Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

gram.pl

W dniu dzisiejszym zostały wysłane wszystkie zamówione w sklepie gram.pl pre-orderowe egzemplarze Edycji Kolekcjonerskiej Neverwinter Nights 2 . Za zaistniałe opóźnienie najmocniej przepraszamy, zapewniając jednocześnie, że dołożymy wszelkich starań, by możliwie wszystkie pudełka z grą dotarły do adresatów w dniu jutrzejszym.

Przeczytaj cały tekst "Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 - gry wysłane" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym... pomijam milczeniem fakt że jak zamawiałem NWN2 to CDP gwarantował dostawe dwa dni przed premierą. Denerwujący jest natomiast przybliżony czas dostawy: 11 a 13 grudnia, oraz to że kurier jeszcze nie ma gier ("Wprowadzono błędny numer przesyłki"). Mam nadzieje że doczekam dnia kiedy na gram.pl będe czytał wiadomości że "najmocniej przepraszamy ale gra będzie u was tydzień wcześniej, później się nie dało" ;) Ech marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:33, Gothic15 napisał:

a ja mam dalej napisane, że grę dostane 11 algo 12 grudnia.


Taka informacja wyświetlana jest systemowo wszystkim, ponieważ nie oferujemy normalnie dostawy na sobotę i nie da się takiej informacji wprowadzić. Natomiast paczki zawierające NWN2 EK będą miały pierwszą próbę doręczenia w sobotę. Jeżeli kogoś nie bedzie pod adresem dostawy w sobotę otrzyma swoją paczkę w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:34, JQM napisał:

Denerwujący jest natomiast przybliżony czas dostawy: 11 a 13 grudnia, oraz to że
kurier jeszcze nie ma gier ("Wprowadzono błędny numer przesyłki").


Pierwszą kwestię wyjaśniłem w poście powyżej.

Natomiast przesyłki bedą widoczne na stronie Masterlink dopiero po tym jak zostaną przyjęte w ich sortowni i wprowadzone do systemu ML, zazwyczaj odbywa się to w godzinach późno-nocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie mam pretensji do gram.pl. Rozumiem, że po prostu wynikła niekorzystna sytuacja. Fajnie, że są przeprosiny i starają się nam to wysłać w sobotę (narażając się na dodatkowe koszta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować