Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Venom....
Numer przesylki to numer podany przez maila (ID)?
Czy ten numer wpisywac na stronie masterlinka?
Oczywiscie nie teraz..ale w "poznych godzinach nocnych" lub rano....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 19:15, Toszka napisał:

Pytam po raz drugi -


Przepraszam, nie zauważyłem pierwszego posta.

Dnia 08.12.2006 o 19:15, Toszka napisał:

czy ta próba oznacza, że do każdego z nas kurier jutro zajrzy, czy tez
oznacza, że będzie próbował zajrzeć i może mu się nie udać. Proszę o odpowiedź.


Próba dostarczenia oznacza, że kurier powinien przyjechać do Ciebie z paczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 19:17, liza4 napisał:

Venom....
Numer przesylki to numer podany przez maila (ID)?
Czy ten numer wpisywac na stronie masterlinka?
Oczywiscie nie teraz..ale w "poznych godzinach nocnych" lub rano....


Numer przesyłki dostępny jest w dziale "Moje zamówienia" (w sklepie, w prawym górnym rogu jest link).

Na stronie ze szczegółami zamówienia jest linijka "Numer przesyłki: .....". Numer ID zamówienia to zupełnie inna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 19:17, Venom napisał:

> Pytam po raz drugi -

Przepraszam, nie zauważyłem pierwszego posta.

> czy ta próba oznacza, że do każdego z nas kurier jutro zajrzy, czy tez
> oznacza, że będzie próbował zajrzeć i może mu się nie udać. Proszę o odpowiedź.

Próba dostarczenia oznacza, że kurier powinien przyjechać do Ciebie z paczką.

Dzięki za odpowiedź ale jak widzę, nikt tu nie jest niczego pewien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 19:07, liza4 napisał:

lizus


moze szerzej... bo niewiem co z tego bym mial? przewaznie komus lize sie d* jak sa tego wymierne korzysci...
a ja tylko dziekuje ze po tylu dniach, tylu nerwach ktos wkoncu cos napisal i wyjasnil... ciesze sie z tego ze dostalem konkretne info o zmowionej grze po jaj premierze :P
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej mogę zrobić tylko jedno: Pochwalić ekipę gram.pl za to że poinformowali i rzeczywiście dołożą wszelkich starań, aby paczuszki znalazły się u nas już jutro.
Czekam na swoją EK :D

BRAWO Ekipo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze szerzej... bo niewiem co z tego bym mial? przewaznie komus lize sie d* jak sa tego wymierne korzysci...
a ja tylko dziekuje ze po tylu dniach, tylu nerwach ktos wkoncu cos napisal i wyjasnil... ciesze sie z tego ze dostalem konkretne info o zmowionej grze po jaj premierze :P
pozdro

moze faktycznie przesadzilam, ....czekam dosc dlugo na ta gre, to chyba frustracja..
poprostu czuje sie rozczarowana takze z powodu przedluzajacego sie terminu premiery, opoznienia w premiarze polskiej (choc pisali na forum angielskim ze premiera jest"worldwide"...czyli swiatowa co tez sie okazalo nie do konca prawda...
generalnie caloksztaltem, przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wniosek dla mnie jest taki: jeśli zechcę Was "ukarać", zbuntuję się i w momencie, kiedy przesyłka nie dojdzie w sobotę i brzydko mówiąc - oleję ja, w niedzielę pojadę do sklepu i kupię sobie EK w sklepie / o jedyne 10 zł drożej w moim przypadku /, to Wam to jest i tak obojętne, bo kupię ja de facto od WAS, a ukarzę jedynie biednego, "zajechanego" kuriera. No coż, pozycja monopolisty jest fantastyczna! Ale nie trwa wiecznie i mam nadzieję, że konkurencja w końcu się wykluje. P.S. Wszystkie pretensje jakie mam - kieruję do Waszych SZEFÓW, a nie do Was broń Boże - drodzy Przedstawiciele rzuceni nam przez nich na "pożarcie". Wam z serca WSPÓŁCZUJĘ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pozostałe edycje gry (NWN 2 Edycja Biała) kiedy będą wysyłane. Ale paranoja. W sklepach gra jest dostępna już od 7 grudnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liza4 niemasz za co przepraszac...
szczrze to ja tez mam juz dosyc czekania... gre zamowielm w sierpniu... a dostaje dzien po premierze... (przynajmniej tak amam nadzieje) czlowieka moze cos trafic... no ale coz nic na to nieporadzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 19:28, Toszka napisał:

Wam to jest i tak obojętne,
bo kupię ja de facto od WAS, a ukarzę jedynie biednego, "zajechanego" kuriera.


Na pewno nie jest to dla nas obojętne. Zrobiliśmy wszystko co się dało, aby przesyłka była u Ciebie już jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 19:29, zeebee napisał:

A pozostałe edycje gry (NWN 2 Edycja Biała) kiedy będą wysyłane. Ale paranoja. W sklepach gra
jest dostępna już od 7 grudnia !!!


Pierwsza wysyłka podstawowych edycji była w czwartek a od poniedziałku wszystkie zamówienia będą już wysyłane na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować