Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Mistic ty albo pracujesz w CD Projekt albo z PISu jesteś no ostatecznie słuchasz rozgłośni Redemptorystów co? Aż trudno mi uwierzyć że można być tak naiwnym !
Popieram Tomasza NWN 2 to totalna kicha zafundowana nam przez Atari.
Też miałem nadzieje iż druga część będzie Cool nie mogłem sie doczekać ale po kilku minutach gry w zasadzie wiem że nie warto było czekać.
Wszyscy ci którzy niedostali jeszcze gry mają to przed sobą jeśli złościcie sie na CD Projekt to jak już dostaniecie grę wasze rozczarowanie raczej sie spotęguje.
Nie mogę przy okazji nie skrytykować wspaniałej ekipy CD Project której nie chciało sie bąź stwierdzili że i tak kupimy tę grę i zaoszczędzą wiec nie nagrali nowych głosów dla postaci są wszystkie z 1wszej części i o ile dobrze pamiętam tylko 3 nowe.
Po za tym ogólnie tłumaczenie jest zrobione niedbale i nie do końca, powiedział bym raczej że gra jest tłumaczona Polgliszem, trochę polskiego i trochę angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 22:52, Ilona napisał:

Mnie też wypowiedzi @Mistic irytują. Stanowczo za dużo postów pisze tylko poto żeby sobie popisać
i jeszcze bardziej drażni ludzi.


Ma w tym jakis biznes-to sie czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 22:35, Toszka napisał:

Niestety jestes jedyna osoba tutaj bezkrytyczna wobec bledow "góry"


Nie, jestem jedna z wielu osob ktore swoich zalow co do bledow gory nie przelewa bezmyslnie na forum uzywajac przy tym zwrotow rodem z podworka, nie odnosi sie to wprost do ciebie, raczej do wiekszej grupy, na ogol nowych, forumowiczow.

Dnia 09.12.2006 o 22:35, Toszka napisał:

a bardzo krytyczna wobec bledow zwyklych zjadaczy chleba, czyli ludzi poszkodowanych i slusznie zdenerwowanych niekompetencja tych pierwszych.


Paczki wszystkie zostaly nadane, tak twierdzi Mike, waszym problemem jest niekompetencja pracownikow niektorych oddzialow Masterlinka. Oddzial lubelski pracowal dzisiaj bez zarzutow i brawa dla nich za to. Natomiast duza czesc osob ktora paczek nie otrzymala zaczyna zachowywac sie jak male dzieci, co zrobic zeby zagrac na nosie CDP i ML. Nie kupic na gram.pl tylko w MM EK? CDP jest dystrybutorem gry w Polsce wiec kasa i tak bedzie u niego. Straci tylko na wysylce. A stracic powinien ML, ktory z tego co czytam daje ciala juz przy kolejnej wielkiej premierze. I latwo mowic zmiencie firme kurierska. Co z tego ze jedna paczka do was doszla punktualnie? Mowa jest o tysiacach paczek, tysiacach egzemplarzy jednej gry + jakichs dodatkowych zamowieniach. Nie mowie ze nikt nie ma prawa klocic sie o swoje, nie sie kloci, Masterlinka ochrzani niech zdrowo, niech ma na zdrowie, czasami wrecz czekam az moj oddzial mi wyskoczy z numerem. Do konca zycia beda sie bac odbierac telefony ze strachu przede mna, dostali kase za dostarczenie to z umowy oni maja sie wywiazac. CDP ma pecha ze trafilo na niekompetentnych pracownikow firmy z ktora wspolpracuje, gramowicze maja pecha, ze CDP wspolpracuje z ML. Ale wszystko przelewa sie tutaj, szczegolnie od momentu kiedy nie mozna zadzwonic do ML bo zamkneli oddzialy. Tutaj robi sie sajgon. A tym bardziej nie pochwalam przelewania tego sajgonu na watki o artykulach w ramach Tygodnia z Neverwinter Nights 2. Wybacz ale jesli my rozmawiamy o poczatku D&D a dzieciak wyskakuje z tekstem "a moja paczka nie wyslana, wy <duzo przeklenstw>" to jak to nazwac? Poza brakiem szacunku do autora artykulu.

Dnia 09.12.2006 o 22:35, Toszka napisał:

zatem wietrze w tym jakis interes


Tak, co tydzien gruba koperta z plikiem nowiutkich banknotow oraz jakas gra.

Dnia 09.12.2006 o 22:35, Toszka napisał:

i jak znam zycie a znam juz niezle, to mysle, ze mam racje.


Niestety, ten jeden raz w zyciu sie mylilas.
Zapewne odpowiedz na tego posta sie znajdzie, ale co z tego, nie obiecuje ze dam sie dalej wciagnac w ta wymiane pstryczkow w nos. Po prostu nie chce mi sie.
CDP gratuluje swietnej EK, ML wspolczuje niekompetentnych pracownikow, nwn2.gram.pl wspolczuje ze fala niezadowolenia z jakosci uslug ML przelala sie i na ich swietna strone. A sobie gratuluje cieplutkiego Ek lezacego na polce i czekajacego na sprzet ktory go udzwignie. I nie mam zamiaru rezygnowac z uslug gram.pl, nawet mimo wpadek zalatwiaja wszystko kulturalnie, mimo trudnego czasem kontaktu to po otrzymaniu odpowiedzi po dluzszym czasie czuje sie w pelni usatysfakcjonowany. Taki sie urodzilem, do szczescia mi wiele nie potrzeba.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne... Ciekawe co bys mowil, gdybys nie otrzymal dzis swojej paczuszki. To pierwsza kwestia. Druga - mowiac o Twoich korzysciach, nie mam na mysli materialnych, mysle, ze chcesz tu zaistniec jako "adwokat" CDP w jakims celu... A trzecia - nie zwalajmy winy na wszystkich, bo generalnie to CDP zawalilo podajac zbyt wczesna date premiery, bez wczesniejszego dogrania szczegolow. A teraz skupiamy sie na tym, ze to ci od tych szczegolow nawalili. Owszem nawalili ale gdyby sprawa byla zorganizowana tak, jak trzeba, to nawet niesolidnosc kolejnych "ogniw" łańcuszka nie byłaby w stanie wpłynąć na całośc, bo byłoby wystarczająco duzo czasu na zniwelowanie bledow. Ciesz sie , ze masz gre i przestan sie wymadrzac, bo latwo gadac, jak sie ma wszystkie sroki polapane za ogon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ci wiele nie potrzeba to leć do mięsnego kup ze 2 kg słoniny i do dzieła, a nie będziesz zwalać na ML. To CD Projekt 1wszy nie wywiązał sie z dostarczenia gry na 2 dni przed premierą to w CD Projekt składaliśmy zamówienia i im a nie ML Płacimy !
I jak to sie wg ciebie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku popelnilem duzy blad i nietakt. Prosze o wybaczenie i goraca modlitwe do twojego Boga o moje zbawienie w świecie Faerunu :-) Obysmy kiedys staneli ramie w ramie po stronie dobra w ostateczenej bitwie. Ha! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pocieszam sie tym ze nie tylko mnie masterlink wyrolowal. Nie chce zasmiecac watku ale moze opis mojego przypadku jakos wam sie przyda. ( Mieszkam w Łodzi )

Wiec zaczelo sie od tego, ze rano bylem dosc szczesliwy z faktu ze przesylka dotarla do Łodzi i, ze nawet ponoc zostala wydana kurierowi. Godziny mijaly a kuriera jak nie bylo tak nie ma. O godzinie okolo 13 zadzwonilem do nich aby upenwic sie czy wszystko u nich ok, pani bardzo grzecznie przez telefon odpowiedziala, ze paczka bedzie dostarczona dzisiaj i ze kurier widocznie ma jakies opoznienia. Naiwnie uwierzylem w jej zapewnienia.

Jak sie pewnie domyslacie kurier nie dotarl ani nie zadzwonil mimo iz na ich stronie o godzinie 14 wklepano:
"09/12/2006 14:00:00 Umówiony późniejszy termin doręczenia".

Ta cala sytuacjie uwazam za oburzajaca tymbardziej ze mieszkam niecaly kilometr od ich oddzialu. Nawet mialem zamiar rano samemu po nia pojechac gdyby nie to ze ponoc zabral ja kurier.

Nawet zlozylem juz reklamacje.

Na zakonczenie dodam ze jesli kurier zadzwoni w poniedzialek zeby ustalic jakis termin to zaproponuje mu tylko jeden ( nastepna sobote ). Nic mnie to nie kosztuje bo i tak bede mial dosc ciezki tydzien na uczelni wiec tydzien w ta czy w ta nie robu mi roznicy.

Dodaje ze nie mam zalu do CDP i GRAM.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przepraszam Toszko czytam piszę i robię kolacje i tak z pośpiechu wyszło :)
WB Spox PSXonline nic nie szkodzi Mistic robi wiele więcej zamieszania.
Piszmy wszyscy niech zobaczą że sie nam nie podoba to co z nami wyprawiają!
Niech widzą że tylko Mistyc ( pierworodny naszego ministra edukacji ) ich popiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas juz na mnie, ide spac, jutro wstapie do Was na pewno - papa. Dobrej nocy. I czekajcie baaaaardzo spokojnie na NWN 2 , bo pewnie Was tez rozczaruje. Papapapa -goraco pozdrawiam i jestem z WAMI -Toszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 21:31, Feliosal napisał:

>

Mike,
czesciej i szybciej taki miód na uszy..tfu oczy...
MY NAPRAWDE CHCEMY CZUC SIE WAZNI I NIE IGNOROWANI.
Porozpieszczacie nas bardziej w przyszosci i bedziecie informowac na bieżąco?
Obiecujesz?:):):)


Jak juz bede wiedzial co i jak to jak obiecamy to tak bedzie!
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 23:23, Sado82 napisał:

Tak przepraszam Toszko czytam piszę i robię kolacje i tak z pośpiechu wyszło :)
WB Spox PSXonline nic nie szkodzi Mistic robi wiele więcej zamieszania.
Piszmy wszyscy niech zobaczą że sie nam nie podoba to co z nami wyprawiają!
Niech widzą że tylko Mistyc ( pierworodny naszego ministra edukacji ) ich popiera.



:DDDD To juz nas dwoje jest, co mysla podobnie. Dobrej nocy i do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie było wszystko ok. Kurier zadzwonił do mnie z pytaniem, czy koniecznie muszę mieć dziś przesyłkę. Chyba zazgrzytałem i zaskrzeczałem wtedy ze zdumienia :D Domyślił się, że to może oznaczać osobę mało zrównoważoną
i jakoś się dogadaliśmy. Ale jakby był zadzwonił koło 8 jak wyjeżdżał, to byłby 2 godziny wcześniej skończył robotę. Ale o tym sza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 23:08, Mistic napisał:

W tym przypadku popelnilem duzy blad i nietakt. Prosze o wybaczenie i goraca modlitwe do twojego
Boga o moje zbawienie w świecie Faerunu :-) Obysmy kiedys staneli ramie w ramie po stronie
dobra w ostateczenej bitwie. Ha! :-)


Tak więc sprawa wyjaśniona.
Wiadomo, że wielbiciele Neverwintera tak długo czekali na swoją grę, iż każdy dzień zwłoki to dla nich udręka. Każda ostrzejsza wypowiedź dolewa oliwy do ognia, a to grozi forumowym wybuchem ;) Jeśli prześledzisz moje wypowiedzi to zobaczysz, że w tematach związanych z Neverwinter 2 (i nie tylko z nim), staram się być "rozładowywaczem" agresji, przez rozbawienie i to pomaga. Na pewien czas oczywiście, ale jednak zmienia się podejście forumowiczów do tematu. Ja też się cieszę, gdy ktoś podejmuję mój wątek i zaczynamy się dobrze bawić. Ja po poprostu staram się wczuć w innych forumowiczów.

Pozdrawiam i niechaj Helm strzeże cię na ścieżkach prawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 23:35, Paladynka napisał:

Pozdrawiam i niechaj Helm strzeże cię na ścieżkach prawości.


Tak myslalem czy mowic o Tyrze czy Helmie, wiec uzylem formy nie wskazujacej na zadnego Boga ;-) Zatem Helmie chron swe oddane slugi, Paladynke i Mistica na sciezce miecza i magii. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 23:32, Mistic napisał:

A mozna wiedziec z jakiego regionu jestes? W sumie dobrze ze przynajmniej grzecznie sie spytal
:-)

Ja jestem z okolic Krakowa, więc kurier musiałby dwadzieścia parę km zrobić do mnie, dlatego podjechałem do Krakowa... (co zresztą i tak miałem w planach).

Swoją drogą - pozdrawiam sir Kurierze, dziewczynę też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Mike-ego jak obieca to tak będzie... Obiecaj mi tu na forum publicznie że moja druga połowa dostanie nowe pudełko do EK wersja Good i zaległy obrazek Rytualisty będący rekompensatą za zwłokę w dostawie Faction EK. Widziałem że napisałeś że wyślecie, ale gdybyś powtużył to jeszcze raz i dodał że do pudełka dołożycie zaległą rekompensatę w postaci obrazka rytualisty i tak sie stanie w niedługim czasie uznam że jednak jesteście OK i tylko coś wam nie wyszło a nie kręcicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROSZE KOGOS Z CDP O ODPOWIEDZ


Mam taki mały problem... nie mam u siebie w zestawie koszulki (Chaotic Evil) i jeżeli już bedziecie (o ile bedziecie :D) dosylac to jezsli mozna prosze o rozmiar M a nie XL, bo z tego co widze to wszystkie sa XL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli prześledzisz moje wypowiedzi to zobaczysz, że w tematach związanych z Neverwinter

Dnia 09.12.2006 o 23:35, Paladynka napisał:

2 (i nie tylko z nim), staram się być "rozładowywaczem" agresji, przez rozbawienie i to pomaga.


Cześć.
Widziałem takie podejście "rozładować agresje przez rozbawienie" - przez ostatnich parę dni w TV. Zdaje się, że kilka osób próbowało tak "rozładować" sytuacje po pewnej aferze.
Może to jest jakis pomysł bo uśmiechnięci żyją (ponoć) dłużej - ale biznes jest biznes.

To, że CDP dał ciała.. juz pominę.
To jak zachowuje sie masterlink - wkleje 2 posty, które w niewiedzy swej wrzuciłem do "tygodnia z NVN2"


Baryl
Obywatel
09.12.2006, 23:16

Witam.
Duzo bylo pisane o tym jak z 2 dni przed premiera zrobilo sie opoznienie pre- orderu na dzien po premierze...
Wstyd to malo powiedziane.

Chcialem poruszyc kwestie dostawy kurierskiej.
Przesylka wczoraj wieczorem wyszla z Warszawy, dzis dostarczono o 8.07 do centrali w Katowicach, o 10.51 wydano kurierowi.
O godz 12.45 zadzwonilem do Masterlinka z pytaniem o godzine dostarczenia - otrzymalem zapewnienie "w okolicy godziny 15".
Niestety ani o 15 ani o 17 nikt sie nie pojawil - sprawdzilem na stronie masterlinka - okazuje sie ze przesylke zwrocono do sortowni o godz 17. Nikt nie poninformowal mnie nawet o tym ze kurier "zlamal noge i nie dojedzie" "ze uderzyl w niego meteroyt" czy jakas inna bujda na resorach.

Najbardziej WKUR... mnie to ze od Katowickiej centrali Masterlinka mam 5 min jazdy samochodem.

Podsumowanie
1. stracona sobota w oczekiwaniu na kuriera
2. gre otrzymam moze w poniedzialek... jak na obiecane 2 dni przed premiera to delikatna roznica.
3. Gram.pl i Masterlink - PRAWIE jak uczciwe, rzetelne firmy dbajace o renome i klienta :[

*************************************************************************


Baryl
Obywatel
09.12.2006, 23:33

Przepraszam ze 2 post pod rzad.

Wszystkim majacym podobny problem z dostawa proponuje zlozyc reklamacje w Masterlinku.
Pewie i tak beda to mieli gleboko w d.. ale zawsze zostaje jakis slad w dokumentacji.
Jesli maja w firmie jakis system autodestrukcji zwany ISO to bedzie sie mozna przekonac jak dziala.

http://www.masterlink.pl/reklamacja.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować