Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

mam pytanie. Bo nie mam jeszcze Ek (bo nie ma mnie w domu) ale czy ktos jest mi w stanie powiedziec jak niby objawiaja sie te dodatkowe rzeczy w grze??(tzn te przedmioty aura itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobijałem się na infolinie...potem dobijałem się do kuriera...w końcu dowiedziałem się że "No niestety nie zdążyłem dzisiaj dojechać..." pomijając to że Mikołów jest 20 min jazdy samochodem od Katowic. Pan grzecznie umówił się ze mną na poniedziałek...Jak wrócę do domu w poniedziałek i zobaczę avizo to wepchne mu je do gardła przy najbliższej okazji...

Pozatym życze powodzenia tym co jeszcze nie dostali bo pewnie Wasi kurierzy pewnie też już siedząc w domciach.

**** MasterLinkowi w ****

Życzę miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes, Yes, Yes, :)
Mam swoją NWN2 LG EK; :)))) Jednak Gram.Pl stanął na wysokości zadania, jeśli istotnie materiały z cdp dostał tak późno, a nie mam powodu by w to wątpić to zrobili wszystko by nam to wysłać jak tylko było to możliwe.

Piszę ten post głównie po to by przytoczyć słowa kuriera z Masterlink.
Powiedział, że w samym tylko Lublinie ma do dostarczenia kilkadziesiąt edycji pudełek z gram.pl - w sobotę nie miało iść nic innego więc domyślam się, że chodzi o edycję kolekcjonerską NWN2

Niestety ja dopiero teraz wróciłem z pracy i jeszcze nie zainstalowałem, ale zawartość pudełka jest OK. Biała koszulka leży jak ulał, smycz jest super, biały amulet będzie robił za breloczek - więc też się przyda - bardziej niż pierścień. Mam gości - więc mogę wypróbować jedynie CD z muzyką.

Było warto!
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:44, Michallov napisał:

Dobijałem się na infolinie...potem dobijałem się do kuriera...w końcu dowiedziałem się że "No
niestety nie zdążyłem dzisiaj dojechać..." pomijając to że Mikołów jest 20 min jazdy samochodem
od Katowic. Pan grzecznie umówił się ze mną na poniedziałek...Jak wrócę do domu w poniedziałek
i zobaczę avizo to wepchne mu je do gardła przy najbliższej okazji...

Pozatym życze powodzenia tym co jeszcze nie dostali bo pewnie Wasi kurierzy pewnie też już
siedząc w domciach.

**** MasterLinkowi w ****

Życzę miłego weekendu



Ja swego czasu mieszkałem w Katowicach i było tak że nawet i mi nie dowieźli przesyłki.. to jak nie potrafią rozwieźć przesyłek w mieście w którym mają urząd to co dopiero w miastach ościennych...
ehh szkoda gadać....
czekamy aż Palladynka zacznie ciskać piorunami niczym zeus...:)
Jeśli będzie trzeba dopingu to skoczę po pompony tylko ostrzegam..:D
Mam krzywe nogi..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni są naprawdę nieźli. To ja się tu awanturuję z nimi przez pól dnia o tą przesyłkę, dostaję odpowiedź że nie ponieważ magazyn za późno wydał (godz. 13, a kurier odbierał rano) to żaden kurier mi nie dowiezie bo o 14 kończą pracę. A tu nagle się okazuje że oni się umówili że mi dzisiaj nie przywiozą. I co najciekawsze mam robione co godzinę printscreeny stanu mojej przesyłki i jeszcze o 16:30 nic takiego nie było. A przy okazji wie ktoś czy za pomocą strony gram.pl da się wysłać maila z załącznikami (dołączyłbym kolekcje printscreenów).

1 Magazyn: przyjęcie od kur. 09/12/2006 16:49:54 Przesyłka wchodząca do sortowni KTW
2 dor.11.12.06 09/12/2006 15:00:00 Umówiony późniejszy termin doręczenia KTW
3 Magazyn: wydanie kurierowi 09/12/2006 13:01:44 Przesyłka wychodząca z sortowni KTW
4 Linehaul: przyjęcie 09/12/2006 08:29:32 Przesyłka wchodząca do sortowni KTW
5 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:41:46 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
6 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 21:19:21 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 16:48, KILLER-84 napisał:

1 Magazyn: przyjęcie od kur. 09/12/2006 16:49:54 Przesyłka wchodząca do sortowni KTW
2 dor.11.12.06 09/12/2006 15:00:00 Umówiony późniejszy termin doręczenia KTW
3 Magazyn: wydanie kurierowi 09/12/2006 13:01:44 Przesyłka wychodząca z sortowni KTW
4 Linehaul: przyjęcie 09/12/2006 08:29:32 Przesyłka wchodząca do sortowni KTW
5 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:41:46 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1

6 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 21:19:21 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

O pan z Katowic..:)
POwiem tylko tyle nie dziwię się takiej polityce bo miałem to samo..:):) mi podobno dostarczyli tylko że mnie nie było..:):) pewnie jakimś teleportem przeniosłem się z mieszkania w inne miejsce..:D takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem z okolic lodzi i tez jestem wkurzony po najpierw premiere przekladano, potem wysylke a teraz po prostu nas sie nie docenia bo nie chodzi mi oto ze nie dostalem jeszcze upragnionej EK ale chodzi o to ze jesli CDP nie bylo pewne czy dzisiaj dostana wszyscy to po rzucac czcze slowa na wiatr?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Świdnika, k. Lublina paczek bylo z 11-12. Z tego co widzialem to po odebraniu o 9:40 i podjechaniu pod moja chacjende o 10:05 zdazyl juz dwom osobom gry dostarczyc :-) Tak czy siak lubelski oddzial elegancko sie spisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przerwałem na chwilę przeglądanie forum żeby sprawdzić kto zadzwonił do mnie do drzwi. I me oczy ujrzały kuriera z moją świerzutką EK CE :D. mieszkam na zadupiu około 15 km od Gdańska ale jednak ją mam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, zacytuje newsa:
"zapewniając jednocześnie, że dołożymy wszelkich starań, by możliwie wszystkie pudełka z grą dotarły do adresatów w dniu jutrzejszym."

Z tego wynika wprost ze postaraj sie dostarczyc wszystkie paczki ale nie obiecali tego na 100% ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:53, Mistic napisał:

Hah, zacytuje newsa:
"zapewniając jednocześnie, że dołożymy wszelkich starań, by możliwie wszystkie pudełka z grą
dotarły do adresatów w dniu jutrzejszym."

Z tego wynika wprost ze postaraj sie dostarczyc wszystkie paczki ale nie obiecali tego na 100%
;-)

CZyli jak zawsze obiecanki macanki..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:51, marcelusVega napisał:

O pan z Katowic..:)
POwiem tylko tyle nie dziwię się takiej polityce bo miałem to samo..:):) mi podobno dostarczyli
tylko że mnie nie było..:):) pewnie jakimś teleportem przeniosłem się z mieszkania w inne miejsce..:D
takie życie


Nie z Katowic, lecz z okolic... nie wiem też nic o tym żebym miał jakieś korzenie szlacheckie ;). To że Katowicki oddział Masterlinka olewa wszystko równo to wiem od pierwszego telefonu jaki tam dzisiaj wykonałem. Pozostaje tylko pytanie czy CDP wyciągnie jakieś wnioski i konsekwencje, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać, że wbrew temu co mówił MasterLink na paczce jest nalepka z wielkim napisem na różowym tle "SOBOTA" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:55, Fujo napisał:

zapomniałem dodać, że wbrew temu co mówił MasterLink na paczce jest nalepka z wielkim napisem
na różowym tle "SOBOTA" :)

No fajnie że sobota ale kto powiedział że to sobota 9.12.06 może chodzi o sobotę 16.12.06..:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:53, Mistic napisał:

Hah, zacytuje newsa:
"zapewniając jednocześnie, że dołożymy wszelkich starań, by możliwie wszystkie pudełka z grą
dotarły do adresatów w dniu jutrzejszym."

Z tego wynika wprost ze postaraj sie dostarczyc wszystkie paczki ale nie obiecali tego na 100%
;-)


Tylko co właściwie wchodzi w te "wszelkie starania", bo jakoś nie odczuwało się, żeby ktokolwiek zainteresował się paczkami po oddaniu ich Masterlinkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować