Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Dzwon jutro do oddzialu Masterlinka z awantura najlepiej. Jakis pajac dwa dni krazyl bez celu z twoja paczka... Co za idiotyzm, dobrze by bylo gdybys zazadal dowozu w sobote jako ze przez 2 dni nie potrafili paczki dostarczyc a dostali za to pieniadze. Szczerze wspolczuje, ja z Masterlinkiem takich problemow nigdy nie mialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wkoncu... teraz trezba bedzie sledzic..
:P
Lp.
Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:41:16 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 21:07:05 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie:

1 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:37:51 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 20:15:26 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

Masterlink zaktualizował statusy przesyłek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Traumek, ja też jestem z Olsztyna :P U mnie nie ma żadnej informacji o moim egzemplarzu, ale mam nadzieję, że jutro będzie :D A jak nie.... to pozabijam najpierw kurierów i całą firmę a potem gram.pl i CDProjekt :D:D:D (żartuję, kocham te 3 firmy za gry :P:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widze ze moje paczki juz jada do Czestochowy rano telefonik i sam sie pofatyguje do siedziby oddzialu niech strace na paliwie ,ale bede mial pewne ze kurierek nie odstawi jakies szpoki typu nikogo nie zastal w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 23:00, bigmagic napisał:

Ja zmienić adres dostawy na stronie Masterlinka?
Wie ktoś

na stronie sie nieda.. ale jak do nich zadzwonisz i podasz odpowiedznie dane (numer listu przewozowego itp) to mozna sie umowic z kurierem w inne miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 23:02, Mistic napisał:

Nie da sie.


No to będzie trzeba jutro dzwonić do centrali by dali nr. do kuriera, który ma moją EK.
Będzie super jak koleś pojedzie do szkoły, nikogo nie zastanie i wrócu do centrali w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super... tylko zasadnicze pytanie:
Czy będziemy musieli dopłacić te 6zł za dostawę w sobote? :/
No bo mimo wszystko tego w umowie nie było a jak nie było to nie maja prawa nas za to obciążać...

A jeśli odmówię uiszczenia 6 zł dopłaty i powiem że to wina CDP to co? Kurier wyrwie mi paczkę z reki? Zadzwoni na policje? Będą mnie ciągać po sądach o 6zł!?

Paranoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale czemu kazdy weszy jakis spisek? CDP zawalilo, nie dostali pudelek, obiecali wysylke wczoraj, nie dotrzymali niestety terminu, w ramach zadoscuczynienia wyslali dzisiaj kurierem z dowozem w sobote. Ale to oni pokrywaja koszta transportu EK. Jedyne za co placisz to gra, przesylka jest za friko, nic nie doplacasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przykre jest to ze to juz drugi raz CDProjekt daje ciała. Ja wszystko rozumiem ale czy nie nalezało powiadomic o opuznienu wczesniej. Tak samo było z Medieval 2 jak mnie powiadomili ze bedzie poslizg to ja juz wiedzałem bo było po obiecanym termine dostawy;( To juz drugi minus dla firmy w ciagu 2 tygodni.
Oj wydaje mi sie ze nazy sie cos wiecen nic przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mieli powiadomic? I o czym? Nie dostali pudelek na czas, jak tylko dorwali je dzisiaj nad ranem od razu walneli maila do wszytskich, potem wyszedl news, a jako zasluzona zadoscuczynienie mamy dostawe w sobote. Nie mowie ze powinnismy za to klekac przed CDP poniewaz tak nalezalo zrobic aby zachowac twarz. A niestety nawalili sobie tylko premier na ten okres ze az wspolczuje im. Ale patrzac na plan wydawnicyz teraz sytuacja sie uspokoi i beda mogli spokojnie zabrac sie za planowanie premier takich gier jak Jade Empire czy Broken Sword IV (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 23:16, bardini napisał:

przykre jest to ze to juz drugi raz CDProjekt daje ciała. Ja wszystko rozumiem ale czy nie
nalezało powiadomic o opuznienu wczesniej. Tak samo było z Medieval 2 jak mnie powiadomili
ze bedzie poslizg to ja juz wiedzałem bo było po obiecanym termine dostawy;( To juz drugi
minus dla firmy w ciagu 2 tygodni.
Oj wydaje mi sie ze nazy sie cos wiecen nic przepraszam.


Tak? To powiedz to ludziom, którzy zapłacili za DMoM&M i o przesunięciu premiery dowiedzieli się z newsa na stronie, a żadnego maila z informacją o przesunięciu nie otrzymali, a news został podany jako prezent mikołajkowy:-) Jeden dzień to jeszcze nie jest taka tragedia, DM został przesunięty na 23 stycznia... Czyli o lekko ponad miesiąc od ostatnio podawanego 7 grudnia jako data premiery... No i nie jest to pierwsza przekładka tej premiery niestety... Za grę już zapłaciłem, ale ciekawe czy przed marcem ją dostanę... I to dopiero potrafi wkurzyć, że takie informacje są podawane w taki sposób, bez żadnego maila z wyjaśnieniami, tylko w newsie, który to szybciutko zniknął ze strony głównej pod natłokiem innych wiadomości...

Łącząc się w bólu oczekiwania przy przesunięciu aż o 3 dni dostawy wracam grzecznie oczekiwać na swoje EK LG ciesząc się, że tutaj premirry nie przesunięto na np. 4Q 2008:-)

Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2006 o 23:55, MandiATO napisał:

Łącząc się w bólu oczekiwania przy przesunięciu aż o 3 dni dostawy wracam grzecznie oczekiwać
na swoje EK LG ciesząc się, że tutaj premirry nie przesunięto na np. 4Q 2008:-)

Howgh!


pierwsza zapowiedz nwn2:
cyt. "comming spring 2006!!!!"
wyjasnienie: ang. spring - wiosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować