Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Mike miło, że próbujesz sprawę wyjaśnić. Przykre jest to, że właśnie nie wszyscy doceniają Wasze starania - w tej chwili jesteście absolutnym liderem jeżeli chodzi o rodzimy rynek gier o czym świadczy trzeźwe (no może czasem) podejście do tematu, wydawanie gier w "przypakowanych" edycjach, solidny newsletter (dołączany do CDA) i wreszcie świetne narzędzie jakim jest gram.pl. Szkoda tylko, że cień na to wszystko kładą ostatnie wydarzenia - to powinno uzmysłowić Wam, że jeżeli macie zamiar nas rozpieszczać to bądźcie pewni tego, co robicie i tego, co obiecujecie. Niedoręczenie przesyłek akurat zawiodło nadzieję wielu osób... Chciałbym Was za to winić, ale nie mogę - nikt z Was nie koczował na infolinii ML, nikt z Was nie wciskał nam kitu, że w liście przewozowym nie ma takiej adnotacji i wreszcie nikt z Was nie próbował nam wciskać poniedziałku jako dnia, w którym powinniśmy dostać swoją paczkę, a nie się kłócić o doręczenie w sobotę, bo w końcu kim my jesteśmy, żeby czegoś się domagać.

Ergo: winię Masterlink za bezczelne wciskanie nam kitu i nie udzielenie rzetelnych i zgodnych z prawdą informacji. Niby prawda jest jak dupa - każdy ma swoją, jednak "prawda" ML przypomina bardziej słynną rosyjską Prawdę.

Tyle w zasadzie miałem do powiedzenia. Róbcie swoje i bądźcie pewni swoich działań - a my się odpłacimy :) Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie! pomijam CDP i Ml -bo nawalilo jedno i drugie. Ja juz o samej grze chce nawinac-bo jako "wybraniec" losu ja mam-<smiech> Posluchajta ludzie! To NIE JEST NWN jakie znacie i jakie kochacie! To jakas kicha jest! Z NWN toto ma tylko nazwy miast wspolne i nic wiecej! Dla mnie-ROZCZAROWANIE 2 LAT / tyle czekalam na te gre / . To juz nie wina CDP ale tworcow gry. Zero klimatu NWN-zero! Taniec manekinow to jest-kaszana totalna....Brak słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 21:25, Mike napisał:

Jednak w momencie w ktorym sie okazalo, ze nie ma szansy aby tego dotrzymac,
podejrzewam, ze gram usunelo to z opisow preorderow.


to takie informacje mogą sobie ot-tak znikać? czy taka oferta (gwarancja dostawy) nie jest w żaden sposób wiążąca...?

Dnia 09.12.2006 o 21:25, Mike napisał:

Oczywiscie pewnie mogli tez wyslac o tym emaila do uzytkownikow.


pewnie mogli, nawet powinni... przecież tylko parę tysięcy osób czeka na grę ;]

Dnia 09.12.2006 o 21:25, Mike napisał:

Ale sadze, ze w natloku spraw tak sie nie stalo.


były inne, ważniejsze sprawy na głowie - dla przykładu organizacja następnej premiery gry...

Dnia 09.12.2006 o 21:25, Mike napisał:

Nie bede sie tu rozpisywal zbytnio, ale zlozylo sie kilka czynnikow ktore zburzyly nam misternie ulozony plan.


dobre wyjaśnienia nie są złe, są nawet lepsze niż brak wyjaśnień ;]

Dnia 09.12.2006 o 21:25, Mike napisał:

Jest tak praktycznie od poczatku istanienia naszej firmy
i jak widac nauka jest procesem ciaglym;)


po roku wcale tego nie widać, za czasów CDP.nfo było po prostu lepiej...


... ostatnie półrocze to jedne wielkie "przepraszam" (ze strony gram.pl)... niestety bez pokrycia O_o nie wiem co jest bezpośrednim powodem, ale szkoda że tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż dziś moja EK nie dotarła - w zamówieni jest przewidywany termin 12-13 grudnia - czyli wtorek środa - kiepsko... 4-5 dni po premierze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 21:58, Evil Khan napisał:

Cóż dziś moja EK nie dotarła - w zamówieni jest przewidywany termin 12-13 grudnia - czyli wtorek
środa - kiepsko... 4-5 dni po premierze... :(


A skąd jesteś, bo ja prawie z Warszawy (mieszkam 450 metrów od jej granicy) i u mnie widnieje termin dostawy 11-12 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 22:04, Paladynka napisał:

A skąd jesteś, bo ja prawie z Warszawy (mieszkam 450 metrów od jej granicy) i u mnie widnieje
termin dostawy 11-12 grudnia.

Z łodzi - też zdawało by się duże miasto ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 21:50, Bewolf napisał:

Toszka a możesz merytorycznie i całymi zdaniami?



Spróbuje ale uwierz mi, że z trudem , bo mam straszne "gule". Wymienię po kolei. Postać kobieca mało, że ma brzydką facjate, to jeszcze porusza się jak goryl. Kwestia ważniejsza teraz: zapomnij o prostym, funkcjonalnym sterowaniu gra i postaciami rodem z NWN 1. Nic takiego nie istnieje. Sterowanie zarowno gra i postaciami jest calkiem inne-tylko mam pytanie-po co??? Czy nie mozna kontynuowac gry na tych samytch zasadach a dodac tylko nowa fabule? Po co to wszystko zmieniac, skoro bylo SWIETNE? Jesli cos SWIETNEGO zmienia sie, to wiadomo, ze zmiana moze byc ty;lko na GORSZE i tak jest. Powiem krotko. NWN 1 zaczarowalo mnie swoim klimatem od pierwszych minut gry. A to COS -czyli NWN 2 ROZVCZAROWUJe. Nie chce mi sie juz grac na dzis. Dla mnie to jakas totalna kicha jest - gra, jakich masa na rynku. Załamka lekka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 21:52, KHRoN napisał:

... ostatnie półrocze to jedne wielkie "przepraszam" ..

Jakoś tak będzie, fatum zaczęło się chyba od Heroes V..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 22:07, PioMrex napisał:

fatum zaczęło się chyba od Heroes V..


zaczęło się wraz z powstaniem gram.pl i DungeonSiege II... ale przez ostatnie pół roku widać to w dość szczególny sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 22:04, Paladynka napisał:

u mnie widnieje
termin dostawy 11-12 grudnia.


Kazdemu widnialo i bedzie widniec jesli w piatek jego paczka byla zamawiana. Bedzie widniec nawet jak wysylka kurierem bez dostarczenia w sobote jak i z. Po prostu ustawienia systemu, tyle razy tlumaczone, tyle razy walkowane. Nawet w pewnym watku informacja przyklejona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 22:20, Mistic napisał:

> u mnie widnieje
> termin dostawy 11-12 grudnia.

Kazdemu widnialo i bedzie widniec jesli w piatek jego paczka byla zamawiana. Bedzie widniec
nawet jak wysylka kurierem bez dostarczenia w sobote jak i z. Po prostu ustawienia systemu,
tyle razy tlumaczone, tyle razy walkowane. Nawet w pewnym watku informacja przyklejona.



Jezu Człowieku - wyhamuj troche... Ja rozumiem, że pewnie się starasz zostac jakims moderatorem czy kims w tym rodzaju, ale Twoje zarozumialstwo i bezwzglednosc wobec ludzi z jednoczesnym wlazeniem w pupcie CDP zaczyna mnie smieszyc i żenowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiej sie i niech ci wyjdzie na zdrowie.
BTW. W "pupcie" CDP nie wlaze, jestem zadowolony z calej akcji, za opoznienie pretensji nie mam, paczki doszly szybciej niz sie spodziewalem, a wydanie jest wspaniale.
Bezwzglednosc i zarozumialosc wobec ludzi, dodajmy, ludzi nie czytajacych zadnych informacji. Jedynie posty swoje i bezposrednie odpowiedzi na ich pytania. W ten sposob nikt daleko nie pojedzie bo w koncu kogos szlag trafi i kilkoma wojskowymi zwrotami wyjasni gosciowi co i jak.
I nie staram sie byc moderatorem, jesli nie wiesz na czym polega rola modka na tym forum to moze nie rzucaj takimi tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 22:28, Mistic napisał:

Śmiej sie i niech ci wyjdzie na zdrowie.
BTW. W "pupcie" CDP nie wlaze, jestem zadowolony z calej akcji, za opoznienie pretensji nie
mam, paczki doszly szybciej niz sie spodziewalem, a wydanie jest wspaniale.
Bezwzglednosc i zarozumialosc wobec ludzi, dodajmy, ludzi nie czytajacych zadnych informacji.
Jedynie posty swoje i bezposrednie odpowiedzi na ich pytania. W ten sposob nikt daleko nie
pojedzie bo w koncu kogos szlag trafi i kilkoma wojskowymi zwrotami wyjasni gosciowi co i jak.
I nie staram sie byc moderatorem, jesli nie wiesz na czym polega rola modka na tym forum to
moze nie rzucaj takimi tekstami.


Chyba wiem. Niestety jestes jedyna osoba tutaj bezkrytyczna wobec bledow "góry", a bardzo krytyczna wobec bledow zwyklych zjadaczy chleba, czyli ludzi poszkodowanych i slusznie zdenerwowanych niekompetencja tych pierwszych. Jestes tendencyjny i czuc to na kilometr. Poza tym jestes jedyna osoba, ktora w ten sposob sie tu zachowuje, a Twoje zachowanie jest calkowicie niadekwatne do zaistnialej sytuacji zatem wietrze w tym jakis interes i jak znam zycie a znam juz niezle, to mysle, ze mam racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistic,
mówisz tak, bo sam nie przechodzisz przez to. Ja, gdybym dostał EK na czas, to bym nie spinał. Pierwsza gra jaką zamówiłem w gram.pl i już wpadka... No sorry, ale pre-order i EK do czegoś zobowiązuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wiesz, jakbysmy mogli obiecac, to bysmy to zrobili. Nie mamy bezposredniego wplywu na dostarczenia i mimo maksymalnego priorytety na dostarczenia EK, wiedzielismy, ze osiagniecie 100% dostaw w jedna sobote jest niemozliwe (niestety!).

No ale chyba nie powiesz mi, że w takiej niewielkiej mieścinie jaką jest Chełm, EK NWN2 zamówiło tysiąc osób i kurier nie mógł sobie z nimi poradzić. Bo jak na razie status mojej przesyłki wygląda tak:
1 Linehaul: przyjęcie 09/12/2006 08:35:01 Przesyłka wchodząca do sortowni CHM
2 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:42:18 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
3 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 20:59:13 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

No to chyba ktoś w Masterlinku, postanowił sobie tę sobotę wolną jednak zrobić. A niech no ja tylko zobaczę na paczce w poniedziałek naklejkę "Dostarczyć w sobotę"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 22:20, Mistic napisał:

> u mnie widnieje
> termin dostawy 11-12 grudnia.

Kazdemu widnialo i bedzie widniec jesli w piatek jego paczka byla zamawiana. Bedzie widniec
nawet jak wysylka kurierem bez dostarczenia w sobote jak i z. Po prostu ustawienia systemu,
tyle razy tlumaczone, tyle razy walkowane. Nawet w pewnym watku informacja przyklejona.


Czy widziałeś cały post do którego się odniosłam cyt.:

"Cóż dziś moja EK nie dotarła - w zamówieni jest przewidywany termin 12-13 grudnia - czyli wtorek środa - kiepsko... 4-5 dni po premierze... :(", a napisał go Evil Khan

Ja wyraziłam tylko zdrowe zainteresowanie umieszczoną w nim inną datą niż moja, bo tylko takiej właśnie się spodziewałam, u wszystkich osób, więc nie traktuj mnie jak niedorozwinietej, nie umiejącej czytać ze zrozumieniem osoby. Post mój był zwrócony do konkretnej osoby, a nie do ciebie. Poza tym zwróciłam uwagę, że bardzo napastliwie odnosisz się do innych forumowiczów. Jeśli pomaganie innym nie sprawia ci przyjemności, zrezygnuj z tego. Wielu z pytających jest od niedawna na forum i oni dopiero uczą się z niego korzystać. Szybciej się na nim odnajdą i będą popełniac mniej błędów, gdy ktoś im spokojnie wytłumaczy co robią nie tak, a nie gdy ktoś ich będzie z miejsca ochrzaniał.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też wypowiedzi @Mistic irytują. Stanowczo za dużo postów pisze tylko poto żeby sobie popisać i jeszcze bardziej drażni ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować