Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Hmm, rozumiem, Panie Destro, a czemu mi pisze w zamówieniu, ze dostane w poniedziałek ? system nie został zmieniony ?

PS Dla pewnosci, zaznaczono EK że dostawa w sobote będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem zrezygnować z zamówienia... kolejne godziny przesuwania plastikowych figurek po ograniczonych mapach to strata pieniędzy... do tego przekombinowany i pełen bzdur system... po prostu balduropodobne

Jedyne co tu warto zobaczyć to właśnie EK, ale nie natnę się znowu jak na Fable. Nie pudełko zdobi grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grur,
przeczytaj watek od poczatku, poinformoweali przeciez ze ich system automatycznie wysyla te wiadomosci i ustawia od razu na poniedzialek bo zwyczajnie to przesylaja bez ztej opcji dostarczenia w sobote, nwn jest wyjatkiem....tak napisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 20:34, Grur napisał:

Hmm, rozumiem, Panie Destro, a czemu mi pisze w zamówieniu, ze dostane w poniedziałek ? system
nie został zmieniony ?

PS Dla pewnosci, zaznaczono EK że dostawa w sobote będzie ?


Skrypt sklepowy nie obsługuje sobót i niedziel, więc tak jest napisane, a przesyłki zostały wysłane z opcją doręczenia jutro. I mam nadzieję, że tak będzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 20:34, Grur napisał:

Hmm, rozumiem, Panie Destro, a czemu mi pisze w zamówieniu, ze dostane w poniedziałek ? system
nie został zmieniony ?

Odsyłam: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15763&pid=13 :)

Dnia 08.12.2006 o 20:34, Grur napisał:

PS Dla pewnosci, zaznaczono EK że dostawa w sobote będzie ?

Tak, paczki zostały nadane z dostawą na sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cofne co powiedziałem, jesli jutro rzeczywiscie dostane swoje zamówienie. Przypominam że newsa nie znalazłem, a po dodatku do H5 to mna trzęsło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 20:34, Grur napisał:

Hmm, rozumiem, Panie Destro, a czemu mi pisze w zamówieniu, ze dostane w poniedziałek ? system
nie został zmieniony ?

PS Dla pewnosci, zaznaczono EK że dostawa w sobote będzie ?


Powtórzę po raz kolejny to co pisane było wielokrotnie. Przesyłki zawierające NWN 2 wysłane zostały z doręczeniem na sobote. Co oznacza, że będą doręczane w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 20:45, Andi0000 napisał:

Mozecie wrzucic fotki edycji LG ?


Niestety wszyscy piszemy teraz z domków i raczej nikt nie ma pod ręką pudełek z kolekcjonerkami NWN2 :(. Ale, zerknij na wizualizację Chaotic Evil i wyobraź sobie jaśniejszą wersję z której bije taka anielska aura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 20:51, Stern napisał:

A ja jestem optymistą. "Kuźnię przeznaczenia" dostałem w sobotę, to i NWN2 pewnie będzie.


ja też dostałem w sobotę, bo wsiadłem na rower i pojechałem do sortowni masterlinka :P wy też szykujcie rowery no jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 20:56, Destro napisał:

> Mozecie wrzucic fotki edycji LG ?

Niestety wszyscy piszemy teraz z domków i raczej nikt nie ma pod ręką pudełek z kolekcjonerkami
NWN2 :(. Ale, zerknij na wizualizację Chaotic Evil i wyobraź sobie jaśniejszą wersję z której
bije taka anielska aura ;)


Miło by było zobaczyć już dziś to co będe posiadał jutro.
Ale i tak mam zamiar skopać kilka tyłków (przedewszystkim elfich) mimo tego ogólnego dobra i miłości jakim napawa mnie LG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/jeżeli jutro dojdzie porzysyłka (mogę ją sam odebrać z ML)to cofam każde złe słowo o CDP jakie powiedziałem. I czekam na EK NWN 3. Jak będą to proszę mi jedną zostawić.


I dzięki za zaznaczenie opcji dostawa w sobotę... się wykosztowaliście na to zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 20:40, Mistic napisał:

A wiadomo cos na temat spolszczenia patcha 1.03 czy tam 1.3? Podobni poprawia on znacznie wydajnosc
rozgrywki.


Szczerze - nie wiem - to raczej nie jest pytanie do gram.pl :). Jeśli zawita tu ktoś z lokalizacji czy marketingu to może będzie w stanie odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować