Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Czy ktoś z Wawy dostał EK kurierem...?

Też dzwoniłem do Masterlinka (od dobrej godziny wisiałem na telefonie aż ktoś łaskawie odbierze) - zgodnie z ich danymi dostarczenie DOPIERO w poniedziałek..

Zabieram właśnie 4 litery i jadę po odbiór osobisty na Wólczyńską (teraz już wiem skąd ta ''gratisowa dostawa kurierem'' w ofercie sklepu - chyba ktoś przewidział, że klienci sami sobie pojadą)...

Pewnie z CDP nikt nawet słowa ''Przepraszam'' nie powie..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam jeszcze pytanie. Co ja mam zrobic z ta karta przyklejona z tylu pudlka? Da sie to bezpiecznie odkleic? W sumie wolabym miec to luzem, ale to jest na jakims kleju a nie chce psuc juz pudelka. Dodatkowo sam fakt, ze w koncu dostalem gre w normalnym pudelku ktore dawaliscie przed era DVD Boxow przypomina mi czasy Zlotej Edycji Baldura 1 i BG2, PT, ID... Eh, wspomnienia, ide bo sie poplacze ze wzruszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 10:52, jarken napisał:

Gram.pl gratuluje EK :) Tak wspaniałego wydania jeszcze w swojej wielkiej kolekcji nie mam
:) Zdjęcia edycji LG umieściłem w temacie ogólnym NW2.


To zamieść jeszcze tutaj bo niechce mi się szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 10:55, jaceloth napisał:

nie rozumiem dlaczego ludzie w warszawie jeszcze nie dostają?Ja w poznaniu dostałem już o 9.00.a
to trochę dalej od siedziby CDP:-)


Odległość od siedziby CDP nie ma tutaj znaczenia. Rano wszystkie paczki były odpowiadających im odziałach ML. Teraz kurierzy odebrali paczki i rozwożą je po całym swoim terenie. Czas pomiędzy odebraniem paczki z sortowni a doręczeniem zależy od ilości paczek jaką dany kurier musi rozwieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie teraz to nie zalezy od CDP tylko od Masterlinka, CDP wyslal paczki i tyle jego roboty. To masterlink ma jakies klopoty... jak na przyklad u mnie kurier jezdzaczy 1,5h po mojej malej miejscowosci i jeszcze paczki nie mam.. lajtowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, zebym nie zapomnial, pan z oddzialu Masterlinka w LBN stwierdzil ze nadawca popelnil jakis blad przy nadawaniu paczek. W sumie nie wiem o co tam chodzilo, moje paczki dostalem 20 minut po telefonie mimo ze mieszkam w miescie tylko "sasiadujacym" z Lublinem i to na najbardziej odleglym od oddzialu jego krancu. Tak czy siak postara Mastera u mnie w miescie wzorowa. Rekordowa pod wzgledem godziny dostawa paczki, normalnie chodza dopiero od 11:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wogole przestalem miec nadzieje na to ze dzisiaj dostane... zrezygnowany jestem kompletnie. Zaczyna mi to latac. Wszystkim ktorzy dostali gre, zycze milej gry, a ja ide sie napic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 10:57, bigmagic napisał:

> ciach :)

Poszukaj :) Więcej czasu zajmie mi zamieszczenie zdjęć tutaj, niż Tobie poszukanie tego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 10:58, Balthor666 napisał:

... jak na przyklad u mnie kurier jezdzaczy 1,5h po mojej malej
miejscowosci i jeszcze paczki nie mam.. lajtowo.


Kurier nie ma do doręczenie tylko Twojej paczki, więc nie jeździ po Twojej miejscowości tylko doręcza inne paczki wg. jakiejś przydzielonej mu kolejności, na którą wpływu nie mamy.

Jeżeli chcesz uzyskać szczegółowe infomracje, na temat kiedy Twoja paczka dotrze do Ciebie najlepiej zadzwoń do Masterlinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałam LG i jest bardzo ładny ;) breloczek fajny i smycz, koszulka też super ale dostałam XL a jestem dziewczyna i mam 164cm wzrostu ;) ale trudno, ponoć da się to załawtić, zresztą nawet M by mi była za duża :D książeczka z artami jest piękna - porządny gruby papier i wogóle, mapa też może być :) Pudełko na kolana nie rzuca, nie jest takie jak Gothica 3, ale nie liczy się opakowanie tylko zawartość :) Zaraz instaluje, ale jestem happy ;) A i chyba mi się bardziej podoba wygląd LG niż CE, ale to już kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 10:58, rbochenek napisał:

Mistic - ja odkleiłem bez problemu (LG), użyj trochę więcej siły ;)


Juz odklejone, balem sie o pudelko, ale jedyne co sie stalo to maly kawalek tylu karty urwal sie i zostal przyklejony do tej "gumy" ale z tym tez juz sobie poradzilem, dzikei za porade ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować