Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie

Pierwsze proste do spełnienia, drugie także :) O pozostałych dwóch to nie wiem, bo nie spotkałem żadnych takich postaci jeszcze. Początkowo tworzysz jedną postać. Z czasem Ci się dołączają. Nie ma tworzenia drużyny od podstaw. Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:06, Mistic napisał:

Mam nadzieje ze u mnie bedzie wszystko dzialac. Jak widze te screeny z druzyna to az chce mi
sie wyc. Komputer sklada sie od 2 tygodni czesci wszystkie maja byc jutro albo pojutrze...
W sumie dobrze ze nie mam jeszcze blaszaka bo jutro kolos i na 100% nawalilbym, ale chetnie
powrocilbym do krainy Faerunu przezywac nowe przygody :-(


Ja jestem w jeszcze gorszej sytuacji, bo jeszcze troszkę się wacham w kwestii, jakie podzespoły do kompa wybrać. Tak, że mój jest można powiedzieć na poziomie projektowania. Gothica 3 testuje mój brat na swoim sprzęcie, Neverwinter 2 jeszcze do mnie nie dotarł, no poprostu dno.....:(
Ach, kiedy zanurzę się w klimaciki tych gier...;)
Pozdrawiam, miłej nauki, a potem graniaaaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:06, Mistic napisał:

Btw. Ciekaw jestem czy ktos pokusi sie jeszcze kiedys o stworzenie gry podobnej stylem/grywalnoscia
i nie wiem czym jeszcze do Świątyni Pierwotnego Zła, gra krotka, prosta ale przerazliwie mnie
wciagnela :-)


Szkoda, że tamten silnik nie został wykorzystany do czegoś większego, ale właśnie system walki mi tam bardzo odpowiadał, nie siekanie jak w Diablo, tylko tak bliżej szachów... Przemyśleć zagrania, rozstawić piony i powoli walczyć... To mnie się bardzo podobało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:19, Paladynka napisał:

> Mam nadzieje ze u mnie bedzie wszystko dzialac. Jak widze te screeny z druzyna to az chce
mi
> sie wyc. Komputer sklada sie od 2 tygodni czesci wszystkie maja byc jutro albo pojutrze...

> W sumie dobrze ze nie mam jeszcze blaszaka bo jutro kolos i na 100% nawalilbym, ale chetnie

> powrocilbym do krainy Faerunu przezywac nowe przygody :-(

Ja jestem w jeszcze gorszej sytuacji, bo jeszcze troszkę się wacham w kwestii, jakie podzespoły
do kompa wybrać. Tak, że mój jest można powiedzieć na poziomie projektowania. Gothica 3 testuje
mój brat na swoim sprzęcie, Neverwinter 2 jeszcze do mnie nie dotarł, no poprostu dno.....:(

Ach, kiedy zanurzę się w klimaciki tych gier...;)
Pozdrawiam, miłej nauki, a potem graniaaaaaaaaa :D

A co zamierzasz do kompa wsadzić? BTW. macie może ochotę pograć w multi? Możemy się kiedyś umówić - założę grę na swoim sprzęcie i sprawdzimy czy to udźwignie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 19:12, boduczek napisał:

> > A ja mam pytanie jak bym sobie zagrał w NWN 2 na takim sprzecie:
> > Intel Core 2 Duo E6300
> > Geforce 7600GS Galaxy
> > ram 2 gb
>
> Na niemalże identycznym sprzęcie NWN2 hula u mnie, że aż miło, maxymalne detale, nie zacina

> się ani na chwilę. Więc ze strony samego sprzętu - nie masz się czego obawiać :).
Wielkie dzieki za odpowiedz (której jako jedyny udzieliles jakoś tak że idzie coś z tego wywnioskowac)
PS.A mozna wiedziec jaki masz sprzęt??
Pozdrawiam


Procesor dwurdzeniowy, Pentium D CPU, po 3.00GHz na każdy. 1 GB RAM. GeForce 7600 GS Gigabyte.
I nie ''udzieliłeś'', tylko ''udzieliłaś'' ;P. Dziewczyną jestem ;P.
No i proszę bardzo, cała przyjemność po mojej stronie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 17:38, ithor napisał:

moze cos milego tutaj napiszmy a nie wyzalac sie
1.moze powiecie jakie wersje zamowiliscie nwn2 edycji kolecjonerskiej i czy ktos ma jej zdjecie(wizualizacje
widzialem)


Nie robiliśmy wizualizacji NWN2 - zarówno w wypadku edycji standardowej jak i kolekcjonerki Chaotic Evil było to foty. Żadne wizualizacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, wiesz, ostatnio was tyle bylo na forum ze mi sie juz pytania z serii waznych do was skonczyly :P

Tak czy siak wydanie powtarzam wspaniale zaserwowaliscie, ale ten artbook jednak jedzie czyms dziwnym, po prostu zatyka mnie i nie moge oddychac :P Tak to sie o klientow dba nie? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do NPC w NWN2 to z tego co się orientuje mamy:
- krasnoludzkiego wojownika;
- diablątko złodziejka;
- elfia druidka;
- gnomi bard;
- ludzki paladyn;
- ludzki tropiciel;
- ludzka wojowniczka;
- elfi czarodziej;
Nie napisałem o osobach które są z nami w prologu. O tylu wiem i zdaje się w takiej kolejności je napotkamy. Mam nadzieję, że nie zrobiłem zbyt dużego spoilera... jeśli tak to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 23:27, Mistic napisał:

Kurcze, wiesz, ostatnio was tyle bylo na forum ze mi sie juz pytania z serii waznych do was
skonczyly :P

Tak czy siak wydanie powtarzam wspaniale zaserwowaliscie, ale ten artbook jednak jedzie czyms
dziwnym, po prostu zatyka mnie i nie moge oddychac :P Tak to sie o klientow dba nie? ^_^


MISTIC czy Ty masz problemy z nadmiarem wazeliny wylewajacej sie z Ciebie na ekipe CDP?:)
Niezrównoważonej przy tym z nadmiarem agresji w stosunku do szaraczków-klientów?
Wybaczcie tą prywatę,nie mogłam sie powstrzymac.
Pozdrawiam wszystkich grajacych!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc czuję się w obowiązku poinformować, że swoją EK otrzymałem. Co ciekawe kurier był zdziwiony, że nie wysłali mi tego w sobotę. Pominę to milczeniem.
Jeśli chodzi o wrażenia z EK:
- dobierając się do niej czułem się jak thiefliński złodziej włamujący się do wieży Khelbena Arunsuna... przebijej się w końcu przez jedno zabezpieczenie i wpadasz na następne. :) Tu niestety mały minusik. Naklejki zabezpieczające na zewnętrzym pudle EK (tym z gąbką i interesującą zawartością w środku) były u mnie naklejony w sposób skutecznie utrudniający zdjęcie (bez noża się nie obeszło);
- Artbook jest udany podobnie jak mapa;
- Koszulka rozmiar L, leży dobrze... wolałbym XL ale to już uznajmy za manieryzm ;), a i tylko nadruk Forgotten Realms jest ciut niewyraźny, ale nie przeszkadza;
- Breloczek jest nawet ładny, trochę kanciasty (ciekawe czemu), mam tylko pytanie z jakiego jest materiału - jest to o tyle ważne, że pozwoliłoby określić czy owe trzy "łezki" od razu się złamią, czy najpierw zegną;
- Sposób mocowania płyt jest... ciekawy, zastanawiam się tylko jak będzie z jego trwałością;
- Czy podpis Pana Marcina Iwińskiego to rzeczywiście 3 łuki nie powiązane ze sobą, czy to tylko wynik pośpiechu??? (Pytam z czystej ciekawości, proszę tego nie odbierać negatywnie);
- Instrukcja i poradnik na pierwszy rzut oka wyglądają przyzwoicie. Może brak ikonek przy atutach i czarach, itp. (przypomina mi się instrukcja do BG2), jednak nie mogę tego uznać za wadę.
Podsumowując z wydania jestem jak najbardziej zadowolony. Opisałem tylko to co zdąrzyłem przez te 5 minut odkąd mam to u siebie przejrzeć.
Jeśli zaś chodzi o dostawę... cóż była o tym cała dyskusja. Dodam tylko tyle, że różowa naklejka "sobota" aż razi w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość zamiany koszulki na większy rozmiar(XL), gdyż dostałem M a mały to ja na pewno nie jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha mam, oczywiście na paczce jest sobota a dostałem w poniedziałek
Kobiety w pracy się ze mnie śmiały że mi sie twarz cieszy, koszulka mimo że za mała jakiś wlazła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszne macie problemy, po prostu straszne. Tekst rzucilem bo jak potrzebuje odpowiedzi od niebieskich to ich nie ma a teraz sa tak czesto i w tak duzej ilosci ze mi sie pytania skonczyly i jestem tym faktem conajmniej zdezorientowany. A otrzymanie NWN 2, szczeoglnie takiego EK to tak samo wielkie przezycie jak otrzymanie BG1 czy BG2, i nawet jesli moje posty zalatuja wazelina to beda zalatywac jesli bede mial powod czy kogos pochwalic czy podziekowac mu mocno za chwile o ktorej marzylem od dawna. Na forum nie widzialem zasady obrzucasz CDP blotem - jestes OK, chwalisz ich - jestes wazeliniarz, lizod... i bog wie co jeszcze sobie inni ubzduraja.
Poza tym wazeliny calkowicie nie wale, artbook ma odpychajacy zapach i brak mi tchu jak niestety znajdzie sie blisko mojej glowy, nie wiem czemu ale podobna sytuacje mialem z pudelkiem G3 na poczatku, potem zaczal normalnie smierdziec jak wszytsko w moim pokoju i jest juz ok ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam czemu nie działa NWN2 Update?! 2 razy przeinstalowałem grę u siebie na 2 komputerach oraz u 2 sąsiadów i nigdzie nie działa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Extra jest poniedziałek ja jeszcze nie mam mojej EK !! Dzwonilem Pani mi powiedziala ,,kurierzy sa w terenie i wrócą dopiero wieczorem'''' ja na to ,,Ale dlaczego moja paczka nie zostala przekazana rano'''' ona ,, nie mam pojecia mamy balagan na magazynie'''' co mnie zaszokowalo pytalem sie o te KŁAMSTWA w statusie paczki powiedziala ,, mieliśmy awarie systemu'''' -- ciekawe ROTFL ? Jezeli nie odbiore paczki to czy moja wirtualna kasa przepadnie ? CD PROJEKT czy to fer wobec klientów ? Ja miałem dostać grę w sobote jakos ostateczny termin. A pewnie dopiero jutro ją (jezeli sie zgodze) odbiorę co jest szczytem ponieważ zamówiłem PRE-OLDER czy jakos tam żebym grę otrzymał kilka dni po premierze to raz a dwa tak się męczył z ML. Ja slyszalem, ze jest coś takiego jak prawa konsumenta UE i tu są owe prawa łamane.
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować