Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 19:32, Venom napisał:

> Wam to jest i tak obojętne,
> bo kupię ja de facto od WAS, a ukarzę jedynie biednego, "zajechanego" kuriera.

Na pewno nie jest to dla nas obojętne. Zrobiliśmy wszystko co się dało, aby przesyłka była
u Ciebie już jutro.



Twoja odpowiedź zrodziła u mnie nowe pytania ale pominę je milczeniem, bo chyba zaczynam rozumieć pewne rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 19:32, Venom napisał:

Na pewno nie jest to dla nas obojętne. Zrobiliśmy wszystko co się dało, aby przesyłka była
u Ciebie już jutro.


szkoda, że było to dla was obojętne w przypadku dodatku do H5.
zaczynamy zauważać (wystarczy przejrzeć forum), że coraz częściej CDP nas, graczy kupujących oryginały, ma w przysłowiowej d****. praktycznie każde wydawnictwo jest opóźnione, dostawy wychodzą z tekstem "przepraszamy za opóźnienie" albo niekompletne (patrz: medieval 2), a ceny wcale nie rozpieszczają (po uwzględnieniu wPLN cena jest tylko o kilka niewirtualnych PLN niższa niż w hipermarkecie). zamawianie na gram.pl zaczyna się mijać z celem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż...potknięcia zdarzają się każdemu, również najlepszym. Dobrze, że CDP wyjaśniło sytuację i dołożyło starań, by wszystkie paczki wysłac dzisiaj. Nie spodziewałem się jednak dostawy w sobotę. Jestem pozytywnie zaskoczony :)

Czy się wkurzyłem ? Może lekko, na początku. Po chwili stwierdziłem jednak, że moje nerwy niczego nie zmienią (no może poza stanem mojego zdrowia ^^). Trzeba wyluzowac i poczekac jeszcze ten jeden dzień. Dorwiecie się jutro do Nwn i zapomnicie o wszystkim. Zajmijcie się teraz czymś innym. Idźcie na imprezę, na film, spac ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie, to żałosne, znowu wysyłka w piątek, gdyby była opcja dostawa w sobote to rozumiem, ale niema, mimo iz pisałem o tym na forum. znowu się z graczy robi bibke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 20:07, Grur napisał:

wiecie, to żałosne, znowu wysyłka w piątek, gdyby była opcja dostawa w sobote to rozumiem,
ale niema, mimo iz pisałem o tym na forum. znowu się z graczy robi bibke.

dostawa jest jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 20:07, Grur napisał:

wiecie, to żałosne, znowu wysyłka w piątek, gdyby była opcja dostawa w sobote to rozumiem,
ale niema, mimo iz pisałem o tym na forum. znowu się z graczy robi bibke.


Phi, EK bedzie dostarczane w sobote, poczytaj newsa i komentarze a potem wal takie teskty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grur...
dzwonilam wczesniej do amsterlinka, poinformowano mnie ze opcja dostawy w sobote jest dostepna tylko trzeba to wczesniej zaznaczyc, bo normalne przesylki od pon do piatku
wiec ejst to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dopisać :)

gdy premiera w gram.pl jest w piątek, gre opłaca sie kupić w empiku. gdybym był mądrzejszy, to jak tylko zobaczyłem że przesunięto premiere, powinienem anulowac zamówienie, i już dziś bym sobie grał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, gdyby to tak powiadamiać w newsach, że wysłali grę do jednego gracza. Tych newsów mielibyśmy tysiące, a atakowały by nas watahami... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liza, ja też dzwoniłem, ale zaznaczyc dostawe w sobote może tylko gram.pl (pewnie dodatkowe koszta), wiec ja moge jutro ruszyc na 2 koniec Wrocka (Wrocek to największe powierzchniowo miasto w Polsce) a przecierz moznaby dodać opcje dostawy w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamówiłem moją piękną EK Chaotic Evil mam nadzieje, że jutro dostane!!!
Pujde do szkoły się popisać nową koszulką ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że jutro dojdzie paczka :)
co prawda w weekend mam uczelnię, ale poniedziałek wolny od pracy, więc jak w niedzielę wieczorem siądę do NWN, to we wtorek o 12 będą mnie do pracy wzywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Phi, EK bedzie dostarczane w sobote, poczytaj newsa i komentarze a potem wal takie teskty.

no, przeczytałem, dziś wysłali, jutro będzie we w filiach masterlinka, no i ? pisze tam że w sobote bedą u nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 20:25, Grur napisał:

no, przeczytałem, dziś wysłali, jutro będzie we w filiach masterlinka, no i ? pisze tam że
w sobote bedą u nas ?


"Niemal natychmiast po pojawieniu się opuściły one [Edycje Kolekcjonerskie NWN2] magazyn gram.pl, z opcją doręczenia w dniu jutrzejszym - w sobotę dziewiątego grudnia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 20:29, Destro napisał:

"Niemal natychmiast po pojawieniu się opuściły one [Edycje Kolekcjonerskie NWN2] magazyn gram.pl,
z opcją doręczenia w dniu jutrzejszym - w sobotę dziewiątego grudnia"


Sam napisałeś z opcją doręczenia co nie znaczy 100% pewności w przypadku Masterlinka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grur-> ale przecież wygląda na to, że gram.pl zaznaczyło tą dostawę w sobotę, nie ? Poczekaj sobie w domciu, większe emocje ;P

Venom, CDP, Gram.pl, dzięki za uspakajające info... Bo jak przeczytałem na "Szczegółach mojego zamówienia":
"Przewidywana data dostawy: 11 grudnia 2006 - 12 grudnia 2006" to się lekko mówiąc... zdenerwowałem. Bardzo. Dobrze, że dość opanowałem newry (a już wcześniej byłem podbudowany: szkoła, inne DENERWUJĄCE rzeczy...), bo bym chyba trafił do psychiatryka...
I lepiej rzeby mój neverek jutro dotarł }:->

Aha, "Zrobiliśmy wszystko co się dało, aby przesyłka była u Ciebie już jutro." - mam nadzieję, że dobrze to zrobiliście... ;P

A zresztą dzięki w ogóle za NWN2, tak se pomyslałem: Gracze ! Zamiast marudzić, denerwować się i niecierpliwić na to NWN2, to cieszmy się, że CDProjekt, GRAM.PL, naprawdę się postarali o polską edycję NWN2 !! Przecież chyba jako jedyni na świecie MY mamy edycje czarną i białą! I wypasiastą EK !! Huraa! Wielkie Dzięki CDP i Gram.pl !! Bez Was to na polskim rynku gierowym nie było by tak świetnie !
No, to pozdro i czekamy na EK :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować