Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2006 o 20:38, KILLER-84 napisał:

Streszczając
to, co ludzie napisali w tym temacie wydaje się, że największe problemy to Warszawa i Kraków.


W Krakowie (przynajmniej u mnie) ciągle u kuriera jest, może jeszcze dojedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Mike

Niesprawiedliwej a to dobre !
Rozumiesz to że po 1 primo to grę dostaliśmy po premierze a nie 2 dni przed?
Po 2 primo wykonanie EK jest Shitowate porównaj je sobie z EK Nightfal jest różnica?
Co do podpisu OK może być odręczny mam obie wersje EK Good i Evil i faktycznie różnią sie.
Tych uchybień jest więcej ale o pisaniu o wszystkim niema sensu bo i tak wy CD Projekt i tacy jak Mistic powiedzą że niema sprawy że nic sie nie stało wszystko im sie podoba i w ogóle jest git.
Ale moich słów nie cofam tak czy inaczej odwaliliście kawał Shitowatej roboty do tego zrobiliście nas w Balona i dziwie sie że czujecie sie dotknięci bo zasłużyliście sobie na taką krytykę.
Radze wyciągnąć wnioski i zrobić coś w kierunku poprawy.
Mam nadzieje że co mądrzejsi gracze zapamiętają wam to jak nas potraktowaliście wydając NWN2 EK i na następny x będą ostrożniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 20:25, boogie85 napisał:

Mike ty chyba pracujesz 24H/dobę :D W każdym razie chciałem Tobie podziękować, bo jesteś chyba
jedynym źródłem informacji na forum.


Absolutnie nie jedynym, rano przemknal tu Venom z garscia bardzo konkretnych infomracji. Wczorej po poludniu i wieczorem tez bylo kilka osob z gram i migem szef dzialu gier PC tez troche poodpisywal. Tak wiec troche tu nas jest. Ja jedynie uparty jestem i jak juz zaczne odpisywac, to sporo tego wychodzi. A to dlatego, ze wydaje mi sie, ze tak szybko pisze, ze raz dwa wsz odpowiem, ale nie zupelnie tak jest jak zerkam na zegarek:)

(ulatwiona mam tez kwestie ze wzgledow prywatnych, nie bede wchodzi w sczegoly, ale chwilowo folguje sobie jesli chodzi o godzinki i czas przed kompem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 20:26, Guayar napisał:

prawdy czyli zgodności z rzeczywistością jest to kłamstwem więc tutaj nie ma dyskusji, bo
to nie zwykła pomyłka


Tak jak pisalem jest to zastanawiajace. Lepiej aby informacje w systemie online zgadzaly sie z rzeczywistoscia, bo inaczej to bardzo niemilo wprowadza sie w blad (typu wyskoczylem po cole do sklepu obok, ai potem czytam, ze kurier nikogo nie zastal w domu, i pluje sobie w brode, ze nie poszedlem po cole 15 min pozniej;) a tak naprawde to kuriera i tak nie bylo...)

Bedziemy sprawe wyjasniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 20:24, Bieciu1 napisał:

Nie przejmujcie się i dalej starajcie
się o edycje kolekcjonerskie w przyszłości.


Przejmujemy sie i bedziemy sie starac bardzo mocno w przyszlosci. Nie ma obaw. Zreszta my naszych klientow juz troche znamy i z tych dobrych i z tych zlych stron;)

A tak na marginesie to dodatki w diamentowej edycji

Dnia 09.12.2006 o 20:24, Bieciu1 napisał:

nwn to nie wszystkie jakie sie ukazały : jest jeszcze Infinite Dungeons, Wyvern Crown i Pirates
of the Sword Coast:)

Wydacie je kiedyś ?


A tego to nie wiem. Migem by sie przydal. Nie wiem jak jest z prawami do nich, ale jesli nie sa w jakichs dziwnych rekach, to zawsze istnieje szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 20:27, smolen napisał:

Mike ---> Czy błędem nazywasz stwierdzenie Pani, że sprawdzone było na paczce i takiej adnotacji
nie ma.


Moze nie bylo, bo moze ktos przed nia zrobil blad i na tej konkretnej paczce nie napisal? Naprawde nie wiem. W sumie to zawsze mam wiare w ludzi, dlatego wpierw wole uznac za blad, a dopiero w drugiej kolejnosci doszukiwac sie swiadomego zlego dzialania...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 20:31, PioMrex napisał:

Przepraszam, widzę, że sukcesywnie starasz się odpowiadać. :)


Thnx! Mimo uslyszec tez czasem cos w druga strone:)

Ale zaraz koncze bo mi rece odpadna;)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze to samo co wcześniej mieszkam 10 km od Krakowa i proszę prosty wałek firmy :
Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Magazyn: przyjęcie od kur. 09/12/2006 13:16:14 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
2 brak lokalizacji tel nie odpowiada 09/12/2006 12:20:00 Błędny adres, wymagany kontakt z biurem KRK
3 Magazyn: wydanie kurierowi 09/12/2006 10:09:50 Przesyłka wychodząca z sortowni KRK
4 Linehaul: przyjęcie 09/12/2006 08:21:31 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
5 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:38:54 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
6 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 20:32:48 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

hmm jak kapuje kurier niby się kontaktował co jest kłamstwem gdyż nie mam ani żadnej wiadomości na sekretarce a pod telefonym byłem cały czas co Ciekawe jak patrzyłem na status zamówienia o 12:46 to jeszcze nie było :
2 brak lokalizacji tel nie odpowiada 09/12/2006 12:20:00 Błędny adres, wymagany kontakt z biurem KRK

Zadzwoniłem do centrali nikt nie odbiera do kuriera ten mi mówi że on teraz jest w terenie więc nie może sprawdzić mojej paczki !?!? ( 1 osoba pracuje w krakowie ?! ZONK ) Aby było śmiechowo dzwoniłem jakos koło 14:6 i następnie po 15:00 gdzie grubo pojechałem po kolesiu który twierdzi że pracuje do 14 i mam dzwonić w poniedziałek.

Wniosek ? błędne informacje w systemie to raz a dwa to kurier nie był w miejscowości gdzie mieszkam, gdyż była już sytuacja z kurierami to albo pytali się w sklepie gdzie dostawali dokładne info bo mieszkam zaraz obok albo posiadali umiejętność czytania dużej tablicy obok gównej drogi ,, GABINET STOMATOLOGICZNY <tutaj adres i nr domu>) więc teraz pytanie ile osob z krakowa lub okolic dostało dziś NWN 2 eK ?! Mam wrażenie że kurier nie wyjechał poza Kraków nie oszukujmy się takie realia gdyż jestem aktywny na allegro i poczta polska lepiej się spisuje a podałem w TYM PRZYPADKU ZNAJAC ML DOKLADNY ADRES Z POCZTĄ.

Wnioski się wysuwają same ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 20:28, PioMrex napisał:

Nikt nie mówi, że w 24h, czy 48h, pre-orderów z pierwszego rzutu brakło na dobry tydzień wcześniej.
Pod uwagę bierze się przypadek najgorszy a nie że "jeszcze w czwartek rano sadzilismy".


Mysmy nie sadzili bylo to nam obiecane przez firme zajmujaca sie kompletowaniem zestawow:-\
Wiesz, to troche tak jest, ze nie jest sie w stanie przewidziec wszystkich mozliwych problemow, zwlaszcza jak wielkie premiery sa praktycznie co tydzien i nie ma czasu nawet glebszego oddechu wziac...

Dnia 09.12.2006 o 20:28, PioMrex napisał:

Przepraszam, czy uzyskam odpowiedź na resztę poruszanych przeze mnie kwestii?


Boje sie, ze je przeoczylem i raczej w gaszczu juz ich nie odnajde. O co chodzilo?

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze poproszę o ustosunkowanie się do drugiego fragmentu tego mojego postu ( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15804&u=59) z tego wątku.
Podkreślam, mam ZE NWN1, ale na CDkach, więc o zakupie EK NWN 2 zdecydowało dodanie wersji NWN 1 na DVD (bo oszczędzi mi to miejsca, w "pudłach muzealnych") i oczekiwałem że będą tam materiały drukowane z Platyny (tzn. całe takie pudełko z całą zawartością, jak w platynie, bo tak wynikąło z informacji telefonicznej i na tej podstawie potwierdziłem zamówienie), więc mam nadzieję, że przynajmniej te "papierki" postawi CDP na FTPie w postaci PDFów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się czuje bardzo oszukany przez CDP , który jak to gorliwie zapowiadał, że wszyscy otrzymają paczki w soboty a tu jak widać ML olał CDP a CDP olał nas z EK. Panowie trochę szacunku dla klientów i proszę zmienić współpracownika bo udowodniłem ich kłamstwo w krk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mike,
Mam na imie Karolina i pozwoliła sobie odezwac sie z profilu mojego narzeczonego poniewaz to ja jestem ta połówka która z niecierpliwoscia wyczekuje EK:)
Podejrzewam iz moja historia mniej wiecej przypomina ta reszty forumowiczów.
Nie wdajac sie w szczegóły,mam kilka uwag-pytan i bardzo prosze o odpowiedz:
1)DLACZEGO GRAM.PL ZOBOWIAZAŁO SIE DO DOSTARCZENIA EK NA 2 DNI PRZED PREMIERA ZAPISEM KTORY W TEJ CHWILI CUDOWNIE ZNIKNAŁ:)
2)SERDECZNIE POLECAM ZWRÓCENIE SIE DO PANI MAŁGORZATY SZANEJCH,kierwnika działu obsługi klienta Masterlink o odsłuchanie prowadzonych przeze mnie rozmów z pracownikami niura obsługi kiienta.
Rano obiecano nam telefonicznie dostawe miedzy 15 a 16-sta.O 15.30 narzeczony dowiedział sie ze ..kurierowi zepsuł sie samochód,10 minut poznije usłyszałam w słuchawce ze kurier z przyczyn technicznych nie dotrez do mnie...wycisnieta jak cytrynka biedna pani telefonistka przyznała sie ze kurier stoi w korku.Przez nastepne 2 godziny nie mozna było sie z nim skontaktowac telefonicznie.o 18.30 paczka wrociła do sortowni.
Nie chciano podac mi bezposredniego telefonu do kuriera,ani skontaktowac z przeozonym przed poniedziałkiem.Kurier istnieje dla nie jedynie jako nrJB2,nazwiska równiez nie chciano mi podac.
Nie udaje ze jestem aniołkiiem,przyznaje troszke sie paniom i panom oberwało(w granicahc kultury rzecz jasna)
Pytam:CO CDP MA ZAMIAR W TEJ SPRAWIE ZROBIC?
Bo krótko mówiac ,gdyby nie t ze mieszkam w Legionowie juz dzis pognałabym do Empiku,a tak...uczynie to..jutro.
Pozdrawiam
Karolina vel Feliosal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 20:41, smolen napisał:

w taki sposób, postępują w stosunku co do Waszych firm. Wiele osób pisało, że dostaniecie wyniki,
które nie będą się pokrywały z rzeczywistością. Czy rzeczywiście chcecie komuś płacić, za usługę
której nie wykonali.


Sprawdzimy jak to bylo z tymi adnotacjami. Niedobrze by bylo aby czesc niedoreczen byla z powodu braku dopisku!

Sadze tez, ze przy wyborze firmy kurierskiej w na rok 2007 sprawne dostarczanie w sobote znajdzie sie na liscie rzeczy ktore maja spora wage przy wyborze oferty (my regularnie sprawdzamy i szukamy coraz lepszych firm kurierskiech i planujemy zrobic to ponownie w Q1 2007, tak wiec ewentualna niesolidnosc firmy to nie tylko awantura z naszej strony, ale utrata bardzo dobrego klienta)

Dnia 09.12.2006 o 20:41, smolen napisał:

To by chyba było na tyle.
BTW. Wspieram polskich wydawców i będę wspierał, zakupując produkty. Ale nie dajcie się mówiąc
kolokwialnie robić w balona.


Wiesz, wyszlo tutaj kilka "patologii" kurierowych ("wirtualne" proby dostarczen np.) ale my tez musimy pamietac, ze nie dostalismy gwarancji dostarczenia wszystkich paczek w ciagu soboty. Dostalismy zapewnienie, ze beda rozwozone na wyzszym niz inne priorytecie, oraz, ze postaraja sie dostarczyc wszystkie.

Tak naprawde, to my (CDP) samo sobie glownie piwa nawazylo tym ze EK byla gotowa zbyt pozno do wysylki.

A dlaczego tak sie stalo to calkiem dluga i pasjonujaca historia ktorej wartka akcja toczyla sie wielowatkowo w wawie, kanadzie, austrii i w kilku miejscowosciach obok wawy tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 20:54, Mike napisał:

Boje sie, ze je przeoczylem i raczej w gaszczu juz ich nie odnajde. O co chodzilo?

To może jeszcze to:
Poza tym przynajmniej dla zamówień składanych na długo przed premierą (nie wiem ile potrzeba na to czasu- miesiąc?) powinien być wybór rozmiaru takich rekwizytów jak koszulka!
Przecież ludzie dostawali koszulki w różnych rozmiarach, część osób zamawiała preordery na kilka miesięcy wcześniej, w takich przypadkach jest możliwość oceny statystycznej zapotrzebowania na dany rozmiar, oczywiście, ze dla preorderów robionych w ostatniej chwili może być to kłopotliwe, ale też wykonalne, co za problem ze znakowaniem pudełek jakie są w nich rozmiary koszulek i wysyłaniu do danej osoby odpowiedniej (ja akurat miałem szczęście i dostałem właściwy, ale obserwując stosowny temat można zaobserwować, że problem jest).
A liczebność poszczególnych rozmiarów można by mniej więcej określić statystycznie na podstawie wcześniejszych preorderów. Coś tu kuleje z organizacją firmy, obowiązki się zwiększają, klientów może przybywa a firma nie potrafi przeprowadzić odpowiedniej restrukturyzacji i dostosować się do potrzeb klientów.
.
Poza tym ja chętnie widziałbym ideologicznie wersję LG a nie CE, ale z czarną koszulką bo ładniejsza i "klimatyczniejsza" oraz bardziej praktyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze na marginesie,jesli moge cos zasugerowac....moglibyście usprawnic komunikacje z klientami.Naprawde cięzko sie do Was dodzwonic o jakąs sensowna informacje,nie mówiac o doczekaniu sie na odpowiedz na e-maila.
Pania Katarzyne serdecznie pozdrawiam,choc nie spełniła obietnicy danej telefonicznie i nie spoczeło cacko na mym dysku do godziny 14-stej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 20:38, Mike napisał:

Ciekaw jestem jak innym sie podoba sposob mocowania plyt. Mi osobiscie wydal sie tez nieco
ekstrawagancki...

mi się tam sposób mocowania podoba:) już dwukrotnie zdarzyło mi się że przy standardowym mocownaiu, przy wyjmowaniu płytka poprostu pękła. Tu taka możliwość jest zdecydowanie mniejsza:)

Dnia 09.12.2006 o 20:38, Mike napisał:

No i czy rzeczywiscie te instrukcje sprezynkowe sie nie sprawdzaja? Kazda "sprezynka" kosztuje
ladnych kilka zlotych i nie po to za to placimy aby kartki wypadaly...


Mi tam kartki na "sprężynce" się trzymają:) aczkolwiek rzeczywiście, istnieje możliwość wypadnięcia stron(jeżeli nieodpowiednio będą przycięte końcówki sprężynek, u mnie w każdym razie ok)

Co do jakości wydania EK....uważam że jest poprawne. Jakość mapki rzeczywiście nie powala no ale nie jest tak tragicznie jak ktoś tam pisał. Koszulki -fajna sprawa, szkoda tylko że dostałem M(ale o to bynajmniej żadnych pretensji nie mam, zresztą zauważyłem że numeracja koszulek jest raczej zawyżona i cudem w te M wchodzę). Album z artami (niektóre są wręcz genialne!) mógłby być nieco obszerniejszy. Na pierwszy rzut oka widać babole w instrukcji- ktoś niestety w paru miejscach zapominał o spacji.

Jednak mimo paru drobnych wad ta EK ma jedną wielką zaletę: NWN1 z wszystkimi dodatkami. I to jak, dla mnie rekonpensuje inne niedociągnięcia.

Dnia 09.12.2006 o 20:38, Mike napisał:


M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 20:38, Mike napisał:

Ciekaw jestem jak innym sie podoba sposob mocowania plyt. Mi osobiscie wydal sie tez nieco
ekstrawagancki...


Mi nie bardzo sie podoba,dosyc latwo w ten sposob uszkodzic plytki, lepsze bylo chyba wyjscie rodem z Gothica3 EK ale tam byly tylko 3 plytki. BTW. Na moim NWN DE jest ryska, nie wiem czy plyta sie przez to psuje, ale bez urazy zwisa mi to i powiewa, mam tez wydanie z PK ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja. Już pisałem. Ek nie dostałem. Miało być dwa dni przed premierą. Wybaczyłem CDP. Przenieśliście premierę. Wybaczyłem. Nie dostarczyliście w dzień premiery i zobowiązaliście dzisiaj. Wybaczyłe. Alr to chamstwo, że kurier nie przyjeżdza, a pisze, że umówił się ze mną na termin późniejszy. Byłem w domu specjalnie cały dzień w czwartek, piątek i sobotę, a wy macie mnie i innych gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 20:51, piotrekcneo napisał:

hmm jak kapuje kurier niby się kontaktował co jest kłamstwem gdyż nie mam ani żadnej wiadomości
na sekretarce a pod telefonym byłem cały czas co


To jest jeden z problemow. System rozmija sie z rzeczywistoscia. Dlaczego tak jest nie wiem i spytamy sie o to Masterlink. Albo kurierzy sie boja konsekwencji, albo nie wiedomo o co chodzi (czyli chodzi o...)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować