Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2006 o 18:27, Miśkov napisał:

> Jestem jeszcze ciekaw na jakim etapie zatrzymały się wasze paczki. Moja na przykład od
8 godzin
> jest razem z kurierem (przynajmniej nie utknęła w sortowni i dość długo miałem nadzieję,
że
> przyjdzie -.-).

Dokładnio to samo jest u mnie. Teoretycznie paczka całyczas jeżdzi z kurierem po krakowie.
:/


Moja też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Goatus bardzo mi przykro, ale niestety Twoja teoria legła w gruzach. Otóż mój drogi kolego nie, każdego 30 dnia miesiąca cierpliwie wyczekuję na nadejście mojego ulubionego święta - Matki Boskiej Pieniężnej - to taki dzień, kiedy konto zasila magiczna 4 cyfrowa kwota, która pozwala na opłacenie rachunków, godne życie przez najbliższy miesiąc i pozwala także trochę zaszaleć. Co do umowy - gratuluję, jeżeli zawierasz umowę w momencie, gdy nie znasz dokładnie jej warunków. Być może nie siedzisz już na garnuszku rodziców, jednak nadal jesteś naiwny niczym dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko zastanawia mnie jedna mała rzecz, czemu na karcie rejestracji elektronicznej pisze
pod kluczem NWN2 - EK - BIAŁA a nie na przykład ŻÓŁTA odnosząc się do Lawfull Good rzecz jasna, a może się poprostu czepiam byle czego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 19:04, Popiel napisał:

poprostu master link ma w du . .. pie gram .pl a gram.pl ma nas w du..pie zaplaciles czakaj
buraku

firma gram.pl jest prawie firma slowo prawie robi duza roznice

naszczescie mamy naszy suatkarzy ktozy pokonali japonje oni maj inne podejcie do klienta

przykre ze nie szanuja ludzi ktorzy maja kase i chca placic


Latwo jest oskarzac, trudniej pewne rzeczy zauwazac. Bardzo szanujemy naszych klientow. I wlasnie dlatego kilka osob z cedepe przez ostatnie kilkadziesiat godzin w zupelnie pozapracowych godzinach odpisuje tu na Wasze posty, aby maksymalnie naprawic to co zepsulismy i abyscie majac informacje mniej sie denerwowali.

Ale latwo jest tego nie zauwazyc i pojechac po wszystkim i wszystkich.

Rzeczywistosc nie wirtualna i dowiezienie prawie 2000 paczek w sobote to duza operacja, jak widac czesciowo sie udala. Czesciowo niestety nie. Ale na pewno nie mozna mowic, ze ktos sie tu nie stara i olewa sprawe.
Nawet sam kurier masterlinka sie tu pojawil:) A i tez osoba ktora mowila, ze w Lublinie mialy byc wpierw EK rozwozone przed innymi paczkami. Naprawde robimy wszystko aby naprawic swoje bledy.

Bardzo mi jednak przykro, ze nie do wszystkich gry doszly dzis:(

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 19:42, Mike napisał:


> poprostu master link ma w du . .. pie gram .pl a gram.pl ma nas w du..pie zaplaciles
czakaj
> buraku
>
> firma gram.pl jest prawie firma slowo prawie robi duza roznice
>
> naszczescie mamy naszy suatkarzy ktozy pokonali japonje oni maj inne podejcie do klienta

>
> przykre ze nie szanuja ludzi ktorzy maja kase i chca placic

Latwo jest oskarzac, trudniej pewne rzeczy zauwazac. Bardzo szanujemy naszych klientow. I wlasnie
dlatego kilka osob z cedepe przez ostatnie kilkadziesiat godzin w zupelnie pozapracowych godzinach
odpisuje tu na Wasze posty, aby maksymalnie naprawic to co zepsulismy i abyscie majac informacje
mniej sie denerwowali.

Ale latwo jest tego nie zauwazyc i pojechac po wszystkim i wszystkich.

Rzeczywistosc nie wirtualna i dowiezienie prawie 2000 paczek w sobote to duza operacja, jak
widac czesciowo sie udala. Czesciowo niestety nie. Ale na pewno nie mozna mowic, ze ktos sie
tu nie stara i olewa sprawe.
Nawet sam kurier masterlinka sie tu pojawil:) A i tez osoba ktora mowila, ze w Lublinie mialy
byc wpierw EK rozwozone przed innymi paczkami. Naprawde robimy wszystko aby naprawic swoje
bledy.

Bardzo mi jednak przykro, ze nie do wszystkich gry doszly dzis:(

M.


Kwestia polega na tym, że w masterlinku, zostałem dwa razy okłamany, że nie ma na mojej przesyłce dostarczenia w sobotę. Interesuje mnie, czy coś z tym zamierzacie zrobić. Komuś płacicie za usługę, a oni maja w czterech literach Waszych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 19:24, Mike napisał:


>
> hmm sadzicie ze ten podpis jest odreczny ? mi sie wydaje ze to nadruk jest... :)

Podpisy sa na EK odreczne (o czym powinna byc informacja na tej karcie).

Na mojej jest tylko zwykły czarny imprint taki jak na czekach korporacyjnych.
Odręczny był by długopisem, niekoniecznie czarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałbym, gdybym został poinformowaniu, że z przyczyn logistycznych nie są w stanie wywiązać się z dzisiejszej przesyłki. Tu chodzi minimum przyzwoitości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 17:19, Sado82 napisał:

Tak... Wszelkie starania to oni dokładają odkąd pamiętam ale teraz to już szczyt chamstwa i
bezczelności ! Nie dość że grę dostałem po Premierze to jeszcze po potwierdzeniu zamówienia
( zapłaceniu za nie ) zmienili opakowanie i zawartość ! Jak by na to nie patrzeć to Oszustwo
!
Do tego pomijając fakt że dla mnie zawartość jest Shitowata to jakość wykonania jest Żałosna.


Skoro jakosc jest zalosna, wykonanie shitowe, to nasze EK wbrew opinii innych userow Ci nie leza, moze lepiej zamawiac zwykle? A co do Twoich zarzutow to nie maja one pokrycia w rzeczywistosci. I nazywanie tego chamstwem i bezczelnoscia, moim zdaniem jest duzym naduzyciem. I moze nie zastanawiasz sie jak sie czuja druga strona gdy wypowiadasz takie slowa, ale wierz mi, ze sam nie chcialbys byc obiektem tak niesprawiedliwej oceny...

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 18:14, smolen napisał:

Ja należę do tych "szczęśliwców" co zostali OLANI. Dodam tylko od siebie, że taka sytuacja,
gdzie jesteś robiony na szaro jest po prostu ŻENUJĄCA. Chodzi tu oczywiście o firmę kurierską,
bo mogę się założyć, że jak dostanę paczkę w poniedziałek, to się okaże, że widnieje napis
SOBOTA.


Mysle, ze problem wyniknal ze zbyt duzej ilosci paczek w stosunku do mozliwosci kurierow, nawet gdy mieli oni priorytet na EK wzgledem innych paczek.

Dnia 09.12.2006 o 18:14, smolen napisał:

oczach wielu ludzi. Trzeba być chyba ślepym i głuchym, żeby nie widzieć co się dzieje. Skoro
taką firmę jak Wasza, kurier traktuje jak przysłowiowe g.., a Wy nic nie robicie, to brak słów
na to i tyle.


Robimy bardzo duzo, gdybysmy nie robili to paczki wciaz by rozwozil UPS. My sie tu nie wywnetrzamy z naszych relacji z partnerami. Ale wierz mi, ze potrafimy dociekac naszych praw rownie intensywnie jak Wy swoich.

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uznaje ze jest to jedna z rzeczy ktora dostalem a ktorej nie wymieniono ;-) Wystarczy mi fajna koszulka i wystrzalowa smycz ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W opisie drogi przesyłki mam "odmowa przyjęcia - brak gotówki". Dobre sobie :D

No ale na papierze się zgadza. Kurier był w sobotę klient odmówił przyjęcia i gra muzyka. Będzie to on sprawdzał a nawet jak - to się będziemy martwić jak będzie problemy robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 17:01, marcelusVega napisał:

> Tylko dlaczego czytając posty na forum odnoszę wrażenie że to nie pierwszy raz???
może CD-P mysli ze jesteśmy ciemną masą, zresztą tutaj to fajnie widać, każdy jęczy do czasu
aż przesyłki nie dostanie a jak dostanie to jużto olewa i podskakuje do góry z radości o wszystkim
zapominając....


:)) Jasssne myslimy, ze nasi klienci to sa jak rekiny, pamietaja tylko ostatnich pare chwil:)

Niestety wpadek z preorderami zdarzylo sie kilka tej jesieni. To niestety prawda. Niemniej tak jak Wy o tym bedziecie pamietac, tak my bedziemy ciezko kombinowac jak udoskonalic caly system i mysle, ze bedziecie mogli to ocenic juz po pierwszych premierach 2007 (Jade i Broken).

Pozdr.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z sytuacji z Masterlinkiem proponuję wyciągnąć wnioski, tu polecam lekturę: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2695&pid=2686.
Sytuacja z wpisywaniem w historii paczki, że klient sugerował coś jest nagminną praktyką, a jeżeli sugerował to to przeważnie i tak co innego niż twierdzą pracownicy ML.

Ostatnio jak odpowiednio ostro potraktowałem profilaktycznie ML przed dostawą Medievala to się postarali, ale rok temu AoE3 pięć dni podróżował po samym Poznaniu (podczas gdy ja ustalałem termin wieczorny dnia tego co przesyłka dotarła do Poznania i dostałem jeszcze niby potwierdzenie że tak dostarczą ale na próżno czkałem tegoż i następne dni).

Dodatkowo proponuję poprawę stosunków z klientami, bo ostatnio nagminnie nie uzyskuję odpowiedzi na maile, w sprawach około zamówieniowych ( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2695&pid=2687).
Jak się nie wyrabia pani Katarzyna to może należy pomyśleć o zatrudnieniu dodatkowych osób! Bo ostatnio moja negatywna opinia o CDP się umacnia co będzie skutkowało drastycznym ograniczeniem zamówień, do tej pory regularnie składanych. Po prostu odnoszę wrażenie, że robi mi się wielką łaskę, zapominając kto tu jest klientem i co on oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 16:20, Deathscythe napisał:

oznacza to jako zły adres. Nie było takich problemów ani z DHL, ani z UPS, o Poczcie Polskiej
nie wspominając
.


No to jest mala nad interpretacja. Reklamacji Poczty i UPS jest duzo wiecej. DHL rzeczywiscie jest podobno dobry, o czym bedziemy pamietac;)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mike ---> Tak jak napisałem kilka postów wyżej, ja to rozumie, że to jest duże przedsięwzięcie logistyczne. Nie mam pretensji, że się spóźniliście z wysyłką, zdarza się. Już wczoraj pisałem, że świat się od tego nie zawali. Paczkę mogę odebrać spokojnie w Poniedziałek. Ja nie lubię jak ktoś robi ze mnie głupka, a tak się zachowała firma kurierska. Wystarczyło gdyby powiedzieli, że się nie wyrobią i tyle. Ale jeżeli ktoś przez telefon mi mówi, że sprawdził na paczce i nie ma napisu, dostarczyć w sobotę, to chyba coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 16:53, marcelusVega napisał:

> Z tego wynika wprost ze postaraj sie dostarczyc wszystkie paczki ale nie obiecali tego
na 100%
> ;-)
CZyli jak zawsze obiecanki macanki..:)


Wiesz, jakbysmy mogli obiecac, to bysmy to zrobili. Nie mamy bezposredniego wplywu na dostarczenia i mimo maksymalnego priorytety na dostarczenia EK, wiedzielismy, ze osiagniecie 100% dostaw w jedna sobote jest niemozliwe (niestety!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować