Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2006 o 16:27, Mistic napisał:

Wyslij mu kompa poczta to przetestuje ^_^
NIe mozemy tego wiedziec na 100%, nie wiemy czy masz zasyfiony dysk, cos pouszkadzane wiec
pracuje z mniejsza wydajnoscia itd. Rownie dobrze twoj komp moze spelniac wszystkie wymagania
i byc mega wypasiony a gra ci sie nawet nie wlaczy.

Ale chyba możesz mniej więcej określic jak by mi chodziła ta gra??Zawsze gdzie bym tylko nie pisał pytając się o to jak będzie mi chodzic dana gra otrzymywałem odpowiedz bez przesyłania im kompa.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 17:13, El Pingwinho napisał:

> A ja mam pytanie jak bym sobie zagrał w NWN 2 na takim sprzecie:
> Intel Core 2 Duo E6300
> Geforce 7600GS Galaxy
> ram 2 gb


A ile osób ma teraz Intel Core 2 Duo, 2GB RAMU i takiego Gforce''a? Odpowiedz na to pytanie
bedzie przeciwstawna do liczby detali, jakie sobie odpalisz.

Czy mozna roche jaśniej??:)Bo nie za bardzo wiem o co ci chodzi.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2006 o 17:25, -Rafał- napisał:


A ja nie lubie takich pytan. :/

A możesz mi powiedziec czemu??Bo ja nie lubie takich odpowiedzi gdyż po nich nie wiem ani nie mam zielonego pojęcia jak bedzie mi dana gra chodzic.A ty pisząc ze nie lubisz takich pytan nie masz uzasadnienia ,(no chyba ze teraz to zrobisz)

Dnia 10.12.2006 o 17:25, -Rafał- napisał:

NIKT nie jest w stanie ci odpowiedziec na to pytanie, jesli nie bedzie mial Twojego
kompa w domu. Minimalne wymagania spełnia? Rekomendowane też? Więc?

Więc co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz silny sprzet, gra jest lepiej zoptymalizowana niz G3, na twoim miejscu oczekiwalbym ze na srednich bedzie ci ladnie chodzila. Reszte musisz sam sprawdzic, sam juz nie ocenie, gre odpale dopiero jutro albo max. pojutrze miejmy nadzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 17:36, Fokusia napisał:

> A ja mam pytanie jak bym sobie zagrał w NWN 2 na takim sprzecie:
> Intel Core 2 Duo E6300
> Geforce 7600GS Galaxy
> ram 2 gb

Na niemalże identycznym sprzęcie NWN2 hula u mnie, że aż miło, maxymalne detale, nie zacina
się ani na chwilę. Więc ze strony samego sprzętu - nie masz się czego obawiać :).

Wielkie dzieki za odpowiedz (której jako jedyny udzieliles jakoś tak że idzie coś z tego wywnioskowac)
PS.A mozna wiedziec jaki masz sprzęt??
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 19:10, Mistic napisał:

Masz silny sprzet, gra jest lepiej zoptymalizowana niz G3, na twoim miejscu oczekiwalbym ze
na srednich bedzie ci ladnie chodzila. Reszte musisz sam sprawdzic, sam juz nie ocenie, gre
odpale dopiero jutro albo max. pojutrze miejmy nadzieje :P

Tylko na średnich??Tak ma mi chodzic gothic 3(no może troche po wyżej)przecież ta gra nie ma tak wielkich wymagan sprzetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 19:13, boduczek napisał:

Tylko na średnich??Tak ma mi chodzic gothic 3(no może troche po wyżej)przecież ta gra nie ma
tak wielkich wymagan sprzetowych.


Skoro wiesz lepiej na jakich Ci będzie chodziło to po co w ogóle w temacie o każdej grze pytasz czy i jak na Twoim sprzęcie pójdzie? Aby się pochwalić sprzętem? Są do tego inne tematy, o np. ten:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=310&u=522

Tam się możesz pochwalić konfiguracją, wymienić doświadczeniami, etc. A nie w każdym temacie podajesz swój konfig i pytasz z uporem maniaka jak będzie działało... Skoro masz sprzęt dużo powyżej minimalnych i niejednokrotnie dużo powyżej zalecanych, to nie dziw się, że na swoje tendencyjne pytania dostajesz tendencyjne odpowiedzi...

Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem masz gre i uzywasz jej, moglbym sie prosic o screena gdzie ten atut pojawia sie w statystykach postaci i jak wyglada efekt jej dzialania? Jesli nie masz takiej mozliwosci to okej, nie bylo rozmowy. Ale chetnie zobacyzlbym jak to wyglada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ proszę Cię bardzo :)

1. Atut, jego nazwa i położenie.
2. Wygląd atutu. To ta kulka nad głową.

Dodatkowe zastosowanie? Działa jak światło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie, co do atutu nie mozna miec watpliwosci ze to ten, opis o dodatkowych przedmiotach wskazuje jednoznacznie na bonusowy atut. A aurelka nawet ok, nie rzuca sie strasznie w oczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Pytanie tylko, czy rzeczywiście niektórzy go nie widzą czy inne coś? :)

Tak, chociaż po opisach można było wnioskować że będzie dookoła głowy, a nie nad nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze u mnie bedzie wszystko dzialac. Jak widze te screeny z druzyna to az chce mi sie wyc. Komputer sklada sie od 2 tygodni czesci wszystkie maja byc jutro albo pojutrze... W sumie dobrze ze nie mam jeszcze blaszaka bo jutro kolos i na 100% nawalilbym, ale chetnie powrocilbym do krainy Faerunu przezywac nowe przygody :-(

Btw. Ciekaw jestem czy ktos pokusi sie jeszcze kiedys o stworzenie gry podobnej stylem/grywalnoscia i nie wiem czym jeszcze do Świątyni Pierwotnego Zła, gra krotka, prosta ale przerazliwie mnie wciagnela :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz grać bez drużyny jak chcesz :) Miejscami masz nakazane posiadanie kogoś w drużynie, jednak ogólnie masz swobodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O masz, wiedzialem ze zostawilem cos w tamtym poscie nie tak. Chodzi mi o wycie z rozpaczy bo pudelko z gra lezy na lozku, nie moge nawet postaci stworzyc a mozliwosc zlozenia druzyny w NWN2 to chyba rzecz ktorej najbardziej oczekiwalem w NWN2. W koncu jakas odmiana bo niestety w NWN1 do ekwipunku i rozwoju npc wagi znacznej nie przykladalem, tak samo olewalem ich zdolnosci specjalne. A tutaj to bedzie cud miów, mój elfi czarownik, jakis krasnoludzki woj, ludzki kapłan oraz niziołek łotrzyk. Ahhh :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować