Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

ja mam gre, ale sobie nie pogram poniewaz tak mi sie tnie, mimo ze mam wymagania. pewnie mam zasyfiony windows ale co z tym zrobic?!heh..a taka mialem nadzieje xD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, pisałem. powiedzieli żebym wysłał to wymienią. to bardzo miłe z ich strony ale wolałbym żeby po prostu bardziej się przyłożyli pakują te "ekskluzywne wersje kolekcjonerskie [...] stworzone z niezwykłą dbałością o jakość".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 13:02, Eilene napisał:

A ja dostałam XL. Tą koszulke to chyba tacie podaruję...

poprosimy o zdjęcie taty w koszulce:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie, dlaczego tak się wszyscy rzucacie na masterlinka?? czyż opóźnienie nie było spowodowane przez "opóźniona kompletacja pudełek z EK prowadzona przez CD Projekt"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupi dostałem NWN2 CE. Nie rozumiem czemu chodząc w tej koszulce(XL) mama mówi że mam spódniczkę:\

Ale tak najbardziej to mi amulet nie pasuje, myślałem, że będzie juz na łańcuszku jak ze Śniącym w Ek Gothic 3:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie chce odebrać paczki to tylko sam sobie robi krzywdę - NWN jest wart każdych pieniędzy i każdego wysiłku w czekaniu na niego. Natomiast moja cierpliwość po prostu kończy się w momencie kiedy wydaję ciężko zarobione pieniądze (nie oszukujmy się, w moim wieku jeszcze dokłada się rodzicom emerytom do ich "dobrze płatnej starczej pensyjki") i zostaję olany przez gównianego doręczyciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obronca ML sie znalazl. ML dostal dzisiaj z rana wszytskie paczki, powysylane, z adnotacja dostarczenia w sobote, widac dla niektorych oddzialow tych paczek bylo za duzo wiec zaczeli przez telefon puszczac sciemy ze nie ma mozliwosc dowozu w sobote, a co najsmieszniejsze jak ktos pojechal odberac osobiscie to paczuszka miala piekna rozowa naklejke SOBOTA i napisane na adresie dostawa w Sobote. Wiec chyba logiczne jest ze ML zawala cala sprawe mimo tego ze kase dostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A uczyli w szkole drogi Mistic''u - czytaj ze zrozumieniem. Paczka, której nie przyjmiesz wróci do CDP nie do ML. Ich to generalnie rzecz biorąc chędoży - Twoja sprawa co z paczką zrobisz - oni pośredniczą w tym, żebyś ją dostał. Jakbyś nie zrozumiał to elegancko właśnie sobie jeżdżę po panach i paniach z ML :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze... O co ci chodzi? Nie pisalem do ciebie, ale do uzytkownika Thule, wejdz na forum a nie siedzisz w komentarzach i zobacz ze nie odpowiadalem na twoj post.
I mi rowniez nie podoba sie podejscie Masterlinka skoro lubi ludzi w konia, na paczkach jest naklejka SOBOTA, na karcie z adresem Dostawa w Sobote, a babka mowi ze nie wysla, to jest cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż - w sumie wieloznacznie napisałem na pierwszy rzut oka :) W każdym razie widocznie nie dopłacają pracownikom do usług okulistycznych (prawo pracy zdaje się tego wymaga) więc mają kłopoty ze wzrokiem. Swoje na ten i podobny temat usłyszała dzisiaj pani z infolinii więc w zasadzie czuję się spełniony - na forum masz wszystko opisane i czekam sobie na swoją paczkę. Trzeba będzie zawalić kilka nocy - ale taka cena NWN''a :) a tak mogłem zawalić weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam was z bluzkać czy co bo miało być dzis a przewidywany termin mam 11 grudnia - 12grudnia
myślałem, że dostane w piątek myślałem, że dostane w sbote nie wiem co mam myśleć!!
Jedno jest pewne słowa nie dotrzymójecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować