Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Swoja droga, moja przesylka byla naruszona, tzn. tasma na pudelku byla odklejana. Na 1 plytce jest mala ryska lecz nie przeszkadza to przy odtwarzaniu muzyki. Zawartosc takze sie zgadza wiec sprawe uznalem za zamknieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że kurier wczoraj spisał się całkiem dobrze (nie tak jak jakiś czas temu w środku tygodnia - opłaca się takie przypadki zgłaszać w centrali) - z dostawą nie było żadnych problemów.

Mam jednak małą uwagę do pudełek na płyty - w czasie transportu jedna się poluzowała i wypadła z uchwytów, na szczęście obyło się bez uszkodzeń - ktoś je tu już dobrze scharakteryzował: są zbyt ekstrawaganckie.

Na koniec jeszcze pytanie o łatkę 1.03 dla polskiej wersji. Kiedy się jej potencjalnie można spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie to łatka będzie gdzieś w ciągu 3 tygodni :). Swoją drogą nie narzekam na płynność czy inne przypadłości gry....mójj Sarevok już wymiata i morduje niewinnych!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam takie pytanie. Otóz również zakupiłem Edycje Kolekcjonerską NWN 2.
I pytania są takie :
1. W single nie mam aureolki, czy to jakiś błąd??
2. Jakie inne różnice wizualne w samej grze miały być obecne w edycji kolekcjonerskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 15:49, boduczek napisał:

A ja mam pytanie jak bym sobie zagrał w NWN 2 na takim sprzecie:
Intel Core 2 Duo E6300
Geforce 7600GS Galaxy
ram 2 gb


Spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 15:51, Taschon napisał:

> A ja mam pytanie jak bym sobie zagrał w NWN 2 na takim sprzecie:
> Intel Core 2 Duo E6300
> Geforce 7600GS Galaxy
> ram 2 gb

Spokojnie.

Jak ja nie lubie takich odpowiedzi:/ :)
Czy mógłbys się określic troche bardziej np;niskie ,średnie,wysoki ,maxymalne . I dodac taki komentarz jak np: bez zacięcia ,czasami się przytnie ,będzie się mocno zacinac tak że nie idzie grać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyslij mu kompa poczta to przetestuje ^_^
NIe mozemy tego wiedziec na 100%, nie wiemy czy masz zasyfiony dysk, cos pouszkadzane wiec pracuje z mniejsza wydajnoscia itd. Rownie dobrze twoj komp moze spelniac wszystkie wymagania i byc mega wypasiony a gra ci sie nawet nie wlaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 13:36, Andi0000 napisał:

Swoja droga, moja przesylka byla naruszona, tzn. tasma na pudelku byla odklejana. Na 1 plytce
jest mala ryska lecz nie przeszkadza to przy odtwarzaniu muzyki. Zawartosc takze sie zgadza
wiec sprawe uznalem za zamknieta :)


Tak, tylko, że ty tą grę dostałeś. A reszta nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 15:49, boduczek napisał:

A ja mam pytanie jak bym sobie zagrał w NWN 2 na takim sprzecie:
Intel Core 2 Duo E6300
Geforce 7600GS Galaxy
ram 2 gb



A ile osób ma teraz Intel Core 2 Duo, 2GB RAMU i takiego Gforce''a? Odpowiedz na to pytanie bedzie przeciwstawna do liczby detali, jakie sobie odpalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 15:54, boduczek napisał:

Jak ja nie lubie takich odpowiedzi:/ :)
Czy mógłbys się określic troche bardziej np;niskie ,średnie,wysoki ,maxymalne . I dodac taki
komentarz jak np: bez zacięcia ,czasami się przytnie ,będzie się mocno zacinac tak że nie idzie
grać:)


A ja nie lubie takich pytan. :/

NIKT nie jest w stanie ci odpowiedziec na to pytanie, jesli nie bedzie mial Twojego kompa w domu. Minimalne wymagania spełnia? Rekomendowane też? Więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A ja mam pytanie jak bym sobie zagrał w NWN 2 na takim sprzecie:
> > Intel Core 2 Duo E6300
> > Geforce 7600GS Galaxy
> > ram 2 gb
>
> Spokojnie.


Jak ja nie lubie takich odpowiedzi:/ :)
Czy mógłbys się określic troche bardziej np;niskie ,średnie,wysoki ,maxymalne . I dodac taki komentarz jak np: bez zacięcia ,czasami się przytnie ,będzie się mocno zacinac tak że nie idzie grać:)

Mam lapka Acer1694 Intel M760 (2 GHz), 1 GB RAM, Ati Mobility Radeon X700 128MB
i działa na ustawieniach wyżej niż średnich bardzo płynnie jeszcze (puk,puk..) nie było zaciachu czego nie mogę powiedzieć o GIII gdzie się niestety przycina.
Na razie nie kopę w ustawieniach grafiki tylko gram - jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh Ja niestety nie wiem kiedy dostane moją EK, najwcześniej w poniedziałek, chociaż tego też nie wiem, ponieważ chyba nikt z rodziny nie ma czasu między 8,a 17 eh... najpierw miało być w piątek to zrobiłem sobie wolne od szkoły
,przenieśli na sobote, pomyślałem trudno nie pójde do roboty siedziałem cały dzień w domu a oto mój:

Track&Trace

1 Linehaul: przyjęcie 09/12/2006 07:35:44 Przesyłka wchodząca do sortowni GOW
2 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/12/2006 22:40:23 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
3 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/12/2006 20:41:40 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

eh najgrosze że nie mam 17 lat jeszcze a od 18 można sobie samemu usprawiedliwienia ze szkoly pisać
... a mama kolejny raz z wolnego mi zrobić nie pozwoli ;/ !

Dzięki za bezsensowne stracenie 2 dni i za to że pogram sobie dopiero w przyszłą niedziele! bo nawet jak odbiore w pn to i tak bendę mieć czas na niewiele więcej poza zainstalowaniem gry ;/

PS. Sorry za wszystkie ewentualne błędy ortograficzne... szczeże nie miałem ochoty jeszcze raz przeczytać aby sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 15:49, boduczek napisał:

A ja mam pytanie jak bym sobie zagrał w NWN 2 na takim sprzecie:
Intel Core 2 Duo E6300
Geforce 7600GS Galaxy
ram 2 gb


Na niemalże identycznym sprzęcie NWN2 hula u mnie, że aż miło, maxymalne detale, nie zacina się ani na chwilę. Więc ze strony samego sprzętu - nie masz się czego obawiać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze cos milego tutaj napiszmy a nie wyzalac sie
1.moze powiecie jakie wersje zamowiliscie nwn2 edycji kolecjonerskiej i czy ktos ma jej zdjecie(wizualizacje widzialem) che to zobaczyc w realu?
2. czy warto ja kupowac EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować