Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Witam!!!

Także dostałem grę dziś jest super!!!!!!!!!!!!!!!! natomiast mam pytanko?
Czy tłoczenia powinny być tez na pudelku wierzchnim czy tylko wewnętrznym ja mam tylko na wewnętrznym?

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do kuriera w Slupsku, na paczce mam adnotacje o doreczeniu w sobote i za godzinke bede ja mial u siebie. Takze w moim przypadku CDP oraz ekipa GRAM sie spisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HUUUURRAAAA A do mnie pryed chwila pryzsyedl kurier... troche bzl markotnz i bey humorz ale ye mna jest yupelnie inacyej ide instalowac gre porydowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 10:13, Mistic napisał:

Pozdrowienia z Wybrzeża Mieczy śmiertelnicy! :D

A kompa jak brak tak brak...



o 10:30 do niech zadzwonie żeby się upewnić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem udało mi się skontaktować z bardzo miłą Panią w ML i sprawdziła mi nawet paczkę i list przewozowy w magazynie (rozmowa trwała 20 min sic! te rachunki - taniej wyjdzie kupić w sklepie ;o) i nie była nadana na sobotę tylko na poniedziałek. Jak macie taki status jak ja w Warszawie to prawdopodobnie macie tak samo.

Jadę odebrać osobiście i wale CDP. A potem się dziwią że ludzie piraty ściągają eh... Podziękujmy gram.pl i CDP za wspaniałą rozrywkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M-ka.
Tak czy siak na mnie pasuje idealnie :D Hah, radocha straszna :D A historia lubi sie powtarzac bo po kupnie NWN1 premierowki tez tydzen czekalem jeszcze na kompa. Ale bedzie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jarken - potwierdzam, z Rzeszowa :)
Właśnie podczas pisania tego komentarza, zadzwonił do drzwi ... kurier :D
Idę cieszyć się bijącą dobrem paczką :D

jarken - jeżeli jeszcze nie dostałeś, to na pewno dziś dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 10:17, mordim3r napisał:

Tym razem udało mi się skontaktować z bardzo miłą Panią w ML i sprawdziła mi nawet paczkę i
list przewozowy w magazynie (rozmowa trwała 20 min sic! te rachunki - taniej wyjdzie kupić
w sklepie ;o) i nie była nadana na sobotę tylko na poniedziałek. Jak macie taki status jak
ja w Warszawie to prawdopodobnie macie tak samo.

Jadę odebrać osobiście i wale CDP. A potem się dziwią że ludzie piraty ściągają eh... Podziękujmy
gram.pl i CDP za wspaniałą rozrywkę


Powiedz mi, gdzie mają sortownie i czy trzeba się umawiać specjalnie na odbiór dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo, nawalili, paczka ma nadanie na poniedziałek, dziwi mnie tylko, że w liście z przeprosinami dostałem info, że paczka ma status doręczenia w sobotę - kto nawalił, CDP czy Masterlink? Diabli wiedzą, tak czy inaczej pozostanie mi dojazd osobiście do sortowni po odbiór przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 10:19, smolen napisał:

> Tym razem udało mi się skontaktować z bardzo miłą Panią w ML i sprawdziła mi nawet paczkę
i
> list przewozowy w magazynie (rozmowa trwała 20 min sic! te rachunki - taniej wyjdzie kupić

> w sklepie ;o) i nie była nadana na sobotę tylko na poniedziałek. Jak macie taki status
jak
> ja w Warszawie to prawdopodobnie macie tak samo.
>
> Jadę odebrać osobiście i wale CDP. A potem się dziwią że ludzie piraty ściągają eh...
Podziękujmy
> gram.pl i CDP za wspaniałą rozrywkę

Powiedz mi, gdzie mają sortownie i czy trzeba się umawiać specjalnie na odbiór dzisiaj??



Sortownie są dwie. Ja mam na Okęciu na Mineralnej i tak zmieniłem status na odbiór osobisty telefonicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 10:19, mikolajmix napisał:

już widze twarze tych którzy przyklejeni do okona wypatrują na choryzoncie kuriera :PP lol


Wielu takich jeszcze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świdnik, k. Lublina, mala dosyc miescina (ale rym olaboga...). W sumie zdziwilem sie bo kurier na ogol jezdzi u mnie dopiero od 11, a tu 20 minut po odebraniu przez niego paczki dzwoni do mojej bramki, ale zonk... Dodatkowo duzo rooty to on nie mial, zaledwie 11 paczek z czego 5 moje. HA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować