Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2006 o 11:22, Roban I napisał:

Wszystko rozumiem jeżeli chodzi o klopoty z dostawą na które nie macie wpływu.Czepiam się mimo
to obietnicy jaką złożyliście że grę otrzymamy na 2 dni przed premierą,a moje zamówienie zostaloWYSŁANE
7 grudnia tj.dzień przed wydaniem gry.Więc pytam ponownie kiedy powinno sie nadać paczkę aby
doszła w zapowiedzianym terminie.Proszę teraz wytłumaczyć mojemu synowi dlaczego nie otrzymał
swojego prezentu na urodziny.Liczylem na solidność waszej firmy nie zrażony porażką DS 2.Pana
Mikea przepraszam jeżeli go uraziłem ale trzeba zrozumieć że podstawą takiej firmy jak wasza
to powinna być solidność .


Znalazłem się w podobnej sytuacji, uczę dziecko, że dorosłym można ufać, postawa innych dorosłych (CDP i MSL) niestety nie pozwala na budowanie zdrowych relacji, tak nie traktuje się starych klientów i tyle, następnym razem pójdę do mediamarkt i też dostanę EK takiej gry (wczoraj widziałem grę Gothic 3 w EK) a miała być dostępna tylko u Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 11:22, Roban I napisał:

Wszystko rozumiem jeżeli chodzi o klopoty z dostawą na które nie macie wpływu.Czepiam się mimo
to obietnicy jaką złożyliście że grę otrzymamy na 2 dni przed premierą,a moje zamówienie zostaloWYSŁANE
7 grudnia tj.dzień przed wydaniem gry.

Dostawa dwa dni przed premierą, zanim została zdjęta z tego produktu, także dotyczyła wyłącznie paczek dostarczanych kurierem. Nigdy przenigdy paczek pocztowych, właśnie z powodu ich specyficznego czasu dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AHA, i sprobujcie chociaz nie narzekac w niedziele, idzcie na spacer, zajmicie sie czyms z rodzina. Czas szybciej minie a do poniedzialku juz nie daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 08:07, GuzikTheGreat napisał:

to ze jest obsuniecie nie znaczy ze jest to nieuczciwe...zreszta male wyliczenie...(biorac
najnizsze stawki) :::
smycz - 4zl
Diamentowa edycja - 46,90zl

Hmmm... tylko płytkę dali bez papierków (a do RPGów akurat papierki są przydatne), a akurat to mnie zdopingowało, że będzie cała Platyna włożona.
Powtarzam mam ZE NWN1 6CDkach więc "zamiana" tego na DVD była kusząca bo w "kartonach muzealnych" mogę upchnąć więcej tytułów przez to.
A jeszcze i tak w tej diamentowej nie ma wszystkich oficjalnych modów...
Oczywiście ZE NWN1 (kupiona w "Piotrze i Pawle" po "aferze" CDP z Atari, bo na gram.pl już nie było) jak i wczoraj dostarczone NWN2 EK (kupione na gram.pl) nie są zarejestrowane.
Jak ktoś chce to mogę skany paragonów umieszczać, bo zbieram konsekwentnie

Dnia 10.12.2006 o 08:07, GuzikTheGreat napisał:

NWN2 - 99,90zl
koszulka (bardzo dobrej jakosci zreszta) - 30zl

Racja nie spodziewałem się, że będzie to koszulka tak dobrej jakości, stąd też m.in. powód wybrania czarnej...

Dnia 10.12.2006 o 08:07, GuzikTheGreat napisał:

muza do obliviona -IMHO porownywalna do muzy z NWN2- kosztuje ok 40
--
EK NWN2 z tym wszystkim - tylko 160zl
zobaczcie ze EK i bez Diamentowej Edycji swobodnie mogloby byc kupowane i pewno by bylo...a
CDP dodajac nam ja ucial sobie tez jakas czesc zyskow... sluchajac nasze placze: "ze denna
figuka", "ze kiepski pierscien" takze lepiej uzyc slowo blad, ew. nawet porazka, ale nie nieuczciwy...


Fakt zestaw jest przecudowny i wielkie brawa dla CDP za zawartość, chociaż mapa bardziej taka by się przydała:
http://www.wizards.com/dnd/images/wd_maps/FRposterLarge_150.jpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 11:04, Feliosal napisał:

Wiecie co...ja nabyłam EK dzisiaj w Empiku...paczki poprostu nie odbiore)jeszcze bije sie z
myslami czy potraktowac kuriera podług jego miarki czy uprzedzic Masterlinka o mojej decyzji,choc
jak narazie zapędy atawistyczne biorą górę:),złośc mi więc nieco przeszła i tak sobie myślę...
1)Liczę na to, że CDP przedstawi nam wyniki sledztwa przeprowadzonego nad nieszczęsną sobotnia
kurieraferą.
2)Proponuję pomęczyc KULTURALNYMI acz RZECZOWYMI telefonami szefostwo Masterlinka(zainteresowanym
służę nazwiskami),formularze i tak zanikną w gąszczu zażaleń.
Swoja drogą ,w takich sytuacjach zastanawiam sie czy ja nie żyje w jakims alternatywnym świecie...mam
dziwne przeczucie że mimo naszych nerwów,rozmó wi wyjasnien wszystko rozejdzie sie po kościach
i jesli nie my w następnej farsie bedą uczestniczyli następni naiwni...
Choc oczywiście życzę Mikowi by udało sie zrobic krok naprzód,bo ja również mam wiare w ludzi
choc coraz mniejszą:)
Pozdrawiam wszystkich Cdprojektówców uczestniczących w naszych dyskusjach i przede wszystkich
opłakujacych swój stracony weekend.
Sama zmykam do świata gdzie dobro i prawda zawsze zwycięża!:)Przynajmniej z punktu widzenia
elfki-czarodziejki:)


Poproszę o dane szefostwa Masterlink - na adres radziomag@tlen.pl - ja także pragnę im "podziękować" za fachową i miłą obsługę.
POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 11:30, Mistic napisał:

Skoro juz jestes dostepny na forum to pozwole sobie zapytac. Podobno w NWN 2 PL sa problemy
z dzwiekami, nie wiecie z czego to moze wynikac? Sam ich nie doznalem bo nie mialem okazji
nawet goscic plyty w czytniku, ale watek o problemach w polonizacji juz sie pojawil.


Szczerze nie wiem bo ani NWN2 nie posiadam ani nie mam nawet komputera na którym NWN2 mógłbym uruchomić i sprawdzić ani nie jestem specem od tech helpu :). Po weekendzie Pomoc Techniczna na pewno to zbada. W międzyczasie proponuję przesłać do nich linka z opisem tegoż problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Zamówiłem 2xEK (evil i good) czy można jeszcze zrezygnować z jednej z nich ? Paczka jeszcze nie dotarła a termi przypuszczalny to 12-13 czyli chyba jeszcze od was nie wyszła. Nie mam tego za złe i cieszę się bo pomoże to zmodyfikować zamówienie - sorry że piszę na forum ale wysłałem też maila tylko że będzie on przeczytany dopiero jutro a czas odgrywa tu kluczową rolę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 11:33, Mistic napisał:

1/4 nakladu EK G3 i NWN2 trafila do zwyklych sklepow, wiekszosc byla jednak dostepna tylko
przez gram.pl :-)

Nie rozumiem zatem po co twierdzić z EK dostępnę są tylko u Was? Taka swoista kryptoreklama? Czy po ludzku oszustwo? W terapii raczej nazywa się rzeczy po imieniu, więc to robię. Oszukujecie - a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób w tym wątku skarży się na Masterlinka, ja dla odmiany pochwalę tę firmę kurierską. Myślę, że oprócz skarg i zażaleń warto też napisać pochwałę. Mieszkam w Poznaniu i jak do tej pory nigdy nie miałem żadnych problemów z kurierami. Od czasów Białego Kruka miałem co prawda tylko kilka takich przesyłek, ale wszystkie trafiały do mnie szybko i bezproblemowo. Nie wiem od kiedy współpracujecie dokładnie z Masterlinkiem, ale wydaje mi się, że oddział w Poznaniu działa bez zarzutu. Składam gratulacje dla CDP i Masterlinka, a pisze to zadowolony klient ze stolicy wielkopolski. Oby tak dalej.

Hmm... a nie, mam jedną uwagę. Kurier z NWN2 EK był tak wcześnie u mnie, że mnie obudził ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 02:16, Mike napisał:

Mam nadziej, ze widac, ze nie olewamy a nie odwrotnie. A widac np. po tym ze odpowiadam kazdej
jednej osobie, nawet po kilka razy, wiec w sumie nadrabiam;)

spójrzmy z boku jak to wygląda: obiecujemy wysyłkę 2 dni przed premierą, wysyłamy w dniu premiery z obietnicą dostawy dzień po, a faktycznie do wielu osób paczka dotrze co najmniej 3 dni po premierze. dla fana czekajacego na grę jak na zbawienie nie wygląda to na dbanie o klienta, i nie ma tu znaczenia czy zawinił CDP (zawinił), ML (zawinił) czy ktoś inny (w świetle naszej polityki to na pewno wina PO, układu, gejów, masonów i cyklistów). CDP nie spisał się i przeprosił, choć lepiej odebrane były by przeprosiny podklejone na stronie głównej, sądzę że powinny się one pojawić po zbadaniu sprawy ML wraz z raportem dotyczącym % doręczeń (z wyszczególnieniem prób doręczeń których nie było). w takiej sytuacji gdy sprawę wysyłki zawala ML szefostwo CDP powinno "poruszyć niebo i ziemię". wysyłając takie ilości paczek macie zapewne status klienta kluczowego, a to do czegoś zobowiązuje i powinniście z tego korzystać włącznie z interwencją u szefostwa ML (z tego co dało się zauważyć na forum wasz kontakt z ML ograniczył się do tego że "jakiś kurier był u was i pytał co to za zamaracha z tymi grami")

Dnia 10.12.2006 o 02:16, Mike napisał:

No to dobrze, ze chociaz ktos to zauwaza. Wiele osob ma dosc uproszczone mniemanie jak to jest
wydac i zrobic premiere takiej gry jak NWN2.

wiele osób myśli, że to wygląda "przyjechał kurier, dałem mu paczkę z telewizorem, a następnego dnia była ona u odbiorcy". niestety takich paczek są tysiące, a to już nie jest takie proste. spakowanie, zmagazynowanie, nadanie i rozwiezienie takiej ilości paczek to olbrzymia operacja. nie spisał się tu CDP (czy EK nie powinna mieć większego priorytetu niż normalna, która poszła w czwartek? w końcu to maniacy serii kupuja EK za niemałe pieniądze, i to chyba o nich firma powinna najbardziej dbać), nie spisał sie tu ML (i to bardzo, używając mowy potocznej powiedział bym, że przegiął pałę). ja ze swej strony mogę dodać, że w ML dowiezienie paczki 2 tygodnie po nadaniu nie jest rzadkim przypadkiem (wiedza wyniesiona z firmy, gdzie pracowałem)

Dnia 10.12.2006 o 02:16, Mike napisał:

W idealnym swiecie sa idealni dostawcy. W rzeczywistosci jest inaczej.

nie oczekuje ideału, bo takiego nie ma. tutaj to nie są jednostkowe przypadki gdzie przesyłka nie została dręczona. to jest jedna wielka ściema ze strony ML. warszawa nie dostała praktycznie nic i jeszcze jej się wmawia, że nie ma doręczenia w sobotę, w krakowie też posucha, w innych miastach również. to nie jest jeden kowalski czy wiśniewski, który nie dostał paczki z jakiegos tam powodu. to są setki osób, które czekały na przesyłkę, którym w chamski sposób wcisnięto kit pt. "drzwi zamknięte/brak gotówki/adres niepoprawny/brak doręczenia w sobotę". i CDP powinien cos z tym zrobić nie czekając do poniedziałku. mnie nie obchodzi, że firma ma za mało kurierów, że paczek zbyt duzo, że coś innego się wydarzyło. ML wziął pieniądze za dostarczenie paczek w sobotę i się z umowy nie wywiązał. jak się widzi, że kurierów będzie za mało (chyba wiedzą ile dostali w piątek przesyłek do rozwiezienia?) to sie pracę organizuje tak, żeby z umowy się wywiązać.

Dnia 10.12.2006 o 02:16, Mike napisał:

Pomylki i problemy sie zdarzaja, pytanie jest na jaka skale. Widac, ze kilka osob odkrylo "fikcyjne"
proby doreczanie. To dosc powazny problem i bedziemy go drazyc. Choc tez dopiero jak poznamy
skale problemu. Wszedzie pracuja ludzie, a to ma to do siebie, ze problemy zawsze beda sie
zdarzac. Wazne aby na nie reagowac i starac sie je ograniczac w przyszlosci co robimy nieustajaco.

pomyłki się zdarzają, ale wmawianie "nie ma doręczenia w sobotę" czy wpisywanie nieprawdziwych statusów to chyba nie jest pomyłka, a bardziej podchodzi definicją pod oszustwo. a wasza reakcja ogranicza się do odpisywania na forum. jako klient powinniście wymagać, wyciągnąć prezesa ML z ciepłego basenu żeby miał okazję pokazać jakim to jest wspaniałym managerem :P

Dnia 10.12.2006 o 02:16, Mike napisał:

Dlaczego tak sadzisz? Nic nie rozchodzi sie po kosciach.

zobaczymy. ja myślę, że powinny pojawić sie przynajmniej publiczne przeprosiny na stronie głównej + mail do zamawiających

>Nie ma żadnego problemu, proszę prześlij mi na mojego emaila michal.kicinski@cdprojekt.com

Dnia 10.12.2006 o 02:16, Mike napisał:

forward swojego emaila i tresc listu i to sprawdze. Wybacz, ale z gory nie bede Cie przepraszal,
juz kilka razy zdenerwowalem sie na pomoc techniczna i okazywalo sie, ze albo nie otrzymalismy
emaila, albo poszly odpowiedzi, tylko ktos mial problem ze swoja skrzynka itd itd.

powiedzmy, że przez te prawie 3 lata (mail był wysłany 5.02.2005) trochę zmieniły mi się priorytety w życiu i w chwili obecnej nie oczekuję już na niego odpowiedzi. z resztą pal licho maila, przesłałem to w wersji papierowej, przesyłką poleconą, a takiej nie powinniście byli zignorować.

Dnia 10.12.2006 o 02:16, Mike napisał:

Odpowiadamy wcale nie laskawie, a rady dajemy mozliwie precyzyjnie. Nic nie poradzimy, ze 80%
problemow wiaze sie wlasnie ze sterownikami i directxem i sa to jedne z pierwszych pozycji
na check liście. Zreszta obejrzyj sobie baze problemow w internetowej pomocy technicznej i
ilość konkretnych rad, jest gigantyczna i ja wlasnie uzupelnia nasza pomoc techniczna. Sam
z niej zreszta kilka razy korzystalem:)

no cóż, jeśli piszę pracownikowi pomocy technicznej dokładną konfigurację sprzętową i programową komputera, włącznie z wersjami sterowników jakie wypróbowałem (nigdy nie wysyłam prośby o pomoc bez uprzedniej próby rozwiązania problemu z mojej strony), a pracownik każe tylko przeinstalowywać sterowniki, także na wersje które juz wypróbowałem to nie wygląda to za dobrze. wydaje mi się, że często ta ''pomoc techniczna'' robi to mocno na oślep: przeinstaluj sterowniki do grafiki, nie pomogło? to przeinstaluj sterowniki od dźwiękówki, nie pomogło? to przeinstaluj sterowniki płyty głównej. po czymś takim ręce opadają. zdarzyło sie, że po takim "rozwiązaniu" po prostu przerywałem, korespondencje z działem pomocy technicznej uznając ja za nie prowadzącą do nikąd, windowsa i sterowniki to ja potrafię sam przeinstalować, bez wskazówek pomocy technicznej

Dnia 10.12.2006 o 02:16, Mike napisał:

Tez poprosze dokladniejsze info na emiala, np. z jakiego emaila wysylales i mozemy sprawdzic.
Jak widzisz potwierdzen lepiej nie kasowac, zwlaszcza jak sie podejrzewa, ze firma niemrawo
odpowiada, podstawowy dowod do ewentualnego dochodzenia swojej racji idzie w krzaki;)

problem zgłaszany był poprzez formularz pomocy technicznej na stronie gram.pl, więc chyba nie ma znaczenia w jakiej skrzynce posiadam mail. poza tym chyba możecie sprawdzic jaki mail jest dopisany do mojego profilu. poza tym problem już rozwiązałem samodzielnie (juz nawet nie wiem czego dokładnie dotyczył), ale przydało by się jakiekolwiek zainteresowaie problemem ze strony CDP. jeśli mogę cos podpowiedzieć to warto by było, aby w treści wysyłanego automatycznie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia znajdowały się informacje podane przez zgłaszającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać. Gra dotarła, pakiet bogatszy niż poprzednio zapowiadany. Masterlink odstawił siupe ale to już nie wina CD Projektu, liczę tylko, że zmienicie firmę kurierską.
Jeśli chodzi o bluzeczki to do mnie dotarła, szkoda tylko, że L :P. Jak tu patrzę, jak wszyscy piszą, że dostali XL ( za dużą) to mi się łezka kręci w oku. Ale cóż, dobrze, że dziewczynę mam drobną - będzie miała t-shirt po domu ;)
I notka do marud, dlaczego Wy zawsze na wszystko musicie furkać. Znajdziecie jakąś informacje, być może nie tyle fałszywą, co z deczka naiwną i od razu się musicie użalać. Odpuścilibyście sobie te konwenanse i zajęli się czymś produktywnym. Chociaż by poprawną pisownią. Książki od gramatyki nie kłamią ;)


Pozdrawiam


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 12:35, Mrukliwy napisał:

Masterlink odstawił
siupe ale to już nie wina CD Projektu

winą CDP było zbyt późne nadanie paczek, przez co cała ta zamaracha wynikła

Dnia 10.12.2006 o 12:35, Mrukliwy napisał:

liczę tylko, że zmienicie firmę kurierską.

wystarczy zacząć wymagać realizacji

Dnia 10.12.2006 o 12:35, Mrukliwy napisał:

Jeśli chodzi o bluzeczki to do mnie dotarła, szkoda tylko, że L :P. Jak tu patrzę, jak wszyscy
piszą, że dostali XL ( za dużą) to mi się łezka kręci w oku.

były jeszcze M-ki

Dnia 10.12.2006 o 12:35, Mrukliwy napisał:

Chociaż by poprawną pisownią. Książki
od gramatyki nie kłamią ;)

rzadko, ale kłamią ;) niestety w narodzie teraz jest jakieś dysmózgowie, które nie pozwala pisać bez ortów i w miarę stylistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 12:04, Kretol napisał:

Ja EK Kupiłem w Empiku :P.
Jak uruchomić ten cholerny bonus - atut+2 itemy+aureola??? Bo ja tego nie mam jak rozpoczynam
kampanię...


Co prawda nie mam jeszcze gry, ale dlaczego uważasz że przedmioty są dostępne już na starcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 11:31, PioMrex napisał:

Fakt zestaw jest przecudowny i wielkie brawa dla CDP za zawartość, chociaż mapa bardziej
taka by się przydała:
http://www.wizards.com/dnd/images/wd_maps/FRposterLarge_150.jpg.


Jeśli chcesz taką mapę, to proponuję sobie kupić podręcznik "Forgotten Realms: Opis Świata". Tam jest ta mapka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 12:53, KILLER-84 napisał:

> Fakt zestaw jest przecudowny i wielkie brawa dla CDP za zawartość, chociaż mapa
bardziej
> taka by się przydała:
> http://www.wizards.com/dnd/images/wd_maps/FRposterLarge_150.jpg.

Jeśli chcesz taką mapę, to proponuję sobie kupić podręcznik "Forgotten Realms: Opis Świata".
Tam jest ta mapka ;)


Dzięki za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 11:44, Evil Khan napisał:

Witam, Zamówiłem 2xEK (evil i good) czy można jeszcze zrezygnować z jednej z nich ? Paczka
jeszcze nie dotarła a termi przypuszczalny to 12-13 czyli chyba jeszcze od was nie wyszła.
Nie mam tego za złe i cieszę się bo pomoże to zmodyfikować zamówienie - sorry że piszę na forum
ale wysłałem też maila tylko że będzie on przeczytany dopiero jutro a czas odgrywa tu kluczową
rolę....


Tak jak pisałem dwa posty temu, wgląd w zamówienia (a tym samym możliwość edycji) mają wyłącznie pracownicy naszego DOKu. Z domku jednak, nawet pracownik zmiany w zamówieniu zrobić nie może, tak że polecam przedzwonić jutro z rana.
Zakładając jednak że gry zamówiłeś i potwierdziłeś/opłaciłeś w trakcie trwania pre-orderów, to na pewno Twoja paczka została już wysłana a tym samym nie ma opcji zmiany zawartości zanim dotrze ona do Ciebie. W takim wypadku mogę tylko odesłać do warunków sprzedaży, pkt 7 - zwroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować