Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights 2 – gry wysłane

955 postów w tym temacie


Dnia 10.12.2006 o 19:25, MandiATO napisał:

Skoro wiesz lepiej na jakich Ci będzie chodziło to po co w ogóle w temacie o każdej grze pytasz
czy i jak na Twoim sprzęcie pójdzie? Aby się pochwalić sprzętem? Są do tego inne tematy, o
np. ten:

Czy ja mówie że wiem lepiej??Nie gralem jeszcze w te grę i z tego co się orientuje nie ma takich wymagań jak Gothic 3 a wiec powinno mi chodzić na wysokich detalkach.Druga sprawa myslisz że niby chwale sie sprzętem??!!troche to dziwne bo ani nie mialem tego na celu ani przy niektórch konfguracjach nie mam sie czym chwalić.A po co sie pytam no cóz do tej pory takie pytania nie przeszkadzały nikomu innemu za wyjątkiem ciebie:/Jesli takie pytana ci nie odpowiadaja to nie udzielaj na nie odpowiedz, proste ??

Dnia 10.12.2006 o 19:25, MandiATO napisał:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=310&u=522

Tam się możesz pochwalić konfiguracją, wymienić doświadczeniami, etc. A nie w każdym temacie
podajesz swój konfig i pytasz z uporem maniaka jak będzie działało... Skoro masz sprzęt dużo
powyżej minimalnych i niejednokrotnie dużo powyżej zalecanych, to nie dziw się, że na swoje
tendencyjne pytania dostajesz tendencyjne odpowiedzi...
Howgh!

A od czego niby jest forum??Mam takie samo prawo jak ty czy inni do zadawania pytan i co one cie interesuja.Czy robie cos zle ze sie w 4-5 tematach (dopiero) spytalem jak będzie mi chodzic dana gra?
Bo wytłumacz mi niby po co został założony np ten watek?/ https://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2297&u=2355 bo mi sie wydaje ze po to zeby sie spytac i wymienic poglady na temat tego jak gra bedzie chodzic, i co nalezy ewenualnie zrobic zeby przyspieszyc jej działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie glupie pytanie:

kto wpadl na wspanialy pomysl, zeby w edycji kolekcjonerskiej do tylnej czesci boxa dokleic ta durna tekturke na hot glue? luuuuuuuuudzie, takie cos powinno byc wydrukowane na pudelku, a nie doklejane hamsko, nie w edycji ktora sprzedaje sie po 200zl!

przy okazji dziekuje ''skladaczowi'' mojego egzemplarza, za to ze walna jeszcze gratis jedna krople hot glue na front boxa - przykleila sie do tego folia i wyglada poprostu cudownie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2006 o 22:40, Fokusia napisał:


Procesor dwurdzeniowy, Pentium D CPU, po 3.00GHz na każdy. 1 GB RAM. GeForce 7600 GS Gigabyte.
I nie ''udzieliłeś'', tylko ''udzieliłaś'' ;P. Dziewczyną jestem ;P.
No i proszę bardzo, cała przyjemność po mojej stronie :).

Aha,:) sorki nie chciałem cie urazić...Nie wiedzialem tego ze odpowie mi na to pytanie jakas dziewczyna(musisz byc miłośniczką komputera i gier , bo dziewczyny na tym forum to rzadkośc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wyjdzie, ze jestem malkontentem, ale po raz kolejny mam wątpliwości co do odpowiedzialności MasterLink. Otóż wspomniana firma nie umie zrozumieć, że w przypadku znajdowania się w adresie jedynie numeru domu jest to DOMEK JEDNORODZINNY. Kurier zaznaczył to jako błędny adres. Dzisiaj rano sytuację wyjaśniłem, ale po raz kolejny napotkałem ''opór'' ze strony ML. Rano (tj. około 9) osoba, z którą rozmawiałem, zapewniła mnie, że paczka będzie dostarczona przed godziną 14. Jest godzina 17:20. Około 20-30 minut temu dzwoniłem do szczecińskiego oddziału ML i usłyszałem, że paczka do tej pory nie opuściła magazynu, a realny termin jej dostarczenia to jutro-pojutrze. I w tym momencie pytanie do CDP: co zamierzacie z tym zrobić? Przecież jest to totalne olewanie klienta. Może po prostu paczka wróci do CDP, abyście mogli ją wysłać bardziej ODPOWIEDZIALNĄ firmą.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 15:52, boduczek napisał:

> Procesor dwurdzeniowy, Pentium D CPU, po 3.00GHz na każdy. 1 GB RAM. GeForce 7600 GS Gigabyte.
> I nie ''udzieliłeś'', tylko ''udzieliłaś'' ;P. Dziewczyną jestem ;P.
> No i proszę bardzo, cała przyjemność po mojej stronie :).
Aha,:) sorki nie chciałem cie urazić...Nie wiedzialem tego ze odpowie mi na to pytanie jakas
dziewczyna(musisz byc miłośniczką komputera i gier , bo dziewczyny na tym forum to rzadkośc)


Wybaczam ;). (a gry to niemal całe moje życie, z naciskiem na rpg z forgotten realms ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do CDP czy ktoś może się skontaktować z centralą w Krakowie, gdyż dziś się dowiedziałem że paczkę otrzymam dopiero jutro :X ? Tak jest u większość z krk. Nie czaje jak CDP może tak olewać klientów i nie wyciągać od ML konsekwęcji ! Ostatni raz kupuje na gram.pl jakąś grę to jest jawne kpienie z lienta i osoby, które twierdzą, że CDP nie jest winny zaistaniałem sytuacji to jest w błędzie, gdyż to CDP współpracuje z ML i nic nie robi w sprawie ich placówek, które olewają klienta a zakładam, że odpowiedni telefon do centrali w krk i wszystkie paczki są jeszcze dziś.
Oddziały
Dane teleadresowe do oddziału:
Kraków

adres: ul. Siwka 11
kod: 31-588
telefon: (012) 290-28-88
fax: (012) 290-66-00
telefon dyżurny: 0502-777-117

Tylko CDP traci klientów i kase bo ja jutro przesyłki nie odbiore, gdyż sotałem oszukany ... na paczce pewnie jest naklejka z napisem ,,SOBOTA'''' jest poniedziałek GRATULUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 11:26, Destro napisał:

> A ja Co ze mną? Pakujecie już kilka dni.
Informacji czemu Twoje zamówienie nie zostało wysłane i jest "pakowane kilka dni" może udzielić
Ci pracownik DOKu z którym polecam skontaktować się z samego rana w poniedziałek

Ale jak? A tak w ogóle to kto to jest?

Dnia 10.12.2006 o 11:26, Destro napisał:

Generalnie, sytuacja iż paczka nie jest wysyłana razem z pozostałymi pre-orderami może zależeć
od kilku rzeczy: przykładowo, złożenie/potwierdzenie zamówienia zbyt późno (np dopiero w dniu
wysyłki) lub zamówienie kilku produktów z których jeden będzie dostępny później.

No nie jestem, potwierdziłem już dawno, a zamawiałem NWN 2 EK LG i AoE III TWC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja paczka dotarła do mnie dziś tzn. 11.12 o godz. 17:42 i nie pomyliłeś się, na kartonie jest przyklejona różowa karteczka z napisem: SOBOTA. Bez komentarza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:22, Paladynka napisał:

Moja paczka dotarła do mnie dziś tzn. 11.12 o godz. 17:42 i nie pomyliłeś się, na kartonie
jest przyklejona różowa karteczka z napisem: SOBOTA. Bez komentarza......


U mnie to samo, dziś przesyłka z dużą naklejką SOBOTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 01:12, KILLER-84 napisał:

Co do NPC w NWN2 to z tego co się orientuje mamy:
- krasnoludzkiego wojownika;
- diablątko złodziejka;
- elfia druidka;
- gnomi bard;
- ludzki paladyn;
- ludzki tropiciel;
- ludzka wojowniczka;
- elfi czarodziej;
Nie napisałem o osobach które są z nami w prologu. O tylu wiem i zdaje się w takiej kolejności
je napotkamy. Mam nadzieję, że nie zrobiłem zbyt dużego spoilera... jeśli tak to przepraszam.


Zapomniałeś o ludzkiej czarowniczce (Quara), ludzkim czarnoksieżniku (Amon Jerro) i jakiejś pozasferowej kleryczce (nie pamiętam imienia :P)... I to chyba wszystko, co do kolejności to nei pamiętam dokładnie, ale Quara była po Elanee (Elfia druidka), potem Amon Jerro i kleryczka na samym końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:35, Kretol napisał:

Zapomniałeś o ludzkiej czarowniczce (Quara), ludzkim czarnoksieżniku (Amon Jerro) i jakiejś
pozasferowej kleryczce (nie pamiętam imienia :P)... I to chyba wszystko, co do kolejności to
nei pamiętam dokładnie, ale Quara była po Elanee (Elfia druidka), potem Amon Jerro i kleryczka
na samym końcu.


Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. Fakt o Quarze zapomniałem. O Zeavee i Amonie wtedy jeszcze nie widziałem. Zeavee chyba jest przed Amonem. Znajomy jednak jak na razie nie dołączył Zeavee, bo za każdym razem wychodziła mu walka, której opcji dialogowej by nie wybrał (wersja angielska). Pytanie czy dołącza się ona później, czy trzeba być po prostu złym, albo spełnić inne warunki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:24, Fokusia napisał:

Wybaczam ;). (a gry to niemal całe moje życie, z naciskiem na rpg z forgotten realms ;P)


Proszę wybaczyć że pytam, ale tylko cRPG, czy normalne RPG też??? Osobiście też kocham ten świat... ech żeby tak kiedyś wpasć na rozmowę z Elmisterem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:37, KILLER-84 napisał:

> Wybaczam ;). (a gry to niemal całe moje życie, z naciskiem na rpg z forgotten realms ;P)


Proszę wybaczyć że pytam, ale tylko cRPG, czy normalne RPG też??? Osobiście też kocham ten
świat... ech żeby tak kiedyś wpasć na rozmowę z Elmisterem...


Niestety jak na razie tylko cRPG. Co do normalnego RPG to pozostaje to w sferze marzeń z racji braku znajomych zainteresowanych tematem. Ale kto wie, może jeszcze kiedyś uda mi się wziąć udział w jakiejś sesji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:15, azur64 napisał:

> Informacji czemu Twoje zamówienie nie zostało wysłane i jest "pakowane kilka dni" może udzielić
> Ci pracownik DOKu z którym polecam skontaktować się z samego rana w poniedziałek
Ale jak? A tak w ogóle to kto to jest?

Dział Obsługi Klienta - formularz kontaktowy + numer telefonu znajdziesz tu: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:25, Destro napisał:

> > Informacji czemu Twoje zamówienie nie zostało wysłane i jest "pakowane kilka dni"
może udzielić
> > Ci pracownik DOKu z którym polecam skontaktować się z samego rana w poniedziałek

> Ale jak? A tak w ogóle to kto to jest?
Dział Obsługi Klienta - formularz kontaktowy + numer telefonu znajdziesz tu: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4



Destro prosba przeczytaj moje poprzednie posty :) I powiedz dlaczego jest poniedzialek ja caly czas mimo telefonow do ML nie mam gry i czy to nie są jawne kpiny z klienta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>, gdyż to CDP współpracuje z ML i nic nie robi w sprawie ich placówek,

Dnia 11.12.2006 o 17:38, piotrekcneo napisał:

które olewają klienta a zakładam, że odpowiedni telefon do centrali w krk i wszystkie paczki
są jeszcze dziś.


- tego nie wiesz, prawda?

Dnia 11.12.2006 o 17:38, piotrekcneo napisał:


Tylko CDP traci klientów i kase bo ja jutro przesyłki nie odbiore, gdyż sotałem oszukany ...
na paczce pewnie jest naklejka z napisem ,,SOBOTA'''' jest poniedziałek GRATULUJE


- przykro nam, niestety raz jeszcze powtorze - opcja "sobota" daje mozliwosc dostarczenia,
niemniej jednak mniej skuteczna. jak pisal juz Mike, zalozeniem bylo dostarczenie jak najwiekszej
liczby przesylek w sobote, w przypadku czesci tych przesylek niestety to sie nie udalo.

czy w taki razie lepiej byloby dostarczyc od razu na poniedzialek?....
przepraszam raz jeszcze w imieniu pracownikow sklepu gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może już ktoś o tym wcześniej napisał ale chciałem ostrzec wszystkich posiadaczy NN2 EK!
Podczas czytania instrukcji do gry zauważyłem, że wydrukowane na tylnej stronie okładki klucze bardzo łatwo ścierają się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:41, DarthPatryk napisał:

Może już ktoś o tym wcześniej napisał ale chciałem ostrzec wszystkich posiadaczy NN2 EK!
Podczas czytania instrukcji do gry zauważyłem, że wydrukowane na tylnej stronie okładki klucze
bardzo łatwo ścierają się!


a moglbys zrobic skan lub zdjecie i wrzucic lub lepiej podeslac na maila pomocy tech?
bede zobowiazany, bo to trzeba bedzie koniecznie poprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:41, DarthPatryk napisał:

Może już ktoś o tym wcześniej napisał ale chciałem ostrzec wszystkich posiadaczy NN2 EK!
Podczas czytania instrukcji do gry zauważyłem, że wydrukowane na tylnej stronie okładki klucze
bardzo łatwo ścierają się!


W jaki sposob sie scieraja ? Mozesz napisac wiecej szczegolow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować