Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Witam.
Wlaśnie dzwoniłem do centrali Masterlinka w Warszawie, z pytaniem o telefon do kurirera bądz innym sposobie dowiedzenia się o której dojdzie dzisiaj paczka. Jakie było moje zdziwienie gdy Pani w słuchawce oznajmiła mi, iż GRAM nie wykupiło dostarczenia w sobotę. I w bazie danych paczka ma opis że zostanie doręczona w poniedziałek.
Czy to zapowiedz jakiegoś czeskiego filmu???
Oddział w Płocku (tu mieszkam) nie odpowiada bo najprawdopodobniej dzisiaj są zamknięci, kom awaryjny nie odpowiada.......Miło.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaktualizował się status i paczka weszła do sortowni w moim mieście.
Martwi tylko to, co piszecie o sobocie :/

Da się w oddziale ML odebrać dziś paczkę, która ma być teoretycznie doręczona w poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem EK, głównie dla zawartych w niej bonusów ( i nie chodziło mi o klimatyczną smycz) ;) Termin dostarczenia gry, był na drugim miejscu, w hierarchii ważności. Niemniej jednak, takie opóźnienia, jakie miały miejsce, niespecjalnie mi się podobają. Nie interesują mnie też tłumaczenia CDP, że coś im się tam walnęło/ przesunęło itp. To ich wewnętrzna sprawa. Mają pracowników którym płaci się za to, aby takich problemów nie było. Najwyraźniej nie stanęli oni na wysokości zadania, co podważyło rzetelność firmowych obietnic. Nie mam zamiaru publicznie czy indywidualnie wylewać frustracji na CDP. Nie muszę. Mogę, będąc niezadowolonym z usług firmy, zagłosować portfelem. Problem z CDP polega na tym, że ma ona w Polsce pozycje niemal monopolisty. Jednak , podobnie jak zaufanie klientów, nie jest to zagwarantowane, raz na zawsze. Prędzej czy później szefowie CDP, będą musieli wziąć to pod uwagę. Jeśli takie wpadki jak z NWN2, będą się dalej powtarzać, to raczej prędzej niż później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 08:25, bolt napisał:

> > > Jest 8:00 rano, a track & trace dla mojej przesyłki wygląda dość marnie...

> > > Czyżbym (wbrew powyższym zapewnieniom) miał otrzymać NWN2 dopiero w poniedziałek-wtorek?

>
> >
> > >
> > > Czy według t&t ruszyła wam przesyłka dalej niż mi?
> >
> > Ja mam na tym samym poziomie t&t, ale myślę, że się powinno zaktualizować około 9.00.


NIe k łąmało do mnie już kurier dzwonił i przywiezie o 14.0

Dnia 09.12.2006 o 08:25, bolt napisał:


>
>
> nie przejmować się mnie właśnie teraz dopiero weszła paczka do sortowni w Katowicach (8.07)

Ja już dzwoniłem do Katowic i dupa blada. Paczka jest ale nie ma zaznaczone ,że mają dostarczyć
w sobotę.Muszę sam po nią podjechać z Bytomia. CDP kłamało ,że paczki są na sobotę. Gdyby
ktoś z CDP chciał więcej szczegółów , to je podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem swoje EK w wersji CE! Świetne wydanie, to po pierwsze, po drugie, ta gąbka w pudełku - super, dzięki niej na etui nie ma żadnej rysy. :) Bardzo dobrze opakowane, szkoda tylko, że tak późno. Zeszycik z artworkami niewielki jeśli chodzi o objętość, ale jest ok. Reszta - bez zarzutów!

Idę instalować. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja gra jest w sortowni w Katowicach, do której przed chwila dzwoniłam. Pan poinformował mnie, że rozwożenie tych gier nie jest przewidziane na dzisiaj. Ludzie! Co to ma być?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o odpowiedź na pytanie ludzi z GRAM.PL. Wstałem dzisiaj specjalnie wcześnie rano, żeby zadzwonić do Masterlinka i zmienić adres do wysyłki, bo był na adres do pracy. Dzwonie, a Pani mi mówi, że na mojej przesyłce NIE MA adnotacji o doręczeniu w SOBOTĘ. Rozumie jak jest obsuwa z jakiś tam względów, ale nienawidzę kłamstwa, a coś mi się wydaje, że właśnie okłamaliście wszystkich kupujących.

Proszę o wytłumaczenie, kto tu konfakuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 05:26, Sado82 napisał:

A ci odmóżdżeni co lubią czekać niech sobie czekają i dają sobie pluć w 4 litery.
Nie wierzcie też że dostaniecie cokolwiek w rekompensacie za zwłokę mi już jakiś czas wiszą
prezent za Nightfal...


NIe pozwalaj sobie w stosunku do ludzi ktorzy lubia czekac na paczka, ja do nic naleze i do odmozdzonych raczej sie nie zaliczam.
PRezent do Nightfalla od przyszlego tygodnia ma juz jechac od kazdego, w moich zamwieniach ma powstacnowa pozycja, ktora ma pokazywac co sie dzieje z paczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Magazyn: wydanie kurierowi 09/12/2006 09:08:17 Przesyłka wychodząca z sortowni BBA
2 Linehaul: przyjęcie 09/12/2006 08:45:31 Przesyłka wchodząca do sortowni BBA
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:49:19 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 20:21:59 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2


następny punkt w moim tracku&trejsie to przesyłka doręczona :) przynajmniej tak było z herosami
mam nadzieję, że już dzisiaj sobie w to pogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że niektórym nie chcą dostarczać w sobotę...
Na szczęście pani z Masterlink w Łodzi wydała już moją upragnioną EK CE kurierowi, do którego wprawdzie nie można się dodzwonić, ale liczę na to, że i bez tego kiedyś do mnie dojedzie ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w koncu jak to jest moja przesylka lezy na sortowni 50km odemnie a pani poinformowała mnie ze CD Projekt nie OPŁACIŁ DOSTAWY W SOBOTE i dostane ja dopiero w poniedziałek. TO JEST JEDNO WIELKIE KŁAMSTWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 09:14, firestarter napisał:

To w koncu jak to jest moja przesylka lezy na sortowni 50km odemnie a pani poinformowała mnie
ze CD Projekt nie OPŁACIŁ DOSTAWY W SOBOTE i dostane ja dopiero w poniedziałek. TO JEST JEDNO
WIELKIE KŁAMSTWO.


Sprawdź sobie na T&T jak masz wydane kurierowi to powinna dzisiaj dojść, a jak nie to przyjmij moje wyrazy współczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh no i musze jechac po przesylke. nie mowie ze pracuje i weekend dla mnie jest dniem wolnym od pracy... bo masterlink ma nadanie na poniedzialek...

szkoda mi slow, nie bede rzucal miesem - ale CDP nie POWINNO TAK ROBIC. postaraja sie, ale wiedza doskonale jak to dziala - i sami zabukowoali terminy na poniedzialek w wiekszosci...

powinienem dostac to TANIEJ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 09:17, SanczoPanczo napisał:

skąd wziąć numer kuriera? (nie śmiać się)

Zadzwonić do oddziału ML, podać numer przesyłki i poprosić o numer kuriera. Powinni podać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłam jeszcze raz do sortowni i pan się zlitował nade mną i wcisnął moją grę jakiemuś kurierowi w łapę, więc pewnie dziś ją otrzymam. Ale naprawdę - OSTATNI raz zamówiłam cokolwiek w CDP. Na drugi raz kupię u tych, których CDP bardziej szanuje - czyli w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować