Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

No cóż nici z jutrzejszych spacerów/zakupów/wycieczek. Trzeba przykleić sie do szyby i czekac na kuriera;). Ja mam takiego pecha, że wszyscy mylą dzwonek do drzwi z przyciskiem od światłaXD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 21:09, Eilene napisał:

No cóż nici z jutrzejszych spacerów/zakupów/wycieczek. Trzeba przykleić sie do szyby i czekac
na kuriera;). Ja mam takiego pecha, że wszyscy mylą dzwonek do drzwi z przyciskiem od światłaXD.



w takim razie proponuje Ci siedzieć cały dzień przed drzwiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 21:09, Eilene napisał:

No cóż nici z jutrzejszych spacerów/zakupów/wycieczek. Trzeba przykleić sie do szyby i czekac
na kuriera;). Ja mam takiego pecha, że wszyscy mylą dzwonek do drzwi z przyciskiem od światłaXD.


Ciekawie musi mieć wiara która naciska dzwonek a tu pech psikus
Za to staje się światłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mała wpadka ze strony CDP. Szkoda, bo trochę śmiesznie że paczki będą dostarczone już po faktycznej premierze samej gry. Myślę jednak, że można im to wybaczyć (zaraz po tym jak już wściekli gracze sobie pokrzyczą w panice "OMG, gdzie jest moja gra?!" i potupią) ;-] Może zostanę za to zlinczowany, ale - uwaga - niespecjalnie mnie ten poślizg rusza, bo właściwie to jestem wciąż zajęty graniem w G ]|[. Nie, poważnie, trochę mi nie pasuje, że NWN2 wyszedł w Polsce tak szybko... *Uchyla się przed nadlatującymi nożami i ucieka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 21:16, Reverter napisał:

No cóż, mała wpadka ze strony CDP. Szkoda, bo trochę śmiesznie że paczki będą dostarczone już
po faktycznej premierze samej gry. Myślę jednak, że można im to wybaczyć (zaraz po tym jak
już wściekli gracze sobie pokrzyczą w panice "OMG, gdzie jest moja gra?!" i potupią) ;-] Może
zostanę za to zlinczowany, ale - uwaga - niespecjalnie mnie ten poślizg rusza, bo właściwie
to jestem wciąż zajęty graniem w G ]|[. Nie, poważnie, trochę mi nie pasuje, że NWN2 wyszedł
w Polsce tak szybko... *Uchyla się przed nadlatującymi nożami i ucieka*


Masz szczęście, że zdążyłeś nawiać.
Nie wszyscy grają w g3.
A ja osobiście wole Faerun niż Myrtane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak ktos lubi Faerun, Myrtane jak rowniez i Ashan (swiat HoM&M5) a komputer nie moj nie jest sprawny od 2 tygodni. Gothica nie skonczylem, dodatku do H5 nawet nie zaczalem mimo ze mam, a Nevera dostaje jutro. I jeszcze studiowac musze, w sumie to ostatnie moge poswiecic, ale rodzice mnie wtedy wywala z domu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 21:25, Mistic napisał:

Gorzej jak ktos lubi Faerun, Myrtane jak rowniez i Ashan (swiat HoM&M5) a komputer nie moj
nie jest sprawny od 2 tygodni. Gothica nie skonczylem, dodatku do H5 nawet nie zaczalem mimo
ze mam, a Nevera dostaje jutro. I jeszcze studiowac musze, w sumie to ostatnie moge poswiecic,
ale rodzice mnie wtedy wywala z domu ;-)


Idź pan do chu#^ z Ashanem.
Ja wole starą dobrą Erathie.
To były czasy.
Ah te wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 21:27, bigmagic napisał:

Idź pan do chu#^ z Ashanem.


Wybacz, nie pojde. A od Erathii mimo wszystko wole Ashan. Nawet mimo tego ze w Heroesa gram od 2 czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że jutro wszystkie buziaki się rozpromienią - jedne groźną czerwienią (CE), a pozostałe kojącą, złotą poświatą (LG) ;)) , w czasie rozpakowywania gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 21:29, Mistic napisał:

> Idź pan do chu#^ z Ashanem.

Wybacz, nie pojde. A od Erathii mimo wszystko wole Ashan. Nawet mimo tego ze w Heroesa gram
od 2 czesci.


Erathia miała całą piękną otoczkę jaką jest w miarę rozbudowana historia krainy.
Poprostu, aż się łazka w oku kręci gdy to wspominam.
A Ashan
Poza synem Rolanda i przysłowiami o Crag Hagu chyba nic "starego tam niema"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 20:40, liza4 napisał:

monastor.....dlaczego "pelen bzdur system"...rozwin prosze

Chodzi o to, czym stało się D&D

Jest pełno dublujących się klas, sztuczne ograniczenia typu ''postać nie może wziąć w łapę miecza bo nie wie z której strony'', wybór charakteru na początku gry i kary za nie przestrzeganie zamiast dynamicznych zmian w tej kwestii, a do tego przyprawiający o ból głowy bestiariusz pełen galaretowatych wiewiórkołaków zombie. Czyli najbardziej absurdalne abominacje, z jakimi miałem do czynienia.

Zwłaszcza, że szwankuje nawet przeniesienie tego na kompa.
Pół biedy w RPG, ale w cRPG to po prostu męczy. Zwłaszcza że wszystkie gry dają bardzo ograniczone pole działania. Wpadam na pomysł i chcę coś zrobić, wypróbować nową drogę... ale nie... bo na ekranie jest najwyżej 5 aktywnych elementów naraz :/
Do tego puste postaci, małe, plastikowe figurki (choć tutaj akurat mniej). Jak tu się wczuć w postać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 21:31, Paladynka napisał:

Miejmy nadzieję, że jutro wszystkie buziaki się rozpromienią - jedne groźną czerwienią (CE),
a pozostałe kojącą, złotą poświatą (LG) ;)) , w czasie rozpakowywania gry :)



Dzięki Ci Paldaynko, Ty wszystkich tutasj pocieszasz, mam nadzieję że się spotkamy na Multiplayerze zarówno w NwN1 jak i NwN2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 21:43, Adbel de Sarghagland napisał:

Jutro dobro będzie święcić triumf. Pierwsze co to zakładam koszulke NwN i instaluje gre.


A nasze rozpromienione poświatą postacie, spowodują mniejsze zapotrzebowanie na żarówki w okolicach w których mieszkamy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów topór poszuje krew tych plugawych istot.
Sława.
Bardowie będą długo sławili przyszłe czyny wszystkich dzielnych krasnoludów i ich kompanów.
Nadchodzą czasy wielkich bitem.
HAIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować