Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Jestes swiezo po rozpakwoaniu przesylki (EK). Jest to moja pierwsza przesylka w postaci EK gry i jestem bardzo zadowolony. Co prawda koszulka powinna byc wieksza ale nic to :) Piekne wydanie, kartoniki gabki, breloczek, artbook itd. Super. Co prawda obsuwa w terminie dala sie we znaki ale powiem ze warto bylo czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w poniedziałek dostanę paczkę, a tam będzie to osławiona naklejka czerwona o dostawie w sobotę to się lekko na ML wścieknę.

A z tej mojej niby ankietki i postów, które przeczytałam wnioskuję, że w tej niechlubnej konkurencji niesolidności, czyli w dostarczaniu paczek w cuglach wygrała Warszawa :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak ktoś się dowie, co z przesyłkami w Warszawie, niech da znać...

Paczki po Wawie jeżdżą, ale można się zadzwonić upomnieć. Ja w sumie nawet chciałem dostać w poniedziałem a dostałem dzisiaj :) Też była naklejka z napisem SOBOTA

Może pocieszę niektórych- ja mam jeszcze gorzej, bo dostałem swoją paczkę (mimo ze z wawy jestem), ale gorsze jest to że nie mam czasu pograć i tylko mogę się poprzyglądać :/

PS: Poza tym w najbliższych dwoch tygodniach wymieniam kompa i chce pograc w jakiejs rozsadnej grafie, bo moj obecny komp to raczej mizernie to dźwignie (grafa za słaba już). Gothic i medieval i jeszcze coś tam tak samo czekają aż będę mogł w nie pograć, bo probowalem zagrac w gothica i moge oglądać jedynie pokaz slajdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie jesteśmy w stanie dotrzeć do tej paczki, bla bla bla" Usłyszała po krótkim monologu i nawróceniu jej na właściwy kierunek, że jak zwykle okazali się firmą po prostu do D***. I tyle. Czekam do poniedziałku i jeżeli na liście jest adnotacja o doręczeniu w sobotę to robię dziką awanturę w ML. Tyle - roger and out :)

PS. Także Paladynko nie jesteś sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Magazyn: przyjęcie od kur. 09/12/2006 13:16:14 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
2 brak lokalizacji tel nie odpowiada 09/12/2006 12:20:00 Błędny adres, wymagany kontakt z biurem KRK
3 Magazyn: wydanie kurierowi 09/12/2006 10:09:50 Przesyłka wychodząca z sortowni KRK
4 Linehaul: przyjęcie 09/12/2006 08:21:31 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
5 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:38:54 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
6 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 20:32:48 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

Żadnego telefonu nie miałem i mam czekać do poniedziałku ? żal.pl Adres dobry nawet kod pocztowy tradegia ten Masterlink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwonie do Masterlinka nikt nie odbiera ... dzwonie na telefon dyżurny: 0502-777-117 odbiera face z pretensjami że jest w terenie i że mam dzwonić w poniedziałek bo nikogo nie ma w biurze ! lol ? to jest centrala w krakowie ?

Ja do poniedziałku czekać nie będę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie dojdzie bo magazyn dostał paczkę od kuriera o 13:16 , gdyż ten nie umie się posługiwać kodem adresowym :/ Przykre. . . GRATULUJE WYBORU MASTERLINK -- 1 osoba i to jeszcze w terenie w krakowskiej centrali no zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja u mnie - na stronie Masterlinka pojawia się informacja że przesyłka została wydana kurierowi. Dzwonię do Katowic, dostaję numer do kuriera. Dzwonię do kuriera, a on nie ma takiej paczki. Dzwonię do Katowic i po chwili się dowiaduje, że paczka została wydana za późno, że kurier pracuje do 14 i mi jej nie przywiezie. A kurier z Jaworzna który mógłby to zrobić, również mi tego nie przywiezie no i pani nic z tym nie zrobi, mogę co najwyżej zadzwonić sobie do Warszawy. W warszawie pani nic nie może zrobić, bo oddziałem doręczającym są Katowice. Przepraszam to ma być firma która jako atut przypisuje sobie niezawodność??? Prosiłbym o komentarz w tej kwestii od kogoś z CD-Projektu, bo tylko nadawca może złożyć reklamacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już dostałem LAWFUL GOOD, wszystko jest piękne a koszulka pasuje idealnie, idem gierać pozdrawiam wszystkich fanów tych co graja i jeszcze czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jeśli chodzi o ML to odbieranie telefonów w centrali - normalnie aż poświęciłem kiedyś (bodajże któryś piątek lub środa) trochę czasu żeby sie tam dodzwonić- i co? - i nic, po 30 minutach wiszenia na telefonie i słuchaniu dzielnie "witam w masterlink express, prosimy czekac na zgłoszenie sie operatora" zrezygnowałem. Nie rozumiem tylko dlaczego to się nazywa "express" :/

PS: Żeby było ciekawiej dzwoniłem z komórki więc troche mnie nabiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 14:21, nathanadler napisał:

Dobra muszę odszczekać podobno kurier ma być u mnie między 16-17 jak dojedzie to go wyściskam
:)


Pod którą centralę podchodzisz??? Bo ja w Katowickiej dowiedziałem się, że 14 jest końcem pracy kuriera - godziną świętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 14:23, KILLER-84 napisał:

> Dobra muszę odszczekać podobno kurier ma być u mnie między 16-17 jak dojedzie to go wyściskam

> :)

Pod którą centralę podchodzisz??? Bo ja w Katowickiej dowiedziałem się, że 14 jest końcem pracy
kuriera - godziną świętą.


Warszawa 1-KA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować