Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2006 o 10:54, Jatzoo napisał:

Pewnie z CDP nikt nawet słowa ''Przepraszam'' nie powie..................


To nie wina CD Projektu, ale przepływu wiadomości w MasterLinku. Czytałam posta w którym ktoś opisywał, że pojechał odebrać paczkę osobiście, bo go w ML poinformowali, że dostanie ją w poniedziałek. Odebrał ją z sortowni, a tam jak byk napisane na paczce sobota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To nie wina CD Projektu, ale przepływu wiadomości w MasterLinku."

Wina masterlinku ze paczki dopiero wczoraj do nich paczki cd projekt wyslal? W dniu premiery? Chociaz mialy byc dostarczone 2 dni przed premiera? Ciekawe czy bys tak gadal, jakbys byl prawie pewien ze gre dostaniesz w poniedzialek najwczesniej. Tak to jest mieszkac na wsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAA! Przyszła! ^^
Rany, CE jest jeszcze śliczniejsza, niż na zdjęciu :D. Słowa uznania dla CDP i gram.pl za tak cudowną EK (aż można wybaczyć te opóźnienia ;P). No, to lecę instalować! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No moje przesyłki kurier ma już w łapkach. Ciekawe o której będą i czy w ogóle dzisiaj. Jak nie to im tam zrobię wjazd i rozróbę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dostalem sygnal, ze moja przesylka doszla. Coz z tego, skoro obecnie tkwie w Norwegii, na kole podbiegunowym. W domu bede dopiero na swieta.
Ci wszyscy, ktorzy beda czekac na mozliwosc pogrania do poniedzialku pocieszcie sie i tak jestescie w bardzo dobrej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 11:09, virtuos napisał:

"To nie wina CD Projektu, ale przepływu wiadomości w MasterLinku."

Wina masterlinku ze paczki dopiero wczoraj do nich paczki cd projekt wyslal? W dniu premiery?
Chociaz mialy byc dostarczone 2 dni przed premiera? Ciekawe czy bys tak gadal, jakbys byl prawie
pewien ze gre dostaniesz w poniedzialek najwczesniej. Tak to jest mieszkac na wsi...


Po pierwsze nie gadał, a gadała (nie ta płeć), po drugie mój post nie dotyczył nie terminu wysłania paczek przez CD Projekt, ale niedokładności informacji podawanych przez ML. A jeśli chcesz wiedzieć mieszkam 450 metrów za granicą Warszawy istatus mojej przesyłki mimo, że jest 11:19 wyględa tak:

1 Przyjęcie linehaul 09/12/2006 04:51:45 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
2 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:49:01 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
3 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 20:38:02 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

czyli nic nie zmieniło się od 04:51:45 i już nie mam wielkiej nadziei, że moją paczkę dziś otrzymam :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie kurier był 2 po 11! Akurat rozmawiałem o tym z tatą, który miał wątpliwości czy dzisiaj ją dostanę, a ja mówię , że na pewno bo się CDP postarało o to żeby doszła. No i w tym momencie - domofon!!! Jak otwierałem to mi się ręce aż trzęsły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 11:22, Andi0000 napisał:

Warszawa jest spora i kurier ma dosc duzo pracy wiec badz dobrej mysli.


Najgorsze jest to, że według statusu paczki z ze strony ML, kurier nie miał z nią nawet styczności, bo ona nadal leży sobie w sortowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest rekord !!! Nie wierze ...
Dostałem tę grę w niecałe 24 godziny. Wczoraj koło 15 zamówiłem Edycję Kolekcjonerską a tutaj o 11:20 kurier pod domem. Jestem pod wrażeniem. Plus dla CDP. Ogromny plus !!! Idę grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeeest!!! Właśnie kilka chwil temu kurier przyniósł. Masterlink spisał się znakomicie. Chwała im za to dzisiaj. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Masterlinku dwa razy. Za pierwszym razem Pani mnie poinformowała, że nie ma dostarczenia w sobotę. Po zapewnieniu kogoś z gram.pl, że wszystkie niby paczki są dostarczane w sobotę, a masterlink ma źle zapisane w systemie, zadzwoniłem jeszcze raz. Oczywiście po kilkunastu minutach na słuchawce, okazało się, że nie ma adnotacji o dostarczeniu w sobotę. Dymać na bemowo, nie będę, chciałem podziękować tylko za profesjonalne podejście do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech ML jest najlepszy. (nie ma mnie w domu i sie obawialem jak to bedzie) Kurier o godzinie 10 zadzwonil do mnie. Powiedzial ze jest przesyleczka. Ja przeprosilem i umowilem sie na poniedzialek. Wszystko elegancko a nie mieszkam w jakimś mieście ogromnym (Zamość ). I uważam ze ML to najlepsza firma. A juz taki DHL to Boze bron...niech cdp nigdy nie podpisuje z nim umowy....a mam prosbe do kogoś. NIech ktos zrobi zdjecie jak to wyglada??(ek) obojetnie jaka wersja. Bo co innego na oficjalnym zdjeciu a co innego robionym przez posiadacza....proszeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować