Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Nie dostaniesz nr do kuriera, ja dzwonilem zeby dowiedziec sie o ktorej bedzie pod moja firma, taz zeby sie z nim spotkac. Niestety paczka nadana standardowo nie ma mozliwosci kontaktu z kurierem. Czyli baranek o sciane mozna walnac a nie dostac paczke w dniu dzisiejszym. Przy zmianie adresu , dostawa na wtorek :)
A pisalem emaila do cdp zeby wyslali na poniedzialek, po co ponosic dodatkowe koszty wysylki do pracy w ktorej dzis mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczki sa juz w Lbn, zadzwonilem do oddzialu boscie znowu zaczeli panike siac i powiedziano mi ze nadawca popelnil blad ale przesylki do mnie zostana dzisiaj dowiezione.
Btw. schizowy sen mialem, gazete czytalem w ktorej pisalo ze nastolatek powiesil sie bo w sobote nie przywiezli mu NWN2 EK. Siostra mowila ze przez sen sie smialem :D
I jeszcze mam nadzieje ze rodzice zdaza do weta pojechac zanim kurier sie zjawi, bedzie pompa jak zobacza co mi przywiozl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZESKI FILM....
Właśnie wróciłem z oddziału Masterlinka z paczką. Paczka ma naklejkę sobota więc dostarcyli by mi ją dzisiaj. Pytanie jest takie...DLACZEGO CENTRALA WARSZAWSKA MÓWI ŻE W SYSTEMIE JEST DOSTARCZENIE W PONIEDZIAŁEK.
To ma być poważna firma kurierska? Pracuje w logistyce w jednej z firm i dla nas jest niedopuszczalne by nasz przewoźnik nie wiedziałbądz podawał mylne informacje kiedy dojdzie przesyłka!!!!!!!!!!!!!!!!!\
PAranoja, Parodia, Poronione informacje......dużo słów na P....
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, do mnie wlasnie NWN2 LG dotarlo. Jesli chodzi o zawartosc pudelka - jest bardzo dobrze, jesli o samo pudelko - tak sobie ;). Ale najwazniejsza przeciez jest sama gra. Mam nadzieje, ze nie bedzie problemow z instalacja/uruchomieniem/dzialaniem, co zaraz sprawdze. Do zobaczenia na szlaku ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magazyn: wydanie kurierowi 09/12/2006 09:28:02 Przesyłka wychodząca z sortowni KTW

Czyli jest u kuriera opłacona z inteligo pre-order zamówienie złożone tydzień temu.
Więc jednak katowice dostarcza w soboty a też mam do KTW ponad 50 kilometrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jeszcze jedno....Masterlink nie aktualizuje swojej strony...Pod adresem OTOLIŃSKA 27C już dawno nie ma MAsterlinka......Przeniesiono go za imielnice( takie info). KOLEJNY DOWÓD, ŻE TO NIEPOWAŻNA FIRMA....na stronie podają błędne informacje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie u mnie w t&t pojawiła się pozycja "Magazyn: wydanie kurierowi" z godziny 9:37, a jest dopiero 9:30 :)
Już pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że w/w pozycja to gwarancja pojawienia się u mnie kuriera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie zadzwoniłem do Masterlinka i moja paczka ma być dostarczona w Poniadziałek!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma innego terminu. Co to jest????Nie no zaraz mnie szlag trafi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 09:29, BartoszL napisał:

CZESKI FILM....
Właśnie wróciłem z oddziału Masterlinka z paczką. Paczka ma naklejkę sobota więc dostarcyli
by mi ją dzisiaj. Pytanie jest takie...DLACZEGO CENTRALA WARSZAWSKA MÓWI ŻE W SYSTEMIE JEST
DOSTARCZENIE W PONIEDZIAŁEK.
To ma być poważna firma kurierska? Pracuje w logistyce w jednej z firm i dla nas jest niedopuszczalne
by nasz przewoźnik nie wiedziałbądz podawał mylne informacje kiedy dojdzie przesyłka!!!!!!!!!!!!!!!!!\
PAranoja, Parodia, Poronione informacje......dużo słów na P....
Pozdrawiam


Było mówione wiele razy. Normalnie gry nie dochodzą w sobotę i w systemie nie ma opcji aby zmienić datę proponowanej przesyłki na sobotę (ta data jest ustawiana automatycznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 . 09/12/2006 09:21:00 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
2 Przyjęcie linehaul 09/12/2006 02:07:02 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:39:39 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 20:09:40 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

Co ma znaczy znaczyć ta krpeczka przy 1 ja wale .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaraj sie czytac uwaznie posty. On nie pyta sie o status zamowienia na gram.pl, jemu chodzi o to czemu oddzial Masterlinka scieme mu walil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie paczki wydane kurierowi ^_^. Prosze panie kurierze, poczekaj az moja droga rodzicielke wysle do Lublina, znowu beda pytania "co znowu zamowiles..." grrr, to ze chodze minimum 2 razy tygodniowo na poczte i za kazdym razem wysylam po 3 paczki to nie powod do takiej inwigilacji. Poza tym moglby mi kurier jeszcze kompa w koncu przywiezc, mimo by bylo... Eh, przynajmniej MOZE nie zawale kolokwium przez gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować