Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2006 o 18:24, baru02 napisał:

Jestem jeszcze ciekaw na jakim etapie zatrzymały się wasze paczki. Moja na przykład od 8 godzin
jest razem z kurierem (przynajmniej nie utknęła w sortowni i dość długo miałem nadzieję, że
przyjdzie -.-).


Dokładnio to samo jest u mnie. Teoretycznie paczka całyczas jeżdzi z kurierem po krakowie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 . 09/12/2006 09:21:00 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
2 Przyjęcie linehaul 09/12/2006 01:21:53 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:48:54 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 20:23:09 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lp. Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 11,12,06 17-19 09/12/2006 12:57:00 Umówiony późniejszy termin doręczenia WA1
2 Linehaul: przyjęcie 09/12/2006 05:19:26 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:40:49 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 20:50:30 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lp.Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Linehaul: przyjęcie 09/12/2006 08:04:45 Przesyłka wchodząca do sortowni KTW
2 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:42:53 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
3 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 20:49:55 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

kupa śmiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Magazyn: przyjęcie od kur. 09/12/2006 18:00:44 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
2 nb 09/12/2006 15:30:00 Nieudana próba doręczenia WA2
3 Magazyn: wydanie kurierowi 09/12/2006 09:11:28 Przesyłka wychodząca z sortowni WA2
4 Przyjęcie linehaul 09/12/2006 01:21:05 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
5 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:40:57 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
6 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 20:35:07 Przesyłka wchodząca do sortowni

PARANOJA!SIEDZE MUREM W DOMU A OBSŁUGA KLIENTA NIE MOZE OD 16 SKONTAKTOWAC SIE Z KURIEREM BO ALBO JEST POZA ZASIEGIEM ALBO MA WYŁACZONY TELEFON!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistyc nie rozumiem po co sie pienisz masz ochotę być robiony w konia to proszę bardzo mnie sie to nie podoba uważam że jeśli zaproponowali mi kupno EK o określonej zawartości to tak ma być a nie po tym jak zapłaciłem oni zmieniają zdanie i dają mi coś innego.
Mów co chcesz ale to totalna Bezczelność !
Po co głupkowato pytasz po co mi tamte rzeczy to nie twój interes, równie dobrze mógłbym nie dostać żadnych Gadżetów nie mam 5 lat wiec bym sie nie popłakał, chodzi o fakt iż zostałem oszukany i tylko to sie liczy!
Nie rozumiem też po co narzekacie na ML tak na dobrą sprawę grę mieliśmy dostać kilka dni temu i jakby na to nie patrzeć to wina CD Projekt biorąc pod uwagę że to zdarza sie Notorycznie świadczy tylko i wyłącznie o CD Projekt że mają wszystko gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistyc nie rozumiem po co sie pienisz masz ochotę być robiony w konia to proszę bardzo mnie sie to nie podoba uważam że jeśli zaproponowali mi kupno EK o określonej zawartości to tak ma być a nie po tym jak zapłaciłem oni zmieniają zdanie i dają mi coś innego.
Mów co chcesz ale to totalna Bezczelność !
Po co głupkowato pytasz po co mi tamte rzeczy to nie twój interes, równie dobrze mógłbym nie dostać żadnych Gadżetów nie mam 5 lat wiec bym sie nie popłakał, chodzi o fakt iż zostałem oszukany i tylko to sie liczy!
Nie rozumiem też po co narzekacie na ML tak na dobrą sprawę grę mieliśmy dostać kilka dni temu i jakby na to nie patrzeć to wina CD Projekt biorąc pod uwagę że to zdarza sie Notorycznie świadczy tylko i wyłącznie o CD Projekt że mają wszystko gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie mam. Produkt owinięty w karton a na nim, sobota.Cool, otworzyłem karton i myśle sobie czy to faktycznie będzie białe czy daj Boże żółty Lawfull Good, no i jest Lawfull Good. Całość jest wypasiona.
Good job CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 18:49, Olobeam napisał:

No, nareszcie mam. Produkt owinięty w karton a na nim, sobota.Cool, otworzyłem karton i myśle
sobie czy to faktycznie będzie białe czy daj Boże żółty Lawfull Good, no i jest Lawfull Good.
Całość jest wypasiona.
Good job CDP :)


Dostałeś paczkę przed chwilą tzn. po 18, czy wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem kurierem w Wawie. Dlatego też wszedłem na tą stronę, żeby zobaczyć o co chodzi z przesyłkami z Cd projektu. Dziś tak wyszło, że miałem dyżur. Rano na magazynie było zatrzęsienie przesyłek z grami. Niestety ilość kurierów pracujących w sobotę jest za mała, żeby to wszystko można było ogarnąć, a nikt wcześniej nie poinformował nas, że taka sytuacja może mieć miejsce. Sam miałem kilkanaście takich przesyłek. Udało mi się doręczyć wszystkie, ale były problemy. Niestety nie wszyscy odbiorcy odbierają od razu telefony, albo oddzwaniają po 2 godzinach z pytaniem "Co ode mnie chciałeś w sobotę?"- to dziś usłyszałem. Nie denerwujcie się na kurierów, bo to naprawdę nie jest takie proste wszędzie dojechać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sado wydaje mi się, że od tego oczekiwania dostałeś pomieszania zmysłów. Dostajesz bogatszą edycję i jeszcze narzekasz. CDP nie zrobił nic, żebyś był na tym stratny. Także jak dla mnie to po prostu cholernie marudzisz i właśnie zachowujesz się jak taki 5cio latek, który dostał nieco inną grzechotkę niż chciał - nic, że lepsza, bogatsza, wyższej jakości - jest ciut inna - to jest be. Pathetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu otworzyłem :D dostałem przesyłke juz samego rana, ale cały dzien bylem poza domem i mama już zdążyła otworzyć i zapoznać się z zawartością :| no cóż... ale w końcu odpale mojego NWN :D

BTW. mógłby ktoś rzucić fotki jak wygląda edycja Lawful Good?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok
pisalem wczesniej o swoich prypetiach z master lina juz niemiecka firma
sasiad prcuje w master linku i rano mi powiedzial ze w sobote nikt nie pracujena ten rejon ja to wiedzialem o godzinie 10 , ale myslaem ze moze maja inny sytem ale to jest polska

poprostu master link ma w du . .. pie gram .pl a gram.pl ma nas w du..pie zaplaciles czakaj buraku

firma gram.pl jest prawie firma slowo prawie robi duza roznice

naszczescie mamy naszy suatkarzy ktozy pokonali japonje oni maj inne podejcie do klienta

przykre ze nie szanuja ludzi ktorzy maja kase i chca placic

mam nadzieje ze ich zasrany wiedzmin bedzie taka sama kicha ja to co rabja i sie tylko osmiesza co rabja caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bewolf widze że mamusia cię utrzymuje jeszcze.

Jak byś był na swoim to byś może trochę bardziej szanował swój czas i swoje pieniądze, może wymagał byś też poważnego i rzetelnego traktowania od firmy z którą zawierasz umowę (bo zamówienia na gram.pl to forma umowy jest w końcu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe, nie zostalem zrobiony w konia bo w przeciwienstwie do Ciebie wiedzialem co bedzie w EK, czym ty sie sugerowales? Skladem zagranicznego EK? No to gratuluje... Moze laskawie powiedz czego TY oczekiwales? Figurki i pierscionka nie ma, jest amulet/brelok,koszulka, smycz, NWN1 z dodatkami, mapa, artbook. Jedyne co sie nie zgadza to dwa badziewia zostaly usuniete i zastapione czym innym. A pudelko rozni sie jedynie brakiem wypuklosci przy jednym boku. Wielka mi tragedia.

Cytat z karty przedmiotu, tekst ten widnieje od czasu pojawienia sie mozliwosci zlozenia pre-ordera na ta edycje:
Dostępna w dwóch pudełkach do wyboru, wersja kolekcjonerska zawiera dodatkowo mapę, artbook oraz unikalne cechy w grze: nowy atut dodający bonus +1 do wszystkich rzutów na obronę, dwa specjalne przedmioty, dostęp do unikalnych broni oraz magiczną złotą aurę nad postacią gracza. W pudełku Edycji Kolekcjonerskiej wszyscy właściciele znajdą ponadto niespodziankę. Więcej szczegółów na temat polskiej premiery podamy wkrótce.

Dwa pudelka? - Są
Mapa? - Jest
Artbook? - Jest
Unikalne cechy w grze? - Są?
NIespodzianka rowniez jest.

http://www.gram.pl/news.asp?id=2360 - Pierwszy news o EK Neverwinter Nights 2. Wszystko sie zgadza, nie zapowiedziano nic czego nie dotrzymano.
http://www.gram.pl/news.asp?id=2910 - News oglaszajacy pierwotna zawartosc EK, rzeczywista zawartosc roznie sie tylko o mape jednak na oddzielnym papierze nie na instrukcji oraz NWN1 z dodatkami i nawet spolszczonymi najwiekszymi modulami a nie tylko podstawka. No wybacz ale jesli fakt ze dostajesz wiecej niz oczekiwales na poczatku jest dla ciebie taaaak bolesny to doprawdy wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 12:22, GuzikTheGreat napisał:


hmm sadzicie ze ten podpis jest odreczny ? mi sie wydaje ze to nadruk jest... :)


Podpisy sa na EK odreczne (o czym powinna byc informacja na tej karcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować