trochę lepiej (chociaż może to "świeżość" ostatniego nabytku jakim jest Dark Crusade, który mimo tego iż też się wywraca, jest nieco stabilniejszy), ale taki "Dawn of War" , "Winter Assault" czy "Noc kruka" stoją, o ile mają na dnie jakiś porządny ciężarek.

Skoro już przy "reformach" jestem... dało by się w "moim koncie" zrobić tak, żeby listę zarejestrowanych gier można było sobie "ułożyć", żeby nie zależało to tylko i wyłącznie od daty rejestracji? Lepiej IMHO to wygląda jak sam sobie ułożę tytułami lub tytułami i seriami wydawniczymi :P

A z jakości usług CDP zawsze byłem zadowolony, zwłaszcza, że o ile problemy takie jak te z NWN2 występowały, to szybko była jakaś reakcja, a przynajmniej przeprosiny (ci niezadowoleni niech spróbują pogadać np. z LEM''em, tam dopiero można czuć się olanym, bo chyba nie zdarzyło się, by odpowiedzieli na maila)
btw.sam nie wiem czemu, ale jakoś tak fajnie jest mieć taki autograf Mike''a "strzelony" na karcie dołączonej do EK GIII ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bazyl - nie napisalem ze TY jestes walniety ja tylko zadalem pytanie o Polaka jako takiego ogolnie bo chyba bardziej klotliwego narodu wobec siebie samych niema :)
a Urzad Skarbowy eee my to o grze mowimy tylko.... potworki czary itd. (swoja szosa dobrze, ze nas Papiez za to czarowanie jeszcze ekskomunika nie oblozyl hehe - negatywny wplyw Medievala II na psychike czlowieka :P a moze nie, w koncu ostatnio natknalem sie na cos takiego z ciekawa zolta chmurka w prawym gornym rogu http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/440964)
---
a tlumaczenie no ma pare bledow :-) ale nie mysli sie o tym jak sie slucha glosu Wiktora Zborowskiego - swoja szosa ciekawe zestawienie- drągal podklada glos kurduplowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie - gry wydane przez CD projekt były zawsze wydawane bardzo dobrze i nigdy nie zdarzyło mi się narzekać. Wydanie Kolekcjonerskie NwN2 jest bogate, zawaliła firma Masterlink - z tego co czytam - odpowiedzialność za nich ponosi CDP i gram.pl, ale wszystko zostalo przedstawione, a firma oficjalnie przeprosiła. Rozumiem powodody do pretensji, ale biorąc pod uwagę fakt, że firma jest godna zaufania, można to zapomnieć, ew. liczyć na dodatkową wirtualną kasę.

W końcu gra trafi do Waszych rąk, zagracie w profesjonalnie przetłumaczoną gierę i zapomnicie o swoich pretensjach, przecież to nie ma większego sensu. Więcej chyba nie ma sensu pisać, odsyłam do postów Mistica, On raczył wyjaśnić chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 19:58, Mike napisał:

Nie olewamy nawet 0.5 jednej osoby, nie mówiąc o całym procencie! Pisałem to aby podkreślić
jak dużymi operacjami są premiery gier i jak dużo osób musi je dostać równo.

A ja> Co ze mną? Pakujecie już kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę stwierdzić że tłumaczenia CDP odnośnie opóźnienia nie przekonują mnie osobiście .Zamówiłem wersję podstawową Data złożenia: Nd, 24.09.2006 o godz. 09:45 i nie posiadam gry do dzisiaj. Pytam się co tu było do spakowania 2szt płyty,2szt. książeczek i już!!!!! Ale był czas przywyknąć należę do grona tych naiwniaków którzy w podobny sposób byli potraktowani z Dungeon Siege 2 ,mało że po terminie to jeszcze bubel którego do dzisiaj nie naprawili. Patche które wydali nie poprawiają niczego. CDP jesteście firma tak nie solidną że mam wrażenie iż wasza firma to grupa dzieciaków w garażu bawiąca się w poważną działalność. Ciekawy jestem jak zamierzacie nam klientom (dzięki którym w ogóle istniejecie) zrekompensować waszą nie kompetencję. Jakieś przepraszam napisane przez nie wiadomo kogo na forum mnie nie satysfakcjonuje czekam na odpowiedź i propozycje. Pozdrawiam ,nadal wasz klient!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 10:33, Roban I napisał:

Z przykrością muszę stwierdzić że tłumaczenia CDP odnośnie opóźnienia nie przekonują mnie osobiście
.Zamówiłem wersję podstawową Data złożenia: Nd, 24.09.2006 o godz. 09:45 i nie posiadam gry
do dzisiaj.

Trochę nie rozumiem oczekiwania odnośnie błyskawicznej dostawy skoro - z tego co widzę - wybrałeś metodę dostawy pocztą. Gra wyszła do Ciebie jak sądzę we czwartek (możesz to sprawdzić w dziale MOJE ZAMÓWIENIA w sklepie gram.pl), przeciętny czas dostawy dla tej metody transportu wynosi do 3 dni roboczych (czyli poniedziałek-wtorek po weekendzie), przy czym od razu muszę zaznaczyć, że na pocztę, jej prędkość działania i inne zdarzenia losowe z nią związane (niedawny strajk przykładowo) nie mamy niestety wpływu. To raz.
Dwa, "tłumaczenia" dotyczą Edycji Kolekcjonerskiej która wysyłana była kurierem dopiero w piątek z powodu późniejszego otrzymania pudełek NWN2 EK.

Dnia 10.12.2006 o 10:33, Roban I napisał:

Jakieś przepraszam napisane przez nie wiadomo kogo na forum mnie nie satysfakcjonuje

owym "nie wiadomo kim" w tym wypadku jest Mike, szef i założyciel CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 01:56, Mike napisał:

(...) Bo jesli ktos dyskutuje zawziecie i niekulturalnie o
grze ktorej nawet nie ma zarejstrowanej to juz daje do myslenia.

Nie każdy wszystko rejestruje, wystarczy zerknąć na moje konto i porównać z listą pozycji zamówionych, da to pewien obraz, że nie koniecznie pozwala, wgląd w rejestracje, ocenić, czy dany użytkownik posiada tę grę, czy nie.
Do rejestracji dochodzi w moim przypadku, jak mi się przypomni, czy wirtualnych potrzeba do kolejnego zamówienia.

Stąd wg. mnie nie jest to czynnik miarodajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co...ja nabyłam EK dzisiaj w Empiku...paczki poprostu nie odbiore)jeszcze bije sie z myslami czy potraktowac kuriera podług jego miarki czy uprzedzic Masterlinka o mojej decyzji,choc jak narazie zapędy atawistyczne biorą górę:),złośc mi więc nieco przeszła i tak sobie myślę...
1)Liczę na to, że CDP przedstawi nam wyniki sledztwa przeprowadzonego nad nieszczęsną sobotnia kurieraferą.
2)Proponuję pomęczyc KULTURALNYMI acz RZECZOWYMI telefonami szefostwo Masterlinka(zainteresowanym służę nazwiskami),formularze i tak zanikną w gąszczu zażaleń.
Swoja drogą ,w takich sytuacjach zastanawiam sie czy ja nie żyje w jakims alternatywnym świecie...mam dziwne przeczucie że mimo naszych nerwów,rozmó wi wyjasnien wszystko rozejdzie sie po kościach i jesli nie my w następnej farsie bedą uczestniczyli następni naiwni...
Choc oczywiście życzę Mikowi by udało sie zrobic krok naprzód,bo ja również mam wiare w ludzi choc coraz mniejszą:)
Pozdrawiam wszystkich Cdprojektówców uczestniczących w naszych dyskusjach i przede wszystkich opłakujacych swój stracony weekend.
Sama zmykam do świata gdzie dobro i prawda zawsze zwycięża!:)Przynajmniej z punktu widzenia elfki-czarodziejki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 02:16, Mike napisał:

Dlaczego tak sadzisz? Nic nie rozchodzi sie po kosciach. Tak jak Wasze niezadowolenie z nas,
tak i nasze z Masterlinka, jak uznamy, ze nie sa w stanie zapewnic odpowiedniego poziomu uslug
to zwrocimy sie do innej firmy. Bylo juz tak z UPS (z ktorym bylo znacznie gorzej niz z Masterlink)
zwrocilismy uwage, raz, drugi, trzeci i w koncu im podziekowalismy. A nie jestesmy byle jakim
klientem wysylamy dziesiatki tysiecy paczek rocznie.


Miło by było usłyszeć oficjalnie jakie konsekwencje zostały wyciągnięte w postaci jakiegoś raportu, to upewniłoby po części nas klientów , że "nic nie rozchodzi się po kościach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 11:10, edeń napisał:

Ja mam takie pytanie - co dostaną te osoby, które nie dostały w sobotę EK, oprócz przeprosin,
które nic nie dają?



eeeeeee.... niech pomyśle - nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 11:10, edeń napisał:

Ja mam takie pytanie - co dostaną te osoby, które nie dostały w sobotę EK, oprócz przeprosin,
które nic nie dają?


Dostaniecie jako gratis NWN 2 EK w poniedzialek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozumiem jeżeli chodzi o klopoty z dostawą na które nie macie wpływu.Czepiam się mimo to obietnicy jaką złożyliście że grę otrzymamy na 2 dni przed premierą,a moje zamówienie zostaloWYSŁANE 7 grudnia tj.dzień przed wydaniem gry.Więc pytam ponownie kiedy powinno sie nadać paczkę aby doszła w zapowiedzianym terminie.Proszę teraz wytłumaczyć mojemu synowi dlaczego nie otrzymał swojego prezentu na urodziny.Liczylem na solidność waszej firmy nie zrażony porażką DS 2.Pana Mikea przepraszam jeżeli go uraziłem ale trzeba zrozumieć że podstawą takiej firmy jak wasza to powinna być solidność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jesli zamowiles gre poczta to nikt z tym nic nie zrobi. Przy skladaniu zamowienia pisze ile paczka idzie przy wybraniu odpowiedniej opcji, kurier - dostajesz nastepnego dnia po wysylce, poczta - modl sie to dojdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 10:29, azur64 napisał:

A ja Co ze mną? Pakujecie już kilka dni.

Informacji czemu Twoje zamówienie nie zostało wysłane i jest "pakowane kilka dni" może udzielić Ci pracownik DOKu z którym polecam skontaktować się z samego rana w poniedziałek - pozostali pracownicy nie mają aż takiego wglądu w zamówienia, tym bardziej już ze swoich domów.

Generalnie, sytuacja iż paczka nie jest wysyłana razem z pozostałymi pre-orderami może zależeć od kilku rzeczy: przykładowo, złożenie/potwierdzenie zamówienia zbyt późno (np dopiero w dniu wysyłki) lub zamówienie kilku produktów z których jeden będzie dostępny później. Nie chcę gdybać, jeśli w oparciu o szczegóły swojego zamówienia (w dziale MOJE ZAMÓWIENIA) nie jesteś w stanie określić powodu braku wysyłki, po prostu skontaktuj się z nami jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestescie zalosni z tymi narzekaniami, powinni degradowac za SPAM. Ja tez nie dostalem i co ? Poczekam do poniedzialku bo i tak nic nie poradze. Placzecie jak dzieciaki " a co ja dostane gratis jak nie dostalem na czas?" , moze ktos ma osobiscie do was przyjechac i przeprosic, pasc na gebe ! Zmiencie lepiej forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz jestes dostepny na forum to pozwole sobie zapytac. Podobno w NWN 2 PL sa problemy z dzwiekami, nie wiecie z czego to moze wynikac? Sam ich nie doznalem bo nie mialem okazji nawet goscic plyty w czytniku, ale watek o problemach w polonizacji juz sie pojawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować