Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2006 o 13:22, Kretol napisał:

Kurrr... Niech ktoś mi powie, jak to jest, że w jakimś wypierdku dolnym wszyscy już mają paczki,
a w Warszawie nikt???



bo stolYca to stolYca;ppp górą reszta polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja już wreszcie też mam. I - posłuchajcie, na pudełku jest jak BYK napisane: "sobota" oraz "dostawa w sobotę". Czyli akurat w tej kwestii odczepiam się od CDP a doczepiam do masterlinka. Olali sprawę i tyle. Przypominam, że jak rano tam zadzwoniłam / oddz. K-ce / to usłyszałam, że grę przywiozą mi w poniedziałek. Dopiero po upominaniu się raczyli zapewne rzucić okiem na przesyłkę i dopiero wtedy przeczytali, że mają dostarczyć ja dziś. Przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie tam w wawie mało kurierów widać:) Kolo który mi przyniusł to mój były nauczyciel z technikum. Widzicie wiec ze u nas wszyscy stają na głowie i nauczycieli zaganiają do rozworzenia EK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wreszcie grę ( LG). Nawet działa, choć zaktualizowała się tylko do wersji 1.05. Dalej coś nie może ( tzn. nie może pobrać jakiegoś pliku). Mam nadzieję, że żadne bugi nie uniemożliwią mi rozrywki. Czy te bonusowe sprawy ( aura, bronie , przedmioty) są na płycie z grą? Bo na dodatkowej nic takiego nie ma. Życzę wszystkim, którzy jeszcze nie dostali, aby kurier do nich dzić zapukał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytaz maila jaki wczoraj dostałem z gram.pl:

"Aktualny termin wysyłki Edycji Kolekcjonerskiej to piątek 8 grudnia, z opcją doręczenia na 9 grudnia (sobota).Dołożymy wszelkich starań, aby możliwie wszystkie zamówione egzemplarzei dotarły w tym dniu."

Nie dołożyliście wszelich starań! Informacja jaką otrzymałem z Masterlink:

"Przesyłka zostanie dostarczona w poniedziałek, ponieważ NIE BYŁO NA NIEJ OPCJI DOSTARCZENIA W SOBOTĘ"

To jawne oszustwo i nie pozostawie tego w takim stanie. Swoją drogą pozostawiłem w gram.pl dużo kasy (na tyle, że uzbierało się ładnych kilkaset wPLN) i skoro tak traktujecie stałego klienta, to stary klient też pokaże co potrafi. Oby tak dalej "panowie" z gram.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 13:25, takeo napisał:

Macie tam w wawie mało kurierów widać:)


Jak narazie to części naszych warszawskich paczek kurierzy nawet nie widzieli :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko... doszla!!!!!!! Mieszkam 70 km od najblizszej siedziby masterlinka i doszla... kurier przybiegl zadyszany, mowil ze ta gra to jakis demon, taka zadyme rpzez nia maja i ze chyba sam sobie tez ja kupi, ze tak wszyscy sie na to rzucili. Teraz juz uwierze we wszystko... Nie bojcie sie, jak ja dostalem w takiej norze to i wy dostaniecie. Warszawe podejrzewam sobie na deser zostawili. Wystarczylo zadzwonic i pogonic kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój kurier z rewiru leszczyńskiego tez sie wypytywał co to za gra bo juz pelno tego z kolegą rozwieźli ;] w sumie nie wiem jak to zrobili ze im ie udało to dostarczyć .. ale masterlink ma duzego plusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie narzekam, mam moją EK Chaotic Evil. Jestem z WAWY i kurier był u mnie jakąś godzinę temu mimo, że w statusie zamówienia miałem napisane że dostawa 11-12 grudnia będzie. W sumie fajnie wyszło :D (tak przy okazji czy wie ktoś czy można wymienić koszulke na inny rozmiar, bo w sumie nikt nie pytał jaki chcę i dostałem XL)

PS: Do tej pory miałem jedną nie miłą przygodę z Masterlinkiem z dostarczeniem Medievala II, bo na stronie ML napisali w statusie że umówili się ze mną na inny termin dostawy, a tak naprawdę nikt do mnie nie dzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy okazji czy wie ktoś czy można wymienić koszulke na inny rozmiar,

Dnia 09.12.2006 o 13:34, black warrior napisał:

bo w sumie nikt nie pytał jaki chcę i dostałem XL)



ja z przyjemnoscia wymieniłbym moja M-ke ;] tez mam CE wiec jesli Ci M pasuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja gra ciągle w sortowni... :/. Czy jak sortownia jest czynna do 14, to jak o 14 nie będzie już w statusie w rękach kuriera, to znaczy, że mam czekać do poniedziałku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety to znaczy właśnie tyle, że musisz się uzbroić w cierpliwość. Ja właśnie kazałem miłej Pani z info linii dzwonić na magazyn i dowiadywać się co dokładnie widnieje na liście przewozowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę zadzwonić... dzwoniłem przed sekundą koleś zaczął szukać paczki, znalazł i mówi że będzie dziś paczka do godzinki czasu bo dużo takich paczek było...hmmm... dziwne że akurat mojej nie zauważyli ;) No ale jakbym nie zadzwonił to by nic z tego nie było :) A tak jeszcze dzisiaj będę miał NWN2 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować