Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 21:48, Paladynka napisał:

> Jutro dobro będzie święcić triumf. Pierwsze co to zakładam koszulke NwN i instaluje gre.


A nasze rozpromienione poświatą postacie, spowodują mniejsze zapotrzebowanie na żarówki w okolicach
w których mieszkamy ;))


Och, moja twarz już promieniuje. Poza tym nad głową pojawił mi się jakiś złoty świecący krążek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 21:31, Paladynka napisał:

Miejmy nadzieję, że jutro wszystkie buziaki się rozpromienią - jedne groźną czerwienią (CE),
a pozostałe kojącą, złotą poświatą (LG) ;)) , w czasie rozpakowywania gry :)



Paladynko Ty powinnas poetka zostac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do bardów, mam nadzieje że nie spieprzyli ich znowu :) w NWN 1 bard był najsłabszą klasą, nadawał sie tylko na drugorzedną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skomentuje tylko jedno - "dzień dzisiejszy" = drodzy Państwo z CD Projekt, nie "urzędolcie", stosując taki język (przypomina mi to już byłą pracę...). a tak to pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 21:52, Polpager napisał:

Paladynko Ty powinnas poetka zostac :P


Wiesz tak trochę bardem pojechałam ;) , wczułam już się w nastrój gry :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widac gry nie tylko prowadza do jakichs glupich zabojstw ale rowniez demoralizuja, w koncu cirpliwosc jest cnota a wszyscy czekajacy na ek ja dawno stracili :). czekam z niecierpliwoscia na jutrzejszy dzien ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bard to zacna klasa i tylko nie oświecony go nie docenia. A zmiany w nim są i to na lepsze. Sami sie przekonacie jak właczicie gre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się chłopcy i dziewczęta cieszą :)
Szkoda tylko, że znowu musieli się upluć i zgrzytać zębami, bo CDP znowy dało plamę... Czy CDP nie wie, że będzie natłok z wysyłaniem zamówień i nie może ich odpowiednio puścić ze dwa dni wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim poście to sobie rzecz jasna żartowałem, ale to, dlatego ze juz tent temat powinien być zakończony. Trzeba czekać i każdy, kto przeczytał ostatnią stronie tego tematu inaczej nie wywnioskuje. Dalsza dyskusja nie ma sensu. Chyba, że pogaworzymy nad czym innym:) Np: Jak wielu z was gra postacią tej samej pluci, co wy sami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu co do terminu, ale muszę... Zamówiłem wersję zwykłą, została wysłana w środę. Na stronie Masterlinku sprawdziłem i paczuszka siedzi "zsortowana" w bardziej w bardziej "lokalnym" ( ;) ) magazynie... Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że powinienem mieć ją wczoraj lub dziś (lol). I tu się pytam doświadczonych bywalców, grupy trzymającej władze, a może i wyżej, czy jest szansa, że przy okazji tego sobotniego specjalnego rozwożenia kurier pofatyguje się te 60 km i dowiezie mi paczuszkę? :) W końcu powinienem mieć ją dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, twoja paczka wyslana zostala w srode, wiec nie miala przy wysylce zaznaczonej dostawy w sobote. Poza tym jakim cudem po wysylce paczki w srode jeszcze jej nie masz? Nie miales jak odebrac czy kurierzy cie olali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć... przesyłka siedzi sobie w jednym z magazynów. Tyle, że powinna być u mnie w zasadzie już wczoraj. Czyli coś mi się zdaje, że olali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem edycje normalan z gratisowa ksiazka, dzisiaj... mimo ze wersja kolekcjonerska jest w drodze do mnie... ktorej nie przyjme, bo CDP to kawal *^@^#@*, niedosc ze preorder, niedosc ze wiecej kasy, to zrobili mnie wciula... proze bardzo odplacam milym zanadobre. Dzieki CDP :* Mam nadzieje, ze zapakujcie sobie ta moja EK jak wroci do Was tam gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować