Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2006 o 19:58, mbuszmen napisał:

To jak mamy przedstawiciela CDP to mam pytanie co się stanie jak w poniedziałek odmówię odbioru
przesyłki?


Gra wroci do nas a pieniazki zostana Ci zwrocone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 19:45, smolen napisał:


Kwestia polega na tym, że w masterlinku, zostałem dwa razy okłamany, że nie ma na mojej przesyłce
dostarczenia w sobotę. Interesuje mnie, czy coś z tym zamierzacie zrobić. Komuś płacicie za
usługę, a oni maja w czterech literach Waszych klientów.


Mysle, ze nie jest to kwestia klamstwa, tylko bledu. Wszak wszyscy jestesmy ludzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 19:53, Yancy napisał:

W opisie drogi przesyłki mam "odmowa przyjęcia - brak gotówki". Dobre sobie :D

No ale na papierze się zgadza. Kurier był w sobotę klient odmówił przyjęcia i gra muzyka. Będzie
to on sprawdzał a nawet jak - to się będziemy martwić jak będzie problemy robił.


Mysle, ze jest to taki zwyczaj kurierow gdy po prostu sie nie wyrobia. Swoja droga zwyczaj ten dokladnie zbadamy, bo wydaje mi sie, ze wiem skad sie on bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra słuchajcie wszyscy, zdarzyło się tak, że termin nie został dotrzymany. Ale nie linczujmy ludzi z cd projekt. To przecież dzięki nim mamy takie fajne bogate i dobrze spolonizowane i zdubingowane edycje gier. Chłopaki i Dziewczyny z cd projekt. Nie przejmujcie się i dalej starajcie się o edycje kolekcjonerskie w przyszłości. A tak na marginesie to dodatki w diamentowej edycji nwn to nie wszystkie jakie sie ukazały : jest jeszcze Infinite Dungeons, Wyvern Crown i Pirates of the Sword Coast:)

Wydacie je kiedyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mike ty chyba pracujesz 24H/dobę :D W każdym razie chciałem Tobie podziękować, bo jesteś chyba jedynym źródłem informacji na forum.

Co do wszystkich pieniaczy, wiem, że oczekiwanie, na ukochaną grę może doprowadzić do białej gorączki, ale na litość, doceńcie to, że Mike siedzi teraz przed kompem i cierpliwie odpowiada na wsze pytani, znosi obelgi, a to wszystko w sobotni wieczór. Wiec odpuscie nieco z wyzwiskami, można narzekac, ale jednoczesnie trzymac fason.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 19:55, PioMrex napisał:

Jak się nie wyrabia pani Katarzyna to może należy pomyśleć o zatrudnieniu dodatkowych osób!


Srednio przybywa nam ostatnio 2-5 osob miesiecznie i np wsparcie dla Kasi w styczniu pojawi sie w postaci dwoch kolejnych osob. Ale takie rzeczy nie dzieja sie z dnia na dzien...

Dnia 09.12.2006 o 19:55, PioMrex napisał:

Bo ostatnio moja negatywna opinia o CDP się umacnia co będzie skutkowało drastycznym ograniczeniem
zamówień, do tej pory regularnie składanych. Po prostu odnoszę wrażenie, że robi mi się wielką
łaskę, zapominając kto tu jest klientem i co on oczekuje.


M.in. dlatego tu jestem aby bylo widac, ze to nie kwestia laski, tylko tego, ze choc sie staramy bardzo mocno, nie wszystko nam sie udaje tak jak bysmy chcieli.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 20:22, Mike napisał:

> Kwestia polega na tym, że w masterlinku, zostałem dwa razy okłamany, że nie ma na mojej
przesyłce
> dostarczenia w sobotę. Interesuje mnie, czy coś z tym zamierzacie zrobić. Komuś płacicie
za
> usługę, a oni maja w czterech literach Waszych klientów.

Mysle, ze nie jest to kwestia klamstwa, tylko bledu. Wszak wszyscy jestesmy ludzmi...


To może być pomyłka, ale czy napisanie na przykład, że "Nieudana próba doręczenia", a ktoś siedział w domu to nie przypadkiem niezgodność z rzeczywistością? Według najprostrzej definicji prawdy czyli zgodności z rzeczywistością jest to kłamstwem więc tutaj nie ma dyskusji, bo to nie zwykła pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,

Dnia 09.12.2006 o 19:58, smolen napisał:

że się nie wyrobią i tyle. Ale jeżeli ktoś przez telefon mi mówi, że sprawdził na paczce i
nie ma napisu, dostarczyć w sobotę, to chyba coś jest nie tak.


Jasne rozumiem. Nie tylko CDP robi bledy. Mysle, ze oni sami o tym nie wiedzieli do momentu jak sie nie wyrobili z dowiezieniem...

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 20:22, Mike napisał:


>
> Kwestia polega na tym, że w masterlinku, zostałem dwa razy okłamany, że nie ma na mojej
przesyłce
> dostarczenia w sobotę. Interesuje mnie, czy coś z tym zamierzacie zrobić. Komuś płacicie
za
> usługę, a oni maja w czterech literach Waszych klientów.

Mysle, ze nie jest to kwestia klamstwa, tylko bledu. Wszak wszyscy jestesmy ludzmi...



Mike ---> Czy błędem nazywasz stwierdzenie Pani, że sprawdzone było na paczce i takiej adnotacji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi, że w 24h, czy 48h, pre-orderów z pierwszego rzutu brakło na dobry tydzień wcześniej. Pod uwagę bierze się przypadek najgorszy a nie że "jeszcze w czwartek rano sadzilismy".

Przepraszam, czy uzyskam odpowiedź na resztę poruszanych przeze mnie kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dzisiaj musiałam się samodzielnie pofatygować do siedziby MasterLinka żeby odebrać moją EK. Wcześniej wysłałam informację do CDProjektu, ale muszę chyba cofnąć to co było tam napisane. Otóż po przyjechaniu do ML i dostaniu do rąk mojej przesyłki zobaczyłam na niej wielką różową kartkę z napisem SOBOTA. A pani przy ladzie uparcie wmawiała, żeście nie wykupili usługi. W tym momencie nie mogę chyba winić CDP, więc przepraszam. Spróbujcie zrobić coś z tą firmą może, bo wpieranie takich bzdur w żywe oczy klienta jest conajmniej... dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 20:08, Guayar napisał:


w sumie mi wisi kiedy dostanę swoją EK, ale zaniepokoiła mnie jedna rzecz - wpisy w statusach
ludzi, a niezgodne z prawdą.


Nas to tez niepokoi i postaramy sie aby tak sie nie dzialo, bo przy online''owym sledzeniu przesylek mozna sie niezle wkurzyc.

Niemniej jesli chodzi o analize statystyk z naszej strony to nie ma problemu. Dla nas liczy sie skutecznosc dostarczenia. Czyli analizujemy ilosc paczek dostarczonych wzgledem niedostarczonych. Niedostarczone sa problemem firmy kurierskiej niezaleznie od przyczyny...
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Mike, nie musicie się z niczego spowiadać, swoją drogą poczekać 2 dni dłużej to żaden wyczyn przecież prawda:)? Aha i powiedz mi co z tymi dodatkami do NWN 1. Infinite Dungeons, Pirates of the Sword Coast i Wyvern Caverns

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 20:14, KILLER-84 napisał:

Co do tego priorytetu jak już pisałęm ileś tam stron wcześniej. Pani w oddziale Katowickim
powiedziała mi, że na mojej przesyłce nie widnieje żadna adnotacja że ma być w sobotę. Centrala
Warszawska firmy to potwierdziła. Tak było do 13. Nagle pojawia się, że moja paczka została
wydana kurierowi (13:01). Dzwonię do kuriera i dowiaduje się, że on paczki odbierał rano i
nie ma takiej paczki i że wraca właśnie do Katowic bo o 14 kończy pracę.

Dzieki za dokladne info, postaramy sie to wykorzystac jako przyklad.

Niestety wyglada na to, ze Twoj przypadek to przyklad poleczenia zaniedbania z pechem mimo Twojej mega proaktywnej postawy. Mam nadzieje, ze odosobniony, co sprawdzimy juz wkrotce (cos czuje, ze w okolicach Katowic nie jestes jedyny...)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 20:17, Ilona napisał:

A grafika mapy wygląda jakby ktoś ją powiększał przez bicubic i puścił z pięć razy mediana.
Nie oszukujmy się. Kto ma np. którąś EK GuildWars niech sobie porówna. Gdzie ten prestiż?


Przykro mi, ze zawiedlismy Cie jakoscia. Do EK zawsze przykladamy duzo wagi i uwagi.
Jesli chcesz mozemy Ci podeslac nowe pudlo, w miejsce Twojego uszkodzonego?

Ciekaw jestem jak innym sie podoba sposob mocowania plyt. Mi osobiscie wydal sie tez nieco ekstrawagancki...

No i czy rzeczywiscie te instrukcje sprezynkowe sie nie sprawdzaja? Kazda "sprezynka" kosztuje ladnych kilka zlotych i nie po to za to placimy aby kartki wypadaly...

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 20:35, Mike napisał:

Dzieki za dokladne info, postaramy sie to wykorzystac jako przyklad.

Niestety wyglada na to, ze Twoj przypadek to przyklad poleczenia zaniedbania z pechem mimo
Twojej mega proaktywnej postawy. Mam nadzieje, ze odosobniony, co sprawdzimy juz wkrotce (cos
czuje, ze w okolicach Katowic nie jestes jedyny...)

M.


Zawsze do usług ;). W razie czego mam jeszcze screeny z 13:30, 14:29 i 15:29. Streszczając to, co ludzie napisali w tym temacie wydaje się, że największe problemy to Warszawa i Kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 20:35, Mike napisał:

Dzieki za dokladne info, postaramy sie to wykorzystac jako przyklad.

Niestety wyglada na to, ze Twoj przypadek to przyklad poleczenia zaniedbania z pechem mimo
Twojej mega proaktywnej postawy. Mam nadzieje, ze odosobniony, co sprawdzimy juz wkrotce (cos
czuje, ze w okolicach Katowic nie jestes jedyny...)


Tu jest dodatkowy materiał przydatny do studium przypadków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

reasumując, bo nie chcę niepotrzebnie zaśmiecać forum. Rano o 8:00 zadzwoniłem do masterlinka, żeby zmienić adres dostarczenia, gdyż na zamówieniu jest adres firmowy. Nagle następuje obudzenie, gdy Pani mówi, że paczka nie będzie dostarczona dzisiaj, bo nie ma takiej adnotacji. poczułem się zrobiony w "bambuko" przez gram.pl. Jednak po wejściu na forum, okazało się jednak, że taka adnotacja istnieje. Dzwonie jak jakiś upierdliwiec drugi raz i proszę o sprawdzenie, bo musi być adnotacja. Czkam kilka minut na słuchawce i otrzymuję informację, że nie ma. Zrobiono ze mnie idiotę.

Tak jak już wspominam kilka razy. Nie mam za złe, że nie otrzymałem dzisiaj przesyłki. Mogę nawet odebrać ją za kilka dni. Nie czepiam się ani CD projekt, ani gram.pl, nie czepiałbym się masterlinka, gdybym został poinformowany, że nie mają ludzi i się nie wyrobią. Chodzi mi o to, że zostałem OKŁAMANY przez niekompetentne osoby z firmy kurierskiej. Na marginesie dodam, że nie trawie ludzi, którzy okradają swoich zleceniodawców, czy też pracodawców. A oni właśnie w taki sposób, postępują w stosunku co do Waszych firm. Wiele osób pisało, że dostaniecie wyniki, które nie będą się pokrywały z rzeczywistością. Czy rzeczywiście chcecie komuś płacić, za usługę której nie wykonali.

To by chyba było na tyle.
BTW. Wspieram polskich wydawców i będę wspierał, zakupując produkty. Ale nie dajcie się mówiąc kolokwialnie robić w balona. Przez to tracicie i tak wcale nie za wielką rzeszę ludzi kupujących gry w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować