Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

>> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Jatzoo

>> Pewnie z CDP nikt nawet słowa ''Przepraszam'' nie powie..................

>To nie wina CD Projektu, ale przepływu wiadomości w MasterLinku. Czytałam posta w którym ktoś opisywał, że >pojechał odebrać paczkę osobiście, bo go w ML poinformowali, że dostanie ją w poniedziałek. Odebrał ją z >sortowni, a tam jak byk napisane na paczce sobota.

Właśnie.. muszę zwrócić choć po części honor CDP - odebrałem przesyłkę osobiście, a tam jak byk wielka fioletowa naklejka ''SOBOTA'' - a na liście przewozowym też zaznaczone ''Dostawa w sobotę'' - Masterlink olał to totalnie (brak kurierów do jazdy w sobotę) albo źle wprowadzili zlecenia do systemu.

PS. ''Panienka z okienka'' z Masterlinka na moje pytanie co oznacza nakleja ''Sobota'' oraz ''Dostawa w sobotę'' plus pytanie ''No i co ja tutaj robię'' - po dłuższej chwili milczenia stwierdziła "..no bo to oznacza, że odbiór osobisty''.. Ech... szkoda słów...

Mam tylko nadzieję, że CDP jakoś ''wsiądzie'' za taką akcję na Masterlinka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój kurier był bardzo miły. Nie mógł znaleźć mojego domu więc zadzwonił na domowy telefon. Można było sie spodziewać, że zamiast dzwonić oleje moją przesyłkę, a jednak zadzwonił i mam NwN2 juz w domku:)). Zreszta jak dotąd nigdy mi Masterlink żadnego numeru nie wywinął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:26, virtuos napisał:

" Magazyn: wydanie kurierowi 09/12/2006 09:32:07 Przesyłka wychodząca z sortowni SDE


U ciebie jest, że kurier ma paczkę i pozostaje kwestia o której do twojego domu dojedzie, a moja nadal jest w warszawskiej sortowni i żeby ją dostać to chyba muszę ją teleportować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:30, Jatzoo napisał:

Mam tylko nadzieję, że CDP jakoś ''wsiądzie'' za taką akcję na Masterlinka...


tak jak za każdym razem wsiada, od ponad roku* :)

___
*) lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:33, Paladynka napisał:

> " Magazyn: wydanie kurierowi 09/12/2006 09:32:07 Przesyłka wychodząca z sortowni
SDE

U ciebie jest, że kurier ma paczkę i pozostaje kwestia o której do twojego domu dojedzie, a
moja nadal jest w warszawskiej sortowni i żeby ją dostać to chyba muszę ją teleportować.


Pewnie moja leży obok Twojej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:38, bigmagic napisał:

12.38 a LG ani widu ani słychu.
A wziął ją z magazynu o 7.30
LOL

Pewnie kurier wskoczył na chwilkę do domu, żeby sobie popykać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 21:19:06 Przesyłka wchodząca do sortowni" Wszyscy ktorzy maja w statusie swojego zamowienia takie cos, moga spokojnie isc na piwo/spacer/do kina/ do przyjaciol, lub gdziekolwiek nie obawjajac sie ze kurier was nie zastanie w domu. Zostalismy olani na calej dlugosci. trzeba spojrzec prawdzie w oczy, dzisiaj gry nie dostaniemy. Powodzenia wszystkim ktorzy gre otrzymali w grze i mile spedzonego weekendu. Wylaczam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:44, Michallov napisał:

U mnie też jeszcze LG nie zawitał...ale czy w soboty rozwożą do 15:00 czy do 18:00 ?

Do 14 niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP robi ludzi w wała ... i to mnie najbardziej boli ze mielismy dostac gre dwa dni przed premiera a dostajemy min. 1 dzien po ;/ Ale wlasnie po paru minutach przyjemnej muzyczki na masterlinku odebrala chyba juz dosyc zmeczona pani lecz z milym glosem poinformowala mnie ze paczka zostala juz wydana kurierowi i powinna dojsc do godziny 16... jezeli nie to prosze sie ponownie z nami skontaktowac... hmmmm mam nadzieje ze to nie jest kolejny walek :P

A tak jeszcze napisze co wynika ze strony masterlinka

1 Magazyn: wydanie kurierowi 09/12/2006 09:18:00 Przesyłka wychodząca z sortowni WA1
2 Linehaul: przyjęcie 09/12/2006 05:14:49 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:48:37 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 21:19:41 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

nigdzie nie ma mowy o tym ze god damn kurier ma ta paczke... no ale coz... czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:46, Thanlis napisał:

CDP robi ludzi w wała ... i to mnie najbardziej boli ze mielismy dostac gre dwa dni przed premiera
a dostajemy min. 1 dzien po ;/ Ale wlasnie po paru minutach przyjemnej muzyczki na masterlinku
odebrala chyba juz dosyc zmeczona pani lecz z milym glosem poinformowala mnie ze paczka zostala
juz wydana kurierowi i powinna dojsc do godziny 16... jezeli nie to prosze sie ponownie z nami
skontaktowac... hmmmm mam nadzieje ze to nie jest kolejny walek :P

A tak jeszcze napisze co wynika ze strony masterlinka

1 Magazyn: wydanie kurierowi 09/12/2006 09:18:00 Przesyłka wychodząca z sortowni WA1


Pod jedynką masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie do CDP. Dopiero teraz obejrzałem koszulke.... dostałem rozmiar M ;/ a mam 195 cm wzrostu wiec do małych nie naleze ;/ czy jest mozliwosc wymiany koszulki na wieksza ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:46, Thanlis napisał:

CDP robi ludzi w wała ...

[ciach]

Dnia 09.12.2006 o 12:46, Thanlis napisał:

1 Magazyn: wydanie kurierowi 09/12/2006 09:18:00

[ciach]

Dnia 09.12.2006 o 12:46, Thanlis napisał:

nigdzie nie ma mowy o tym ze god damn kurier ma ta paczke...


jak dla mnie to czytanie ze zrozumieniem sie klania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować